Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 770
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 757
змия, радвам се, че всичко е наред с теб! Това с мацката с напомпаните джуки си е било голям майтап. Heart Eyes

Даянче, може би ще поспаднат още?
Змия,късметлийка си,браво! Simple Smile
Chicci,големината не ме дразни.Аз харесвам такива устни и не искам да спадат.
А и на снимката изглеждат по-големи от в действителност.
Другите неща,които споделих ме дразнят. Simple Smile

# 721
  • Мнения: 48

Д-р Ванеска в Хил клиник. И при нея има случай с мигриране надолу (споделен в темата), но са много положителнтие отзиви. И работи с добър продукт. Но май е в отпуск сега - ще ти кажат на рецепция.


Мигриране какво ще рече? В смисъл какво се получава като дефект, като торбички ли?

# 722
  • Мнения: 2 721
Аз си направих устните на 7ми с Dermalax Deep Plus, много съм доволна от резултата,но искам по-голям обем и по повдигната горна устна. Според вас след колко време(месеци) е ОК да сложа още 1мл?  Освен това и за да се задържи филъра по-дълго време.

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 16:12 от bubanka

# 723
  • Мнения: 5 892
Според мен и така е много  Peace

# 724
  • Мнения: 12 982
Според мен не бива да слагаш повече! Ще преминеш границата, но това е мое мнение.

# 725
  • Мнения: 2 721
Това е преди 2 дни, все още имат на снимката лек оток, сега не са така “напомпани”, след 20дни казаха , че ще видя крайния резултат. Но мисля за леко повдигане в краищата .

# 726
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427

Д-р Ванеска в Хил клиник. И при нея има случай с мигриране надолу (споделен в темата), но са много положителнтие отзиви. И работи с добър продукт. Но май е в отпуск сега - ще ти кажат на рецепция.


Мигриране какво ще рече? В смисъл какво се получава като дефект, като торбички ли?

В конкретния случай - вместо да е под окото, слиза надолу към скулата. Това се е случило от едната страна. Миргиране - преместване.



__MM’s, никой не може да каже - как тялото ще приеме филъра и дали ще го резорбира бързо или не. Наблюдавай се, този продукт е твърд - за лице и контур, едва ли бързо ще се стопи.

# 727
  • Мнения: 48

Д-р Ванеска в Хил клиник. И при нея има случай с мигриране надолу (споделен в темата), но са много положителнтие отзиви. И работи с добър продукт. Но май е в отпуск сега - ще ти кажат на рецепция.


Мигриране какво ще рече? В смисъл какво се получава като дефект, като торбички ли?

В конкретния случай - вместо да е под окото, слиза надолу към скулата. Това се е случило от едната страна. Миргиране - преместване.

Подразбрах, че се мести, но ми беше чудно на къде и какво се получава. Скулата си е далеч Thinking
Много благодаря за бързите отговори!

# 728
  • Мнения: 82
Момичета, вие като отслабвате откъде сваляте първо най-много.  От седмица съм на по-стриктна диета и не знам дали се филмирам или не, но имам чувството, че гърдите ми буквално се стопиха, а надолу не мърдам.
И аз първо в гърдите отслабвам, после и на другите места, не се притеснявай, нормално е.

# 729
  • Мнения: 3 191
Минах днес на РФ на лице, шия и деколте. Една от малкото приятни процедури, които съм си правила. Ефекта наистина е моментален, колко ще се задържи - друга тема. Кожата веднага се усеща по-стегната, а визията определено по-сочна. На деколтето виждам най-голям ефект - там имам много малък % мазнинки и кожата в тънка и лесно загубва свеж вид. Дано да изкара ефекта до другата седмица поне...

# 730
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Честито Stuck Out Tongue Winking Eye Ако се направи правилно, ефектът е точно такъв. Кожата реагира на затоплянето, увеличен е притока на кръв, насищането с кислород. Препоръчаха ли ти пакет в някаква периодичност?

# 731
  • Мнения: 3 191
Алена - препоръчаха ми 4-5 процедури в началото, после ще разрежда честотата и ми предложи някаква не чак толкова инвазивна мезотерапия.  Тепърва за нея ще проучвам - с игла е, но не влизала дълбоко и нямало зачервявания и синини.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 845
А как се връзват апаратните процедури с ботокса и филърите - влияят ли им, няма ли опасност за по-бързо резорбиране или пък за разнасяне в нежелани посоки?

# 733
  • Мнения: leet
Ето устните ми 14 дни след поставянето на Теосиал кис.
Не ми харесват. Sad
Лично за мен са криви,с "шапка" и топчета.

http://prikachi.com/images.php?images/113/9367113T.jpg

Аз имах топче което се получи десетина дни след поставянето на Теосиал Кис от удар с лакьт. Не се виждаше, но беше доста голямо, изчезна след 4-5 месеца. На теб сьщо не ти се вивдат топчетата

# 734
  • София
  • Мнения: 385
Сега ми излезе репортаж,че някаква чалга певица си сложила златни нишки в дупето. Някой има ли повече инфо за процедурата за тяло,че успявам да намеря само за лице Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт