Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (74) - май'2018

  • 183 091
  • 2 638
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 079
В нашия град и в трите СВА няма вафли Кармела. В две квартални магазинчета - също.

# 46
  • Мнения: 517
За голямите награди в mysparx винаги ли се обаждат по телефона или направо ги пращат.

Кога събират данните ЕГН като дойде куриера или предварително

# 47
  • Мнения: 745
Обаждат се да потвърдят адреса и до десетина дни пращат,поне при мен беше така.ЕГН като дойде куриера пред него попълваш бланката

# 48
  • Мнения: 444
Здравейте,момичета!
Да ви попитам някои има телефон на Циф за играта? Вчера влязох да проверя и имам съвпадение на име и фамилия но незнам с какъв имейл е и дали печеля. Моля ви за телефон за връзка!

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Благодаря за новата тема! И честит празник  Grin
Нека през новият и най-хубав месец за мен да ни затрупа с много положителни емоции покрай игрите Love Letter

# 50
  • Мнения: 36 483
Благодаря за новата тема! Късмет на всички! Simple Smile
Играта на Чупа изглежда интересна - харесвам саковете, обаче помня, че миналата година някой писа, че не били хубави. Въпреки това ще играя поне 2-3 пъти.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 37
Имам няколко кода за размяна на Пепси, ако иска някой...играта е до 6 май

# 52
  • Мнения: 36 483
Току що регнах два кода на Орео - на единия ми изписа, че не печеля, на другия излезе съобщението за грешка Sad Много неприятно!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 070
Някой да е срещал Pepsi  на промоция?

# 54
  • Мнения: 2 611
Някой да е срещал Pepsi  на промоция?
В СВА 2,25л 1.89лв

# 55
  • Мнения: 859
Някой да е срещал Pepsi  на промоция?
В Billa 2.250л за 1.45 лв

# 56
  • Мнения: 10 874
Благодаря за страхотната нова тема! Heart Eyes
Нека е много късметлийска за всички ни! Flowers Four Leaf Clover

Лабрекс, честита страхотна награда, със здраве да си я ползваш! Hug Много се радвам за теб! Heart Eyes

Честито и на останалите за наградите! Hug

Аз си чакам играчката от Данонино и котешката храна от играта на Марс.
Като цяло ми е много натоварено в момента и не играя в много игри, но ще видим какво ще стане с тези, в които играя.

# 57
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Честит празник! Както казва  Влади Въргала "Като сме безделници, да не сме без празници!"  Simple Smile

Благодарско за темата и нека е пълна  с награди!

Единствено съм се наредила на опашката в голямата бутаница с фафлите за батерия. Друго ми не требе.
Можеха да сетнат от Кармела поле за избор на желана награда, наистина.

# 58
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Момичета, има ли още награди от спаркса? Хвърлих бутилката кола, гледам сега на капачката пише ключодържател. ??

# 59
  • София
  • Мнения: 14 682
Честит празник! Включих се в Спаркса, децата искат колонката. 😀 Екскурзията е страхотна, но за двама, та ще я пропусна. Много е гадно с екскурзиите - с такъв мерак се включих в Мастеркард, там пътуването е за четирима. ...но, с деца до 12 години, а голямата дъщеря (най-големия фен на екстремните преживявания)е на 15😁.

Общи условия

Активация на акаунт