Дългото чакане след трансфер - Тема 68

  • 78 513
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 151
Отново съм тук Simple Smile , в сряда живот и здраве правим пункция и в петък трансфер.  Решили сме да е последен асистиран опит и дано имаме късмет.

Две в едно, това ще е твоя опит с красив финал!

# 691
  • София
  • Мнения: 158
VictoryK напълно подкрепям момичетата за смяна на клиниката. Аз съм бивша пациентка в Щерев и това бяха двете най - кошмарни години от живота ми там. Да знам, че има много успели и доволни, но аз съм една от изстрадалите там. Две много силни стимулации имам там, от които изобщо не стигнах до трансфер. Изобщо не си направиха труда за втората да променят подхода. Но как иначе ще взимат пари. Предложиха ми за третия опит да пробваме и с донор само да видим как ще си развиват нещата. Все едно съм опитно зайче.
Стискам палци и успех.

# 692
  • Мнения: 395
Pepe 83, И на мен това не ми хареса в Щерев, че не търсят причината. При неуспехите, отговорите бяха-не си първа младост, яйцеклетките явно не са били качествени и т.н. Иначе като отношение, база и обслужване не мога да се оплача. Лошото е, че не виждам голяма алтернатива.. Както казах вече 7 месеца чакам обаждане от Надежда.

Btw, съгласна съм, че моята ЦС е стара и е трябвало да ми поискат да направя нова, но в такъв случай как е възможно и други момичета да не правят ЦС. Нещо не разбирам...


VictoryK напълно подкрепям момичетата за смяна на клиниката. Аз съм бивша пациентка в Щерев и това бяха двете най - кошмарни години от живота ми там. Да знам, че има много успели и доволни, но аз съм една от изстрадалите там. Две много силни стимулации имам там, от които изобщо не стигнах до трансфер. Изобщо не си направиха труда за втората да променят подхода. Но как иначе ще взимат пари. Предложиха ми за третия опит да пробваме и с донор само да видим как ще си развиват нещата. Все едно съм опитно зайче.
Стискам палци и успех.

# 693
  • Мнения: 151
VictoryK напълно подкрепям момичетата за смяна на клиниката. Аз съм бивша пациентка в Щерев и това бяха двете най - кошмарни години от живота ми там. Да знам, че има много успели и доволни, но аз съм една от изстрадалите там. Две много силни стимулации имам там, от които изобщо не стигнах до трансфер. Изобщо не си направиха труда за втората да променят подхода. Но как иначе ще взимат пари. Предложиха ми за третия опит да пробваме и с донор само да видим как ще си развиват нещата. Все едно съм опитно зайче.
Стискам палци и успех.

Щерев и при мен беше кошмар. Това беше първата клиника в която съм била. Направиха ми много силна стимулация, от 20 фоликула казаха че нямало нищо ( смея да твърдя от следващите опити че проблем с яйцеклеткире нямам). Получих тежка хиперстимулация и ме пратиха в къщи да си “почивам”.
Бягайте далече от тази клинка!

# 694
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Victory, при мен така прецениха за цс след като бяхме на преглед още в началото когато щеше да се преценява дали ще се прави инвитро или не.

# 695
  • Мнения: 169
Здравейте, потвърдиха че имам биохимична бременност и да спра лекарствата. Чхг от 390 вече е 160, преглед не е имало.Притеснява ме сега необходимо ли е да направя нещо, някакви изследвания? Аз съм с отрицателен резус фактор, а мъжа ми е положителен. В 6-та седмица е, кой трябва да ми каже дали да си сложа Анти Д Гама глобулин?

# 696
  • sofia
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,и моят втори опит по фонда приключи с отрицателен тест.И ние сме в Щерев и мисля вече за смяна на клиниката,но въпросът е към коя клиника да се насочим.В главата ми е каша ,имам една биохимична от свеж и една от зет,а сега кръгла нула.Върнаха ми само едно и три замръзихме.

# 697
  • Мнения: 1 269
А някой пробвал ли е в бившата Токуда, сега Ацибадем сити клиник?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Ню Лайф Пловдив Др. Петрова !!! Препоръчвам от ❤

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Др.Петрова е репродуктивен специалист? Тя не е АГ?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Др.Петрова е репродуктивен специалист? Тя не е АГ?
Дааа

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Явно има две Петрови

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Явно има две Петрови
Извинявайте АГ ли търсите ? Аз писах за Др Добринка Петрова

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
О, не , не търся АГ. Препоръчахте Петрова като арт специалист за това се учудвам, че тя е такава. Мислех, че е АГ.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 142
О, не , не търся АГ. Препоръчахте Петрова като арт специалист за това се учудвам, че тя е такава. Мислех, че е АГ.

Ооо неее , за мен няма по добър специалист Simple Smile  затова я препоръчвам от 1ви опит успява с доста пациенти аз съм една от тях , дайй боже да завърша и с успех! Уникален лекар и човек Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт