Помощ! Напълнявам прекалено бързо!

  • 2 987
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 762
спокойно, аз качих цели 25 и не ходех по улицата, а се търкалях Wink

# 16
  • Мнения: 228
И аз смятам,че не е до гените-майка ми е качила 40кг с мен,а аз -16кг.До последно бях навън по цял ден,не съм се спирала,дори се шегуваха с мен,че ще родя на улицата.Сега 1 месец след раждането съм свалила 12кг,без диети(според мен от безсъние),така че спокойно-свалят се!

# 17
  • Мнения: 2 807
Анита, аз съм останала с впечатлението, че тези, които са качили доста кг по време на бременността - непосредствено след раждането вече са свалили десетина... Статистиката ми почива на "опита" на около 20-на мами Simple Smile...
 Аз наример качих 13 кг, но след раждането, за мое съжаление, бях свалила само 5 кг - Бебо беше 3 350. По мои сметки трябваше поне още едно килце да бях свалила - за изтекли води, плаценти и  прочие... Да, ама не Sad
Дриги мами пък, които били качили по около 25-30 кг, малко след раждането били с 10-13  по-малко...

Така че, не се притеснявай...
Надявам се поне малко да съм те успокоила Wink

# 18
  • Мнения: 3 200
Аз качих 26 килограма, с раждането свалих 11 кг и от тогава още 3, ама има още, а не искам да пазя диети като кърмя, та по-нататък, ама така е като се освиних с близо 30 кила, кой ми е виновен Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 11 708
Спокойно,всичко ще си дойде на мястото.Яж по малко,но на често.При първата ми бременност бях напълняла от 53кг на 75кг при 162см.В крайна сметка успях да си възстановя старите килограми,макар след доста време.Сега съм в трети месец,а вече съм наддала 4кг.На други мами в този период все още не им личи,а аз изглеждам в края на четвърти месец.Не мисля че е въпрос само на ген,може би е съвкупност от много фактори.Желая ти успех!

# 20
Ох, как се успокоих и аз! Колежки ми казват, че сигурно съм в 5-тия, а не в 4-тия месец. Направо ме шашкат, не че им се връзвам, но не предполагах че толкова съм наедряла, т.е че толкова ми личи.
     Аз мисля, че качнавето е строго индивидуално - наддала съм 5-6 гк. за 3 месеца, а ям само по два пъти на ден. Незнам дали е ген, но всеки организъм си има определен афинитет към напълняване.

# 21
  • Мнения: 144
Ани при всеки е различно така,че не се отчайвай.До сега съм качила 21кг.,а не ям сладко наблягам на плодове и зеленчуци ,от които също качвам килограми.Преди ядях черен хляб и пак качвах ,така че си минах на такъв какъвто ми се яде.  newsm47  Моят съвет е яж каквото ти се яде,но не по много,по малко,но начесто newsm53 и не се притеснявай важното е бебоците да са добре newsm53  newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Аз съм до тук +30 килограма  Embarassed ....Най-много качих в 4-5-6 месеци. Казват, че някои дигат повече в началото на бременността, а после не толкова. Може и да е така, защото сега в 8-ми месец вдигнах само 2 кг...И аз се бях изшашкала и се жалвах непрекъсното, още повече че аз от 4 месец си изглеждах като в 7-ми - просто огромен корем. Сега цялата съм огромна и вече не ми пука...може би защото вече нищо не мога да направя  Wink

# 23
  • Мнения: 98
Аз съм в 25 г. с. и съм качила цели 14 кг. #Shocked .Преди да забременея бях 51 кг. сега съм 65 кг. Blush  Sick Хапвам си от всичко което ми се яде без да се ограничавам,даже преди почти не слагах в устата си сладки неща,а сега непекъснато умираммм за нещо сладичко  Stuck Out Tongue Winking Eye .От време на време и аз изпадм в състояния на Размисли от рода на "Ужас колко съм огромна" или "Как ще ги сваля тези килограми" и постойанно се заричам че от утре ще се храня по-разумно и пълноценно  People No Good ,но уви  33uu ,тази мисия  постоянно се отлага за утре и за утре,така докато не стана сигурно 100 кила oops .
Но основната причина да не се притеснявам особенно за килограмите си е че съм сигурна че ще ги сваля бързо и ще се възтановя бързо живот и здраве след раждането.А и бременноста не е периодът в който трябва да се ограничаваме и да се втилясваме във килограмите си.Естествено че ще понапълнееем,та нали в нас   babyuu расте едно човече  umnikuu   Wink

Общи условия

Активация на акаунт