Как и дали ще празнувате 1-ви юни

  • 1 786
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
От някъде чух, че лифтовете ще работят безплатно на 1-ви юни. За неработещите мами е добра идея. Моята много обича да ходи на Витоша.
само където миналата седмица се засилихме да се качваме на витоша със симеоновския лифт и не работеше. така и не стана ясно дали е затворен за деня или за по-дълго.
Моето инфо е, че е в ремонт до края на май т.е. ще работи от 1-ви юни.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Аз пък тогава ще съм в Банкя с Калоян и се чудя там как да го отбележа. Баща му ще е на работа, а аз ще съм с една приятелка, но не се сещам за детски забавления там ooooh!

Лили, ако смяташ, че ходенето на детски клуб е подходящо развлечение.... Имам една рекламна брошура на Детски клуб "Приказната къща" в Банкя. Не съм ходила там и нямам впечатления. Ето координатите:
ул. "Ст. Стамболов" № 7А; тел.: 0888/774685; 0898/641861.

# 17
  • Мнения: 5 577
С форумките и дечурлигата.  Grinning

# 18
  • Мнения: 90
Момичетата са на детска и ще имат тържества,а мъжът е на 6месеца.След детската смятам да ги заведа на конната база на Егида да направим по две обиколки.

# 19
  • Мнения: 11 547
Както всяка година досега-подаръче и почерпка.На масови мероприятия не ходим,защото синът ми се изнервя от навалицата,пък и аз де. Crazy

# 20
  • Мнения: X
Надявам се да бъде първият осъзнат празник на щерката - в яслата, ще имат куклен театър и тържество с балони и почерпки. Сега мисля какво да взема за дечицата и как да навържа балоните Grinning

# 21
  • Мнения: 14 133
групово посещение на парк с много катерушки люлки и пързалки за всички желаещи русенски бебета и майките им
В колоко часа и къде ще се срещате?

# 22
Аз пък тогава ще съм в Банкя с Калоян и се чудя там как да го отбележа. Баща му ще е на работа, а аз ще съм с една приятелка, но не се сещам за детски забавления там ooooh!

Лили, ако смяташ, че ходенето на детски клуб е подходящо развлечение.... Имам една рекламна брошура на Детски клуб "Приказната къща" в Банкя. Не съм ходила там и нямам впечатления. Ето координатите:
ул. "Ст. Стамболов" № 7А; тел.: 0888/774685; 0898/641861.
Зависи какво ще предложи детския клуб,тия дни бях в ментов носорог и разбрах,че ще имат цял ден програма-смятам да заведа детето първо там,а после в южния парк.

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Подарък - първите печати - с цар Лъв!
хубава разходка и игра. Може двамата да направим торта...
Но този ден ще сме двамата цял ден /лекуваме се Sad/ и ще е  специален за детето, надявам се.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
от Dnevnik.bg
Безплатни прожекции и свободен вход в зоологическата градина за 1 юни в София

Безплатно посещение на зоологическата градина, свободни прожекции за деца в Сити център - София, много музикални тържества и други детски изяви ще съпътват отбелязването на 1 юни в столицата, съобщиха от пресценътра на общината.

За времето около обед между 11 и 13 часа са замислени две прояви: едната е пред църквата “Св. Седмочисленици” , където децата ще могат да рисуват с художници като мотото на срещата е “Децата и техните проблеми в постмодерното общество”, а другата пред Народния театър “Иван Вазов” , където ще има изложба на детски рисунки и музикална програма, с водещ Кристина Белчева.

В следобедните часове след 16.30 ч. ще има безплатно представление за деца в салона на Столичния куклен театър на ул. “Гурко” 14. От 17:30 ч. До 19: 30 ч. отново пред Народния театър “Иван Вазов” ще има програма на детски музикални и танцови състави, с водещ Ивет Радулова. По-късно тържествата ще продължат с караоке програма, организирана от музикална къща “Грифон”.

# 25
  • Мнения: 1 492
За по големите -  Прожектират "Войната на таралежите" за 1 юни

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2268&sectio … =9&id=0001502

# 26
  • Мнения: 1 639
Ще празнуваме Simple Smile
Подарък + игра из увеселителен парк + почерпка  Grinning

# 27
  • Мнения: 7 821
Ще имат голямо тържество в градината с присъствието на родители, после ще хапнем по пица.

# 28
  • Мнения: 22 948
Ще имат голямо тържество в градината с присъствието на родители, после ще хапнем по пица.
И ние така... Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 607
При нас програмата ще е горе-долу такава: Ще го взема от яслата, после ще купим подарък (най-вероятно поредната кола Laughing) и после ще хапнем тортичка в НЕДЕЛЯ. Искрено се надявам тати да може да дойде с нас, че да усети детето празника!!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт