Съпруги на военнослужещи - 25

  • 61 472
  • 747
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Здравейте, момичета. Моля за инфо ориентировъчно колко е разстоянието София - Картела и как са пътищата дотам. Не мога да видя на картата къде точно се намира ВПД-то. Предварително благодаря!

виж разстоянието София - яз. Батак. Картела е на няколко километра от яз. Батак посока яз. Голям Беглик и Широка поляна. Пътят е приличен.

# 571
  • София
  • Мнения: 19 253
виж разстоянието София - яз. Батак. Картела е на няколко километра от яз. Батак посока яз. Голям Беглик и Широка поляна. Пътят е приличен.
Много благодаря bouquet

# 572
  • Мнения: 2 187
Добро утро,

Как сте? Сервирам кафенцето,докато ние пием нашето... днес при нас е малко облачно и на плажа се броят на пръсти хората, но аз след малко отивам Grinning
Хайде лек и хубав ден на всички!

# 573
  • Мнения: 1 605
Мис Ю благодаря за кафенето, радвай се на плажа докато си там независимо че е облачно
При нас вчера гърмя трещя а днес е слънчево и топло.

# 574
  • Мнения: 3 050
Здравейте, момичета! Как сте? Почивате? Работите? Аз съм на работа, така съм се понесла по течението на рутината, че отдавна забравих, че бях отпуска. Малкия след гостуването при бабите през лятото още не може да свикне с градината. Че и на всичкото отгоре от 17.09 го местя в друга градина. Дано там да му хареса и да ходи с желание.
Хубав ден!

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Работим в очакване на дългите уикенди през септември, т.е. единият аз си го удължавам, другият си е официално удължен.
И нищо интересно около мен. Гледам снимки от първите учебни дни за тази година на приятелски деца в чужбина. Никак не ми се иска ваканцията да свършва. Едно ми е хубаво с дзвера да не си говорим за училище.
Усмихнат ден на всички.

# 576
  • Мнения: 1 605
И ние лека полека се подготвяме за мачалото на учебната година, дребното на ясла,каката на училище и моята академична година започва на 10.09.Така че сме в предстартова треска

# 577
  • София
  • Мнения: 8 384
Привет, военни момичета! Hug
От няколко дни не съм писала, та гледам, клавиатурата ми паяжина хванала Wink
Аз усилено работя. След дългата отпуска с внучките, съм запретнала ръкави и - на тръстиката. Работа колкото искате - Господ дал по 32 зъба всекиму. tooth
Преди няколко дни щерката и внучките си заминаха. И там се готвят за първия учебен ден. В Бг у-щето на 15.09, а в другото - на първия понеделник от месеца. Тази година се пада 3.09. Малечка ще ходи на градина.
След тях - оправям, пера, простирам, прибирам.
Изолацията на жилището ни приключи, следва миене на прозорци, но ще извикам пак младежката фирма - много доволна останах от работата им.  newsm75 newsm28 newsm79 clean clean clean
От няколко дни правя диетата на проф. Байкова. Преди много години за 10 мес. свалих съвсем безпроблемно 23 кг. Сега да видим дали така ще бъде. До тук не изневерявам дори с мисъл  Mr. Green Спазвам всички указания стриктно ( е, не съвсем - леко разминаване на часовете се получава. Не мога да оставя пациента на стола, а аз да си ям зелевата супа  hahaha Joy)
Почивката ми свърши. Продължавам със задачките.
ПП ДУНДИ, отговаряйки на CUCKOO, научих къде е този курорт Картела. Не съм го знаела до сега. Simple Smile
Прегръщам ви, ДИМИТРОВА, ДУНДИ, СЕТИ БЕТИ, МИС Ю  Hug Hug Hug Hug
С ЛУННО ЦВЕТЕ се видях преди няколко дни. Предстои ми среща и с ПАТЕНЦЕТО - в кабинета Mr. Green
Къде изчезна ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ?  newsm78
РАДИНКА навярно още се мъчи по плажовете grinning039.
ЛЕЙДИ обеща да рапортува всеки месец Joy
Желая ви хубав ден. afwitch

# 578
  • Мнения: 882
Здравейте, момичета!
И аз от началото на седмицата съм на работа. Липсва ми морето, липсва ми планината, липсват ми приятелите.
Но ще се справя. Аз бързо се адаптирам. Нямам избор. Nature Sun With Face
До скоро!

# 579
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
Привет и от мен Simple Smile
Аз предотпускно сега ще ги дам малко набързо, че като изляза от 5, та до 19 ще си почина...уж Simple Smile
Стягам РД-то на баткото - за мой ужасен ужас категорично отказа детски център Sad За ресторант ми каза, че не били "дърти", та след хиляди варианти, които предложих и съответно се отхвърлиха, остана да празнува вкъщи Astonished
Хола още не сме го започнали, та ще разчиствам там и ги оставям, да се оправят Laughing Само стени да не бутат Scream Satisfied
...както се досещате сигурно - денонощието не ми стига и не знам ще успея ли с всичко замислено, но докъдето я докарам Simple Smile

Фло, а сподели за тази диета Simple Smile Позволява ли бира?

Димитрова и вкъщи тече шеметна подготовка Simple Smile Накупихме повечето неща, списъка с препоръчителна литерартура е приключен, но таблицата за умножение е голям препъникамък... Запънал е на 7 и няма минаване нататък Simple Smile
И в тази връзка - попаднах на страхотен сайт за началния курс - с тестове, презентации и всякакви полезни неща, ако искаш, ще ти пратя линк Simple Smile

Оставям Ви засега Innocent

# 580
  • Мнения: 1 605
Ооо Мъниче прати го че и при нас таблицата се оказа препъникамък

# 581
  • София
  • Мнения: 8 384
МЪНИЧЕ, не съм се сетила навремето да питам проф. Байкова дали е позволена бирата. newsm78 Мен ако ме питаш - не е! Mr. Green Много съм зла, нали? Колкото и работа да има ред теб, ти си шемет - ще се справиш! Разсмя ме с това, да не бутнат стените Joy Joy Joy
Две години абонирам големите внучета за програмата АЗ УЧА. Много са доволни - и майките, и децата. Тази година пак ще им направя подарък за началото на учебната година.
Прочистих чекмеджетата с детските играчки-изхвърлих една торба от Джъмбо с разни трошляци и бебешки играчки. Не играят с тях, а само ги разхвърлят по пода и няма къде да се стъпи.
Приятна вечер!

# 582
  • Мнения: 1 605
Добро утро,
Фло и аз като теб съм на диета вече цял месец, но диетата на Пиер Дюкан.За сега съм много доволна свалила съм 7 кг.,чувсвам се лека и енергична,а от другия месец мисля да ходя и два пъти седмично на канго джъмп.
Тези дни ми е малко мъчно, вчера си тръгнаха приятелите ни за Лондон, а ние решихме да ходим да си вадим осигурителен номер и след като завърша ако не намеря нищо тук да ходим да работим там. Проучих и вариантите там да практикувам професията,но ще трябва да уча година и половина за да съм легален учител. И сега сме на кръстопът - хем ни се остава тук,защото никъде няма да намерим това което си имаме в родината, хем знаем че в Англия има по- голяма реализация за децата, а и в нашия град станаха много " ромите" и не ни се иска много много тук да живеят децата ни.
Е споделих ви, сега ви пожелавам хубв ден и вълшебен уикенд

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Добро утро,
Димитрова, това със заминаването в чужбина не е лесно решение, а когато си с деца, е още по-трудно. Успех ти желая, каквото и да решите.
За диетите съм пас. Каквото и да съм пробвала, после всичко се е връщало с лихвите даже. А не мога да живея постоянно под режим.  Някои го могат, аз не съм от тях. С Дюкан трябва много да се внимава.
МисЮ, прибрахте ли се? Отзиви за почивката? Имаш ли тен?
Фло, ти пак ли се бориш за медал? Ако бях по-близо, щях и аз да те посетя в кабинета. Имам едно проблемно място, от няколко години не се беше обаждало, но май пак идва ред за ремонт. Поздрави на Патенцето. Малкото пате трябва да е пораснало вече. И да прави бели.
Аз отивам да си правя програма за пътуването до В. Търново. Набелязала съм доста неща, да видим как ще ги подредя.
Лек ден на всички.

# 584
  • Мнения: 2 187
Добро утро и от Пловдив вече!
Слагам кафенце и изчезвам,че съм на фризьор... много за боядисване съм Grinning
Димитрова, успех и дано вземете правилното решение!
Дунди, ТМ днес ни сефтоса и ни поздрави за добро утро преди малко с превръщането на резервата в наряд Joy
После ще намина за повече от тук, че поспах повече и е време да излизам..

Общи условия

Активация на акаунт