Бях на лекар, ДжиПи - то ми да го духа е меко казано, направо ме изгони, защото НОИ не си подало справката че съм платила 4те ми здравни вноски от 2002 година и ме прати под дяволите, при което аз се разплаках и отидох при една позната лекарка да и поплача на рамото, за мое щастие тя имаше интернет и отиде да си поговори с моя личен лекар, след което направление за гинеколог получих, но не и преглед.....

Но от гинекологичния ме изпратиха при белодробната докторка и тя ме прегледа без направление и без да се интересува аджеба платено ли ми е здравното или не, макар че е ПЛАТЕНО е БЕЛИТЕ МИ ДРОБОВЕ СА ЧИСТИИИ, имам леко възпалено гърло, да ама моето джи пи не си направи труда да погледне гърлото, ами направо антибиотик

МЕКО казано съм бясна, освен разстроена, а за първи път се разболявам или имам нужда точно от този мой личен лекар, РАЗОЧАРОВАНА съм, ама какво от това....

Еми благодаря на свестните доктори, които понякога правят добри дела...сега съм много по спокойна и не съм толкова шашната.....и знам че Т не е от това от което се страхувах най-много