Каква марка дамски превръзки ползвате

  • 17 335
  • 352
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Напоследък все си купувам Always Peace

# 16
  • Мнения: 5 103
Always  само.

# 17
  • Мнения: 2 180
установих, че ако си купувам други превръзки поевтини пак ми излиза същите пари - щото ги сменям по-често

Стига бе, честотата на смяна от кога зависи от превръзката пък точно. Sick
Аз ползвам Паломита-пакетите по 50 бр. Нямам оплаквания от тях и не правя разлика между марките превръзки. Не подбирам с 2 думи. Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
С always се чувствам най сигурна. Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Always и Libresse

# 20
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аlways.Пусни анкета,по лесно ще разбереш коя е предпочитаната марка.А тук ги няма твоите.

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
пуснах анкета Simple Smile
Блонди, стана ми интересно, каква цена са Always-а?

# 22
# 23
  • Мнения: 1 558
пуснах анкета Simple Smile
Блонди, стана ми интересно, каква цена са Always-а?

Ами аз си ги купувам главно от Метро, ориентировъчно двойните пакети т.е. 20 броя са под 3 лева.

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми никак не ми се виждат скъпи, или?
моите - 10 бр. над 2 евро им е цената.
не виждам да споменавате много бг превръзки, няма ли свестни вече на пазара, нашенски продукт? Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз ползвам само Либрес. Имам много неприятни изживявания с други марки, дори от реномираните. Правя алергия към т.нар. копринено, а според мене гумено #Cussing out, покритие. След последните "копринени" превръзки ми биха по спешност кортизонови инжекции, такива обриви бях получила ooooh! Така че ползвам само с памучно покритие, но не всички, защото обрив съм получавала и от памучни. Явно си зависи от технологията и от качеството. Тези от сайта тук не съм ги виждала Confused
И аз така, по същата причина.

# 26
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз ползвам само Либрес. Имам много неприятни изживявания с други марки, дори от реномираните. Правя алергия към т.нар. копринено, а според мене гумено #Cussing out, покритие. След последните "копринени" превръзки ми биха по спешност кортизонови инжекции, такива обриви бях получила ooooh! Така че ползвам само с памучно покритие, но не всички, защото обрив съм получавала и от памучни. Явно си зависи от технологията и от качеството. Тези от сайта тук не съм ги виждала Confused
И аз така, по същата причина.
И аз имам такъв проблем и ползвам Always Sensitive, с памучно покритие са. Wink

# 27
  • Мнения: 5 622

 Always и аз. Но най-вече ползвам тампони (ОВ) и забравям, че съм в цикъл с тях  Hug

# 28
  • Мнения: 27 524
пуснах анкета Simple Smile
Блонди, стана ми интересно, каква цена са Always-а?

Тук са 4 евро малкото пакетче. За сравнение - има големи пакети по 60 превръзки за 67 цента  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 311
Само Always.

Единствено им "изневерих" в родилния дом първите 2 дни, защото пратих таткото за нощни и той донесе Либрес. И те стават, но с Always се чувствам най-сигурна

Общи условия

Активация на акаунт