Искам да кажа ... (146) през май 2018

  • 351 796
  • 5 479
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Мнения: 3 660
Добро утро,

честит имен ден на всички с имената Елена и Константин. Да са живи и здрави.

Успех на матурите днес за всички седмоклсаници, да си напишат всичко и да им се паднат лесни работи.

Стискам палци на всички, които имат нужда, дано всичко се оправи.

Светкавица, страхотна маса ти е направил мъжа ти, честита годишнина и да се обичате както и в първия ден.

# 3 991
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Честито на празнуващите днес!
Успех на седмокласницете и на зрелостниците!
Белинда, спокойно! Сигурна съм, че ще му хареса и ще се забавлява Номер 2. Ох, докато пиша се сещам, че и аз веднъж виках нашите да ме вземат от лагер. Писмо писах. Дойдоха, видяха ме, и не ме взеха Simple Smile.

# 3 992
  • Мнения: 39 598
Добро утро!
Честити да са празнуващите в темата ни!
Успех на децата на матурите. А на майките им спокойствие.
Искам да измрънкам, че щерката е с температура, болки в гърлото....

# 3 993
  • Мнения: 4 785
Успех на седмокласниците!
Аз не съм спала, с изключение на някой и друг час до 2:30, оттогава до сега малкият ни прави на луди калинки. Айде безкрайното сменяне на памперси, повърнато и пак ядене, за да заспи - ок, ама това неговото пръхтене и бой с тигри ни довърши, често го прави след нощното хранене, но още някоя седмица и го изнасям в съседство пак ще го чуваме, ама няма да е това. Иначе грам не спим и сме парцали.

# 3 994
  • Мнения: 15 078
Добро утро.
Не успях да прочета вдичко, само началото.
Стискам палци на всички с матури днес.
Честито на всички именици.
Това с бедните хорица, които не могат да си позволят зъболекар, но пушат, не го приемам, ама моя си работа.
Мога да препоръчам свестен зъболекар. Мередит, пиши ЛС, ако искаш.

# 3 995
  • Мнения: 8 989
Добро утро!

Успех на всичи, които са на матури, на майките им също!
На Елени-тата - честит имен ден, на останалите, които празнуват също.   bouquet bouquet
Sunny29 и аз. За съжаление има хора, които не пушат и пак не могат да си позволят, но темата е дълга.

И аз отивам да изпращам дете на зелено училище. Още нямам кола, дано днес я оправят вече.

Прекрасна седмица! Heart Eyes

# 3 996
  • Мнения: 6 304
Честит имен ден Елени, здрава, щастлива и обичана bouquet

# 3 997
  • София
  • Мнения: 1 590
Стиснати палци и от мен за дечицата!

# 3 998
  • Мнения: 4 785
Бих искала и аз да пратя Мърчето на зелено училище - сега! Joy

# 3 999
  • София
  • Мнения: 11 785
Добро утро и прекрасна седмица!
Много късмет на всички седмокласници и дванадесетокласници на изпита по БЕЛ!
Честит имен ден на празнуващите днес!

# 4 000
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Добрутро и от мен.Успех на всички седмокласници и дванайсетокласници.
Аз пия кафе и тръгвам по задачи.  
И аз съм в търсене на кола . Търся Хонда Джаз автоматик. Харесах една обаче се намира в Германия.Писахме си с продавача -частно лице обаче не знам как да организирам автовоз .

# 4 001
  • Мнения: 22 497
Добро утро!

Успех на матурите на всички седмокласници!

Честито на празнуващите днес!

Аз бях забравила, че днес е понеделник. Снощи по едно време се сетих и много гадно ми стана. Simple Smile
Почувствах се като Акаша, та сега я разбирам по-добре. Simple Smile

# 4 002
  • Бургас
  • Мнения: 6 596
Честити да са имениците /известни са ми два броя Елени/! Със здраве да си носят имената!

Да се забавляват много лагеруващите деца!

Донкова, някой, който се занимава с внос на коли /не автокъща/, може да ти свърши работа.

Хубав ден, група!

# 4 003
  • Мнения: 2 139
Не съм ви чела, само влизам да пожелая късмет и успех на седмокласници и зрелостници. И решаване на здравословните проблеми.

# 4 004
  • София
  • Мнения: 17 364
Честито на именниците! И пак палци за кандидатстващите!

Белинда, изпрати ли екскурзианта ? Аз същото си мислех за Мая миналата седмица- че ще се търчи по спешност да я прибираме, че само ще звъни да реве... обаче нъц, идеално си изкара от-до.

Аз тази седмица съм отпуска с на децата ваканцията. По обяд отиваме в Пазарджик при нашите за няколко дни. Днес е празник на града и ще е фраш с циганийки цял ден плюс концерт вечерта и смятаме да се потопим в атмосферата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт