Той много се промени...

  • 12 052
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Напоследък отношенията ни никакви ги няма. Не разбирам какво става и защо той така се промени.Последната година всеедно не е моя мъж като че ли много се отчуждихме. Незнам каква е причината. Когато се пребере от работа предпочита телевизия, бира, мачове и да се рови в телефона. Когато е много изморен е разбираемо, но това е всеки ден,една целувка като излиза, една като се прибере и дотам, дори почти не разговаряме.Предпочита все да се застоява някъде навън отколкото да си е вкъщи. Все ляга след мен, дори не ме прегръща, когато си ляга, както преди. За секс да не говорим, голяма рядкост е. А аз не съм нито грозна, нито пълна затова се чудя какво става. Няма никакъв интерес към мен дали е възможно да е хлътнал по някоя друга? Това ме измъчва, много си го обичам, но се чувствам самотна и не обичана. Някоя имала ли е подобен проблем. Какво да правя, как да върна искрата? Искам си предишния мъж, който умира ще за мен. Много малко време сме заедно за да угасне толкова бързо любовта.

# 1
  • Мнения: 1 698
Имате ли деца, от колко време сте заедно? Някакви други признаци да си забелязала?
Има ли възможност да поговориш с него, да му споделиш какво те тревожи и как се чувстваш?

# 2
  • Мнения: 43
Интересно е, какво ли има в телефона му. Провери! Може да намериш отговорите там!  Иначе не е лошо малко да се разнообразява връзката - ако е едно и също всеки ден, всяка вечер и сексът еднообразен, нормално е да омръзне.

# 3
  • Мнения: 3
От 3 години и половина сме заедно, сгодени сме, но още нямаме деца.

# 4
  • Мнения: 1 698
Според мен е добре да говориш с него открито. Да му споделиш притесненията си, по-добре е отколкото да го следиш и проверяваш. И да си готова да чуеш отговор, който няма да ти хареса. Три и половина години са достатъчно време, за да навлезе връзката ви в друг етап.

# 5
  • Мнения: 3
Говорила съм с него за това, той казва че нямало друга, че ме обичал и т. н, но не го показва по никакъв начин, а за тела какво има незнам, знам само че доста често си ляга след мен и стои с него, а какво прави нямам представа уж играе на играта. Преглеждала съм историята понякога няма нищо подозрително, но може и да я трие знам ли.

# 6
  • Мнения: 3 732
Защо не го оставиш щом не задоволява нуждите ти?

Мъгливия и неясен отговор на въпроса ми "Обичам го!" не е отговор на въпроса ми.

# 7
  • Мнения: 31 669
По-добре сега да угасне, докато не нямате брак и деца, отколкото после.
Явно чувствата са му изветрели бързо, ако е имало въобще такива.
Думите нали знаеш, че нищо не значат. По действията се съди.

# 8
  • Мнения: 1 121
... за да угасне толкова бързо любовта.

Колко бързо?
Много недоразумения стават поради изкривеното възприятие на жени какво е време.
Постоянното използване на наречия за време в ежедневието с изискващ тон (вечно да ме обича) не подпомага разбирателството. Желанието нещата да не се променят е нереално. Време е синоним на промяна.
С 3 думи - омръзнала си му, сори за откровеността.

# 9
  • Мнения: 19 848
Нищо не е угаснало.
То не се е запалило, за да се разгори, че да има време и да тлее.

# 10
  • Мнения: 1 121
Щом basila с нейния нюх не е надушила пушек, значи огън няма. Факт.

# 11
  • Мнения: 2 049
Еееееее, бива ли такива неща - мъж да ви учи на женски номера...

Ами, няма пък. Сети се сама какво да направиш, за да се върне любопитството му към теб самата.

Скрит текст:
Ама много се целувате вие - и сутрин, и вечер. Брееееееееееей.

# 12
  • Мнения: 9 196
Какво любопитство ... 3-4 години "сгодени". Че и угаснало било. То ако е имало какво да угасва, досега да са семейни и с дете, ама е нямало. Ще си повиси с нея, докато намери някоя да го запали наистина. Ако е смотан и не намери - ще си останат заедно по неволя.

# 13
  • Мнения: 1 770
От 3 години и половина сме заедно, сгодени сме, но още нямаме деца.
И аз мисля, че най-правилно е да му споделиш как се чувстваш. Той не може да чете мислите ти. Кажи му, че виждаш промяна в него и това те измъчва. Не му се карай, а говорете спокойно. Така най-лесно ще разбереш дали е искрен. Ровенето в телефона не е моето нещо.
Успех!

# 14
  • Мнения: 30 802
Какво любопитство ... 3-4 години "сгодени". Че и угаснало било. То ако е имало какво да угасва, досега да са семейни и с дете, ама е нямало. Ще си повиси с нея, докато намери някоя да го запали наистина. Ако е смотан и не намери - ще си останат заедно по неволя.

Тия са от новата реколта, мъже без плам. По-новите поколения вече писах, ще почнат да се раждат и без патки.

Ми това е модата, свиквайте, всички ще се превърнат в желета с телефони.

Общи условия

Активация на акаунт