Каква марка дамски превръзки ползвате

  • 17 376
  • 352
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 305
always жълтият двоен пакет

# 316
  • Варна
  • Мнения: 311
само "Либрес",защото от всички други се обривах все едно съм се нажарила с коприва и е много гадно.А обикновенно съм с обилен цикъл и само "Либрес" ме спасяват от излагация.А през нощта е още по -кошмарно,имала съм случаи все едно съм заколила прасе в леглото.Може да звучи нереалистично ,но при мен е точно така,и само "Либрес"ме спасяват от такива ситуации.

# 317
# 318
  • София
  • Мнения: 7 915
Libresse   Peace

# 319
  • Cофия
  • Мнения: 1 213

Always 

# 320
# 321
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Само always ме спасяват. Иначе в по-леките дни  everbel

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Само те ме спасяват и о.b ,event

# 323
  • Мнения: 140
аз пък смятам 4е тампоните са по добрия вариант от гледна то4ка на това 4е е по хигиени4но е вярно е 4е е малко дисконфортно но...

# 324
# 325
  • София
  • Мнения: 7 915
аз пък смятам 4е тампоните са по добрия вариант от гледна то4ка на това 4е е по хигиени4но е вярно е 4е е малко дисконфортно но...

И аз съм за тампоните, но за съжаление  вечер се налага да се ползват превръзки.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 17:30 от Иля

# 326
  • Мнения: 133
Същите превръзки и първите тампони.

# 327
  • Мнения: 1 733
аз пък смятам 4е тампоните са по добрия вариант от гледна то4ка на това 4е е по хигиени4но е вярно е 4е е малко дисконфортно но...

И аз съм за тампоните, но за съжаление  вечер се налага да се ползват превръзки.
Аз даже и вечер не ползвам превръзки.

# 328
  • София
  • Мнения: 2 958
Ползвала съм всички рекламирани превръзки,но много съм доволна от Everbel,и то с  памучно покритие.Алергична съм по-принцип и рядко улучвам,от всички други се изприщвам.Тези не бих ги заменила!
Трябва да ги ползвам, защото сега ми се налага да ползвам гадните Паломита  Sick, ама от други просто е кошмарна историята Confused

# 329
  • София
  • Мнения: 4 294
always и everbel

Общи условия

Активация на акаунт