Първа Юнска Седми4ка - 29.05/04.06.06

  • 4 869
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Момичета, виждате ли ми аватара или само аз не си го виждам? newsm78

и а3 не го виждам Sad

# 136
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето това виждам горе долу от прозореца в работата (само,4е тази снимка е направена от малко по разли4ен ъгъл ина4е небето е съЩото ) Wink

# 137
  • Мнения: 7 914
Олеле Какъв аватар стана! #Crazy

Някой може ли да ми помогне  с намаляването мъ, че хич не ми е ясно как става? Embarassed Embarassed Вчера пробвах, чрез някаква страничка , ама ето, че беше работа за 1 ден!

mcdirock , при мен гледката е  - съседния офис.. и покрива на долния етаж Crazy

# 138
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Олеле Какъв аватар стана! #Crazy

Някой може ли да ми помогне  с намаляването мъ, че хич не ми е ясно как става? Embarassed Embarassed Вчера пробвах, чрез някаква страничка , ама ето, че беше работа за 1 ден!

mcdirock , при мен гледката е  - съседния офис.. и покрива на долния етаж Crazy

Звезди ако искаШ прати ми снимката ( оригиналната) на Лс: Ще ти я намаля  Hug

# 139
  • Мнения: 7 914
Справих сееееее newsm44



Специално за mcdirock ! За помощта , която ми оказа при моето аватарстване !

# 140
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моля,няма за какво.  Rolling Eyes Пак заповядай  Hug
Ммммммм,ве4е хапвам второ пар4е от торти4ката:разкоШна е   bouquet

# 141
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
стига с те3 торти, бе мацки Rolling Eyes Grinning....отива ми всякаква диета.... само като ги видя и се 3апьтвам кьм шкафа сьс сладкото...а се тьркалям вече, имайте малко милост кьм едно голяяяямо шоколадче.... моля Praynig Praynig Praynig

# 142
  • Мнения: 7 914
амейка,
 днес е празник!
 Трябва да се празнува, следователно са разрешени някои сладости от живота! Hug

# 143
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3ве3дичка, ама 3а мен всеки ден е пра3ник 3начи Joy Joy Joy
само се оправдавам Blush Blush Blush 3а папането...не ми обрьщайте внимание Whistling

# 144
  • Мнения: 7 430
стига с те3 торти, бе мацки Rolling Eyes Grinning....отива ми всякаква диета.... само като ги видя и се 3апьтвам кьм шкафа сьс сладкото...а се тьркалям вече, имайте малко милост кьм едно голяяяямо шоколадче.... моля Praynig Praynig Praynig


Аааа.....не ми подкокоросвайте приятелката - никакви торти Naughty
Аз ще и изям парчето  Mr. Green а нея ще я заведа на бар и ще пийнем по едно коктейлче

Момичета, тук е много гадно времето и само вали ooooh!

Целувки от нас Hug

# 145
  • Мнения: 5 475
Момичета утре е почивен ден при нас,така че пак имаме дълъг уикенд!
 Желая ви много приятен край на седмицата и по една целувка от слънчева Италия на всички малугани!
  Hug



 

# 146
  • Мнения: 368
Амейка, Макдирок,
Опитвах и със седалката, но не е по-различно положението.  Изглежда търпение му е майката, както се казва. Blush

Честит1-ви юни на всички слънчеви същества! С пожелание за здраве, а на майките и татковците - да не забравят, че и те са били деца!   bouquet

# 147
  • Мнения: 2 959
Слънчеви Привети и от мен, Момичета!

Честит Празник на всички дечица и малки и големи и още по- големи момиченца и момченца! Да са ни живи и здрави, защото те придават смисъла и очарованието на живота ни!
Hug

Дидката, дано с помощата на усмихнатата си помощничка/ в лицето на Чочката/ да намерите желаните сандалки. А кои номер носи малкият Ти мъж? Как е сега дома Ти, опразнен нали, не ти ли липсва попълнението, което на моменти беше и малко досадно? Дано да са случили на добър апартамент. Hug

Джорджа, приятни почивни дни и много романтични приключения тоз  weekend? Какъв празник е всъщност сега? newsm78

mcdirock, а къде ще бъде Вашата почивка таз година, при толкова курорти около Вас? Hug А работният Ти изглед е доста красив и стимулиращ, как да не му се работи на човек на такова място. Hug

Звездичка, страхотен е резултата от Аватарстването Ти, няма значение с чия помощ, приятелите са затова за да си помагат. Нали, Макдирок?! Hug

Етка, направо Ти се възхищавам за лингвистичните способности. То това си е дарба да имаш склонност към езиците. Дано и Ники да го е наследил от теб. Hug А Вашата баба какво мисли по въпроса с акането в дайпера? newsm78

Амей, какво става с каланетиката? Покрай тез ваканции и празници да не си я позарязала? Hug

МариаКара, приятен празник и дано с много усмивки и подаръци да те затрупат. И от понеделник си вече на нова работа- при нас във форума, нали?! Hug

Майка, къде сте днес?  Thinking Празнувате ли някъде с Томи? Hug

Лек и хубав ден Ви желая! Приятни празници и много хубаво и слънчево време!

# 148
  • Мнения: 6 390
Честит празник на всички дечица!
 baloni dancing 1swing dancing baloni
Нека са здрави и  дните им да бъдат безгрижни и щастливи!

Желая много здраве и щастливо детство на всички малчугани!!!

 baloni baloni baloni baloni baloni baloni balonibaloni balonibaloni baloni

# 149
  • Мнения: 368
Слънчеви Привети и от мен, Момичета!

Етка, направо Ти се възхищавам за лингвистичните способности. То това си е дарба да имаш склонност към езиците. Дано и Ники да го е наследил от теб. Hug А Вашата баба какво мисли по въпроса с акането в дайпера? newsm78

Лек и хубав ден Ви желая! Приятни празници и много хубаво и слънчево време!


Калида,
Аз реално не му слагам памперс от много дълго време. Всичко се "случва" в боксерките. Бабата не ме интерсува какво мисли. Тя от другото и внуче по-добро няма(може и да не съм права, но поне това е показала до сега). То е инач е иначе на почти 2 годинки, но ака от доста малко в гърне и как ли не го изтъква това.  Wink Благодарна съм и, че поизпира поне малко гащурките, а после аз си знам работата с препаратите и пералнята. За мен е важно детенце да проумее, че повече така не бива, но уви... ooooh! Но всяко дете си е уникално в развитието си и май моят малък щурак е решил да изпита до край търпението ми. Да живеят препаратите и пералнята! Joy

Общи условия

Активация на акаунт