Скъпи наследници - Тема 6... Семейството е всичко

  • 77 858
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 1 596
А аз не схванах много, какво искаха да кажат със снимката от резервацията на билетите, видях сякаш, че пишеше, че е в оф-лайн режим?

# 586
  • Мнения: 1 539
Имате ли достъп до арена и замунда?

# 587
  • Мнения: 6 159
Ако е за този сериал , Мари-Мар го качва  тук веднага след излъчването на епизода и е без реклами .

# 588
  • Мнения: 1 539
За което съм й много благодарна. Бях в чужбина и там качените в темата серии бяха единствената възможност. Но тук понякога ги тегля и от торентите, а сега въобще не зареждат...

# 589
  • Мнения: 5 459
А защо вече не качвате преразказан сериала. Така беше много удобно за тези, които работим и пропускаме епизоди.

# 590
  • Мнения: 2 988
Изчакват сигурно изцяло да завърши и така ще е по-лесно в един пост да се събере най-важното от сюжета. Останалото и да сте го пропуснали нищо важно още не се е случило.
Нали не очаквате сериозно някой да си прави този труд за нещо толкова разводнено като сценарий. Не е изключение обаче самата игра на някои от актьорите да е по-интересна от случващото се. Изглежда е създаден за хора с много свободно време.

# 591
  • Мнения: 1 392
Явно не е толкова трудно да се преразказва, преди почивката им много хубаво някой го преразказваше, но не помня кой беше!!

"Marsia" Е била проверих назад в темата, тя се е грижила за преразказа на филма.

# 592
  • София
  • Мнения: 749
Какво преразкаване, бе хора, то такава скука настана, че няма какво да се преразкаже. Добре че правя вечеря докато го гледам за фон в кухнята, иначе изобщо не бих си загубила времето.

# 593
  • Мнения: 35 112
Ваньо и Косьо ми бяха любими. Щом ги разделиха, аз съм край!
Много важно, че единия се друса ( сори, Юли) , и че другата спала с шефа си.. Пълна скука!!!! Даже не се говори за наследството вече.
Китодар с равния си тон ме вбесява да го слушам

# 594
  • София
  • Мнения: 27 181
Временно ги разделиха само. Този 1 месец сигурно ще мине доста бързо...

# 595
# 596
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Коктейл с ракия...  ooooh! ooooh!

# 597
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво преразкаване, бе хора, то такава скука настана, че няма какво да се преразкаже. Добре че правя вечеря докато го гледам за фон в кухнята, иначе изобщо не бих си загубила времето.

ужасТ. Чак се чудя как преди прекъсването съм го гледала с интерес този сериал...

# 598
  • България
  • Мнения: 6 212
Гледам си го с удоволствие.
Нямам големи очаквания, смея се на някои ситуации, гледам красива природа, красиви хора.
На фона на индийско-турските бози, пълни с рев и протяжна музика, безкрайните повторения на вече остарели сериали по FOX- всички от групата им, българските сериали са ми като свеж полъх.
Не че не мога да си изтегля филм и да гледам, но обичам да гледам и ТВ.  Grinning

# 599
  • Мнения: 1 539
И аз като МоарейнД. Нямам големи очаквания, възприемам сериала като западните комедийни сериалчета, но с балкански привкус. Вкараха малко магийка, това онова. Все пак, време е за малко екшън

Общи условия

Активация на акаунт