Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №17

  • 67 780
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 615
Ааа не така, чудеса се случват и не се знае, може още другия месец да се похвалиш с две чертички Stuck Out Tongue Winking Eye

# 121
  • Мнения: 38
Здравейте момичета хоп и аз да се цопна в новата тема!Искам да ви попитам дали на някоя от вас се е случвало при преглед доктора да види че в лигавицата има течност!

# 122
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, искам да попитам по кое време се бие фраксипарина и как.Предстои ми ЗЕТ и доктора само ми даде рецепта не ми обясни как да го бия и кога,ако някой има опит моля да сподели.

# 123
  • Мнения: 163
Първият фраксипарин ми биха в болницата, след трансфера (носи си всички лекарства, защото ще може да си ги изпиеш там). Тогава ми обясниха и как да си го бия без да си правя синки по корема. Бих го до деня на теста включително, всяка сутрин, а вечер пиех аспирин. После ми го спряха. Успех на трансфера:)

# 124
  • Мнения: 54
Благодаря, това ми е трети трансфер,знам за лекарствавата.Като ходих на преглед доктора ми даде рецепта с хапчета,лепенки климара и фраксипарин и каза да ги почвам от втори ден на цикъла и на преглед чак на 9 ден.До тогава няма да ходя в болницата

# 125
  • Мнения: 163
Ами, както казах, фрак сито ми го биха за първи път в деня на ЗЕТ. Ако искаш, за твое успокоение се обади на Чукова, за да питаш (щом ти е в рецептата от втори ден, може случаят ти да е друг).

# 126
  • Мнения: 271
Здравейте!
Да поразбутам темата малко Simple Smile Как сте? До къде стигнахте?

На мен ми казаха на втори ден от цикъла да отида в клиниката и да се обадя на доктора, но какво да правя, ако е през уикенда?

# 127
  • Мнения: 2 573
Обаждаш се веднага щом си в Ц и информираш док за 2ри ден .Без значение кой ден от седмицата е
Всъщност това за Минев ...при кого си Simple Smile

# 128
  • Мнения: 271
Обаждаш се веднага щом си в Ц и информираш док за 2ри ден .Без значение кой ден от седмицата е
Всъщност това за Минев ...при кого си Simple Smile

При Ставрев. Каза ми на втория ден да отида и да кажа на регистратурата, че съм за него и ми е втори ден.
По план трябваше това да е утре, но така като гледам няма да стане. По принцип съм с редовен цикъл, но може от цветната снимка или стреса да са се пообъркали нещата.
Предполагам, че някой ще го замества през уикенда. Като ми дойде ще му звънна да попитам.

# 129
  • Мнения: 163
И двата пъти, втория ден от цикъла ми се падаше през уикенда- винаги има кой да те види, дори и Ставрев да не е там.
Спомням си обаче, че точно когато ми започваше стимулацията ми дойде в петък. Обадих се на регистратура и оттам ми казаха да отида доктора да ме види (той е там до към 12.30ч.). В събота вече отидох само в лабораторията за кръв и после в инвитрото за първата инжекция Гонал.
Успех!

# 130
  • Мнения: 2 573
И на 3ти да отидеш не е проблем .
Направо за старт Simple Smile

# 131
  • Мнения: 196
Момичета,а защо се прави този преглед.

# 132
  • Мнения: 2 615
Момичета,а защо се прави този преглед.
Предполагам за да се види дали няма задържан фоликул  от  предния месец.

# 133
  • Мнения: 271
Незнам дали ме викат за преглед, хормони или направо да започваме.
Като ми дойде ще звънна да видя какво ще ми кажат. Благодаря ви за споделения опит и съвети. Сега ми е по-спокойничко някак.

# 134
  • Мнения: 196
Значи се прави задължително преди процедурата.

Общи условия

Активация на акаунт