Клиника Адела Фертилити - късметлийска Тема 3

  • 56 948
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 846
Ах, ето ме... Съвсем не я видях новата тема. Дано ни е на късмет!
Благодаря, момичета за съветите и търпението да ме четете как мрънкам  Grinning
Аз понеже успях с първото ин витро, но с инжекции, сега малко като че паднах от високото. И това, че не се виждам с док ме изнервя, всичко минава през акушерките, то добре че са те. Следващия път ще настоявам да се видя с него, че да се поуспокоя малко. Май ще се пробвам на ЕЦ без стимулация, нищо не губя...
Стискам палци на всички!

# 16
  • Мнения: 144
Zazameg,съжалявам за канселирането, но знаем, че док търси перфектни условия. Много се притеснявам аз като чакаме нещо с месеци и накрая отмяна- много сълзи и разочарование. Дано поне е за добро и скоро да видим позитивния резултат.

# 17
  • Мнения: 847
Записвам се и аз да следя.Успех на всички момичета.Вие всички ли сте за ин витро или има момичета, които опитват за естествено забременяване?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 689
Здравейте, момичета! Минавам да ви споделя, че се върнах при док. Започнахме стимулация и засега всичко върви по план. Тревожно ми е, разбира се, но се надявам всичко да е наред.

# 19
  • Мнения: 3 902
Сорендичка, радвам се да те видя! Пожелавам успех и хубава реколта! Прегръщам те!

# 20
  • Мнения: 144
Записвам се и аз да следя.Успех на всички момичета.Вие всички ли сте за ин витро или има момичета, които опитват за естествено забременяване?
Повечето сме пациенти на Калчев и Семерджиева, а вече доки преценява кой, кога за ин витро...при всеки е индивидуално.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 268
Записвам се и аз да следя.Успех на всички момичета.Вие всички ли сте за ин витро или има момичета, които опитват за естествено забременяване?

Аз забременях естествено след като станх пациентка на Калчев, следваща стъпка беше ТВЛ, но не се наложи.  Вече съм в 9 г.с и 3 дни и утре (живот и здраве всичко да е наред) ще ми е последния преглед при доки,доста съм притеснена дано бебко е добре.
Успех и на теб и на всички момичета тук ❤️, доки си знае работа, къде с негова помощ, къде божия работа, нещата ще се случат 😍

# 22
  • Мнения: 16 871
Благодаря за новата тема!

Слънцето, аз забременях естествено след твл при др. Калчев.
Преди това имам 2 естествени бременности, завършили с аборт и рокрай тях се запознах с доктора.

Успех наа всички!

# 23
  • Мнения: 6 039
Соренда, радвам се че отново си сред нас, макар и да предпочитам да не ти се налагаше.  Hug Стискам палчета за успешна процедура с пухкав финал. Heart Eyes
Това да забременея естествено явно няма да ми се случи в този живот, но дай боже да се случва на повече жени.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 689
Благодаря ви, Сънче, Боби! Проследих назад публикациите ви и искам и аз на свой ред да ви пожелая успех.

# 25
  • Мнения: 556
Запис и от мен в новата тема. Не съм много по писането, но ви следя постоянно. Стискам палци на всички и вярвам, че усилията ни ще се увенчаят с успех!

# 26
  • Мнения: 20
Привет, момичета! Чудна темичка, дано да е на късмет на всички!

Ние действаме, през ден давам кръв, за да следим естрадьола и LH-то. Днес: Естрадьол 172 и LH 21 - казаха, че били чудесни и от утре опити. Според вас ок ли са тези стойности?
Сигурно при всички е така, но това постоянно притеснение направо ме изяжда отвъртре, направо съм една нервна топка. Не знам защо си мисля, даже съм сигурна, че няма да стане и сега и ще си действаме с плана за инсеминацията другия месец Sad А принципно съм доста позитивна...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 97
Запис и от мен! Нека наистина е късметлииска тема 3,успех на всички   и във всичко.Аз започвам от днес предизвикване на цикъла и насрочване на дата за ТВЛ+хистеро!


# 28
  • София
  • Мнения: 941
Предизвикване на цикъла в смисъл, по-рано да го изтеглите ли? Можеш ли да споделиш защо се налага и какво ти дадоха да пиеш за да го предизвикате?

# 29
  • София
  • Мнения: 692
Запис и от мен в новата тема да ви следя  Peace
Добре дошли на новите момичета и успех на всички!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт