обяснете ми........

  • 1 823
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Процедурата са ти я описали. Чак болезнено и страшно не е, ама си е гадничко и доста неприятно...
Peace

# 16
  • Мнения: 566
по-добре ли е да родиш бебе с "гарнитура". да осереш ръцете на докторите май е по-унизително - или поне това е мнението на приятелка, на която и се е случило това. ако си имала 9 месеца запек мисля ч, с удоволствие всеки би се възползвал от клизмичката

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Между другото, хич не е лоша идея това почистване на червата да се прави и у дома:)
Спестяват се някои неприятности в бъдеще...
Т.е. не само когато се ражда...това си е като чистенето на ушите, носа и разни други затлачващи се телесни пропасти:)

Не виждам нищо смущаващо, въобще не е болезнено и не разбирам защо се вдига толкова шум около една хигиенна операция.

# 18
  • Мнения: 748
Изобщо не съм се сетила, че е унизително.Дори не съм обърнала внимание на тази "процедура"- мислех си за раждането.
и аз така  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
В България за съжаление все още я правят по един доста унизителен и гаден начин, абсолютно ми е необяснимо защо. При положение, че има едни мънички тубички колкото кутре, с едно гелче. Влизаш си сам в кенефа, изстискваш си гелчето и готово. Нито боли, нито се гъзиш пред някого, нито ти вкарват маркуч със сапунена вода. Загубена работа  Stop Дано скоро започнат да се внасят и по-цивилизованите неща, които нито са скъпи, нито са проблем.

# 20
  • Мнения: 426
Може и да се отнася и до това кои ти я прави. При мен не бяха особенно ЛЮБЕЗНИ

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дано скоро започнат да се внасят и по-цивилизованите неща, които нито са скъпи, нито са проблем.

Айде де.....Simple Smile)))
Да направят човешки непромокаеми подложки за родилките също няма да е лоша идея....вместо тия найлони безумни в момента.

# 22
  • Мнения: 1 288
при мен разликата беше, че като ме наляха с течността, ме караха да се разхождам 15 мин. и да стискам и чак след като мина това време ми разрешиха да отида до тоалетна. казаха ми, че ако не мога да издържа 15мин, ще трябва да я правят наново.
но не мисля, че процедурата е болезнена или унизителна.
и друго- раждах в частна болница и очаквах тубичка с гелче, но уви...традиционната банка с вода.

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
На мен не ми правиха!Казаха ми да си купя свещички Бизалкодил и след поставянето им до 30 минути си готов!Ако не искаш свещички или е много спешно-чак тогава правят клизма.

# 24
  • Мнения: 292
Спокойно!!! Не го мисли, много по-леко минава, отколкото си го представяш ...
Съсредоточи се върху раждането и детенце, другото минава и заминава ... сега си мислиш за това и му отдаваш значение, което не заслужава ... Успех!

# 25
  • Мнения: 46 520
по-добре ли е да родиш бебе с "гарнитура". да осереш ръцете на докторите май е по-унизително - или поне това е мнението на приятелка, на която и се е случило това. ако си имала 9 месеца запек мисля ч, с удоволствие всеки би се възползвал от клизмичката

В голяма грешка си, клизмата не е застраховка за гарнитура  Laughing

# 26
  • Мнения: 660
Аз също смятам , че е унизително ! Този път обаче ми я прави една много мила акушерка , лошото дойде после , когато трябваше да ходя не веднъж , а 5-6 пъти - а излезна и се измия   и хайде пак Embarassed. после разбрах , че вече съм имала напъни  и им викам -дайте ми подлога , а те  Naughty много бързаш !!! Е , като е "много бързаш" им "сервирах" малко та да загреят накъде отиват нещата / а те се канеха окситоцин да ми вливат hahaha/ . Така ,че гаранция за пълно почистване няма , още повече  ,че при мен 2-3 дни преди раждането си вървеше естествено /което ме подсети , че нещо наближава ! /

Успех и ... не го мисли , това е част от процедурата и се забравя!

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 926
Само не ми е ясно кво му е толкова унизителното, то така или иначе си се окрачил там в цялата си прелест, една клизма кво толкова  Wink.

Мислете си, че е нещо като анален секс и готово  Laughing
/ сега да не ме изядете за тази реплика/.

# 28
  • Мнения: 1 006
 Точно в този момент клизмата беше последното нещо,за което мислех.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Само не ми е ясно кво му е толкова унизителното, то така или иначе си се окрачил там в цялата си прелест, една клизма кво толкова  Wink.

И аз така мисля, в крайна сметка поне 10пъти те проверяват за разкритие, или пък пукат води...За мен си беше просто част от раждането..

Общи условия

Активация на акаунт