Звездни компромати- 362 част

  • 110 238
  • 757
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 857
Какво е накарало жена на нейната възраст да си тури тоя кафез на главата?
Долче и Габана.

# 241
  • Мнения: X
По принцип мъжете с присадена коса са ми смешни, но Милошев ми харесва.

# 242
  • Мнения: 6 417
Много свежо изглежда Милошев.

# 243
  • Мнения: 35 645
Много му се е получило, определено.

# 244
  • Мнения: 11 743
Явно Алекс Петканова наистина е модел, за разлика от десетки други, които се обявяват за такива.

# 245
  • Мнения: 6 519
Скоро четох за някакъв метод в Турция, с който се стимулира израстването на нова коса, и стои естествено, не като на Боби Михайлов.

# 246
  • София
  • Мнения: 11 425
Скарлет Йохансон на Мет Галата с "противоречив" избор на дизайнер - Marchesa https://fashion.hellomagazine.com/fashion-news/201805098661/scar … m_source=facebook
Не харесвам Скарлет, намирам името и тук "Кравка" за точно, но с тази прическа и цвят ми харесва Simple Smile

Последна редакция: чт, 10 май 2018, 09:01 от Lana

# 247
  • До морето
  • Мнения: 7 895
Скоро четох за някакъв метод в Турция, с който се стимулира израстването на нова коса, и стои естествено, не като на Боби Михайлов.

Той Бобито си сложи коса преди 25 години, нормално е сегашните методи и технологии да са по-добри! Освен това на него голяма част от проблема му е безумното боядисване на това кече.

# 248
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 597
Роклята на Скарлет е красива, но не и върху нея. Не знам колко е висока, но определено това не модел за нея. Може би на по-висока ще седи изящно. На нея е, като омотан пашкул в тюл и нищо повече.

Брук маистина е много свежа, в сравнение с С. Дж. Паркър.
Дано да няма повече продължения на Секса и града, че е грозно. Хубаво е понякога човек да се усети кога да спре с някои изяви. Искам да ми остане хубав привкус и спомен от ролята й Peace

# 249
  • Мнения: X
Няма да има повече Сексът и градът според мен, Ким Катрал е тръгнала по пътя на войната.  Laughing Освен ако новият сценарий не започва с погребението на Саманта.

# 250
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 597
Да, надявам се и аз заради скандала им. Но, Сара ми изглежда малко, като вманиачена в Кари Брадшоу... Дано да се спрат Peace

# 251
  • Мнения: X
Миранда Кер е родила момче - Харт. Бащата е създателят на Снапчат, 27-годишен милиардер. Ех това агнешко...Grinning

# 252
  • София
  • Мнения: 1 087
Идеални са й снимките на Алекс Петканова, защо да не се порадваме малко. Изглежда естествено, здраво и щастливо момиче, такива асоциации искам да има за българките, не за порно излъчването, натрапвано тук!
Изабел Аджани е една от най-красивите жени изобщо, въпреки, че може да е облечена по-добре и прическата и грима да са по-семпли, пак ме радва Simple Smile
Роклята на Бланшет ми се стори позната, но реших, че само наподобява друга, не ми харесва в черно, всъщност никак не харесвам черни дрехи.
Ирина Шейк прави приятно впечетление напоследък, някак по-умерена е, без да гледа като мастия (а-ла Джей Ло), грима е супер лек и ненатрапчив, въпреки, че се чудя какво изобщо прави в Кан.

# 253
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 597
Е, сигурно придружава мъжа си Ирина Шейк Wink

Сега видях, по по битивито ще излъчват сватбата на Хари и Мегън, а Пипи ще бъде на място да отразява събитието.

# 254
  • Мнения: 15 454
Скоро четох за някакъв метод в Турция, с който се стимулира израстването на нова коса, и стои естествено, не като на Боби Михайлов.

Ая, дай повече инфо на лични, моля!

Хареса ми Милошев с коса, подмладил се е!

Общи условия

Активация на акаунт