Някой от Германия ще ми каже ли...

  • 1 664
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
виж и в www.ebay.de , Baby там има също много детски неща, не всички е втора употреба! има си и много нови неща, а цените обикновено са по- прилични. аз от там доста нещо съм купувала.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
ми аз незнам кои са нови,кои не...отделно на всяко нещо пише по две цени-и незнам коя за какво е-за ебей.

Искам да попитам от тези сайтове-ако си платя с кредитна карта ,как стои процедурата тогава>и пак ли искат доставка до получателя/който е в Германия/
Другия въпрос е как стоят нещата за доставка до България.?Някой може ли да ми каже.
Страшно много неща си харесах,направо мехваща яд че съм в Бг.И какви намаления има....

# 17
  • Мнения: 3 880
ми аз незнам кои са нови,кои не...отделно на всяко нещо пише по две цени-и незнам коя за какво е-за ебей.

Искам да попитам от тези сайтове-ако си платя с кредитна карта ,как стои процедурата тогава>и пак ли искат доставка до получателя/който е в Германия/
Другия въпрос е как стоят нещата за доставка до България.?Някой може ли да ми каже.
Страшно много неща си харесах,направо мехваща яд че съм в Бг.И какви намаления има....
Едната цена е актуалната в момента (или началната) а другата е на транспортните раzходи. СъЩо в описанието на неЩото си пиШе дали е ново и иzобЩо в какво състояние е. Но моят съвет е, след като не zнаеШ немски и не zнаеШ как работи ибей, да не се zахваЩаШ с него, zаЩото е много важно описанието да се чете точно иначе стават иzдънки. Като негативна добавка към това са и високите цени на доставката до БГ и накрая съвсем не е ясно дали Ще си го получиШ след като е минало преz ръцете на наШата поЩа Wink (виж съседната тема)

По другите въпроси_ можеШ да платиШ с твоята кредитна карта, но да дадеШ друг адрес zа доставка.
Повечето сайтове, които сме ти дали не доставят в БГ (само zа 1_2 не съм сигурна, но и Ще са така сигурно)

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти  Биба!  bouquet
Значи няма разлика в цените/доставката/дали ще платя чрез кредитната карта или на място при поръчката..?
Благодаря на всички:)
Много ми помогнахте Hug

# 19
  • Мнения: 707
.........................................
Стоките на Чибо се продават отдавна в България на половин цена в магазините ТСМ

Иzвинявам се zа нелепото предложение...
Бях zабравила, че стоките с дефекти (проиzводствени, както и транспортни) или  непродадените единични бройки (дори и след намаленията тук) от вече старите колекции на Tchibo, се продават в България на половин цена...

# 20

[/quote]
Стоките на Чибо се продават отдавна в България на половин цена в магазините ТСМ
[/quote]
Половин цена, ама някой друг път. Ето ти БГ сайт на Tchibo: [urlhttp://www.atrakcion.com/catalog[/url] ,
 ето ти и немския : http://www.tchibo.de. Цените са едно към едно, но в БГ ги няма всички продукти, които се предлагат в Германия. Ако цените в БГ бяха наполовина, то някои артикули трябваше да безплатни почти  Wink

# 21
  • Мнения: 183
ами има и наполовина, различните търговци слагат различни цени, има и по скъпи от тия в атракционна има и по евтино, върпос на качество е. 

# 22
  • Мнения: 11 315
Стоките на Чибо се продават отдавна в България на половин цена в магазините ТСМ
[/quote]
Половин цена, ама някой друг път. Ето ти БГ сайт на Tchibo: [urlhttp://www.atrakcion.com/catalog[/url] ,
 ето ти и немския : http://www.tchibo.de. Цените са едно към едно, но в БГ ги няма всички продукти, които се предлагат в Германия. Ако цените в БГ бяха наполовина, то някои артикули трябваше да безплатни почти  Wink
[/quote]
Айде много моля. Цената на едното е в евро, а на другото - в лева. Откога еврото е равно на лева.... newsm78
ами има и наполовина, различните търговци слагат различни цени, има и по скъпи от тия в атракционна има и по евтино, върпос на качество е. 

Ако всички стоки носят етикет с ТСМ, то са с еднакво качество като тези, продавани тук. Разлика не може да има.

# 23
Айде бе, ти къде си учила математика?! Не ми се търсят безкрайни примери, давам само един, който потърсих произволно из сайтовете, Waffeleisen, или на български гофретник. В немския сайт цената е 17,99 ?, а в БГ саийта 32 лв. По моята математика, излиза в БГ много малко по-евтино, около 3 лв и нещо, ама щом казваш, че 32 лв=17,99 ?, няма да споря...

# 24
  • Мнения: 11 315
Айде бе, ти къде си учила математика?! Не ми се търсят безкрайни примери, давам само един, който потърсих произволно из сайтовете, Waffeleisen, или на български гофретник. В немския сайт цената е 17,99 ?, а в БГ саийта 32 лв. По моята математика, излиза в БГ много малко по-евтино, около 3 лв и нещо, ама щом казваш, че 32 лв=17,99 ?, няма да споря...
Ми досега каквото съм си купувала тук примерно за 17 евро, в България съм го намерила за 17 лв

Общи условия

Активация на акаунт