Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 936
От години ползвам само техни масла за тяло.
Мазни са, с плътна консистенция, аз харесвам такива, защото кожата на тялото ми е суха.

# 16
  • USA
  • Мнения: 7 308
Да,и на мен ароматите им ми идват прекалено силни и химични.
Almond Milk & honey ми е предпочитаната вмомента серия - богата и ненатрапчива миризма.

Как са новите йогърти? Бях се засилила да купя 1-2 за проба,но ми се сториха лепнещи и се отказах.

Последна редакция: пт, 11 май 2018, 13:12 от Adorasmile

# 17
  • София
  • Мнения: 202
Аз преди използвах изсветляващите капки за фдт и бях доста доволна. Една позната пък ми хвалеше продуктите с чаено дърво (базата и бб крема) и мисля да ги разгледам, като отворят магазина.

# 18
  • Мнения: 3 480
Как са новите йогърти? Бях се засилила да купя 1-2 за проба,но ми се сториха лепнещи и се отказах.

Ползвам ги за краката, харесват ми, защото кожата ми е суха.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз си купувах преди боди масла и душ гелове от Гърция, но наистина не са нищо особено и ми се струват скъпи за качествата си. Опитвах всяка година да си харесам и някаква тоалетна вода, но те са толкова нетрайни, че направо сами ме отказват.

# 20
  • Мнения: 1 401
Аз редовно си купувах душ гелове и ми стигаха за половин година. Имат страшни промоции в uk online shop-a им и меришат хубаво. Но като гледах онлайн магазина в БГ на какви цени продават .... по-добре да продължавам да си ги поръчвам отвън.

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Преди 17 или 18 години ги харесвах, вероятно защото  бяха нещо ново за мен , което изглежда обещаващо..., а и бяха  на всяка крачка ,както и Ив Роше, по същото време.
Имаха си и клиентски карти за немаления и промоции, нещо , което не бях виждала, докато живеех в България.
Добре зредените им магазини и усмихнатите консултантки ме бяха спечелили.
Затвориха много техни магазини през това време.
Сега, са доста по малко

Имат и попадения  , стига да не загубиш търпение , докато попаднеш на такива.
Лично аз отдавна го загубих.
 Не съм доволна от съотнишението цена, качество.
Има много по-добри продукти от тяхните, на по-ниски цени.

# 22
  • Мнения: 35 970
И аз ползвах продуктите им, но честно казано не са нищо особено.

това е и моето мнение
за гъдел ще си взема нещичко от новите магазини, но не могат да ме спечелят като лоялен клиент

# 23
  • Мнения: 3 480
Опитаха се да ме вербуват за дистрибутор, тук са популярни и ги купуват, но самата аз не съм убедена в качествата им и не бих ползвала целия арсенал, така че не се навих.

# 24
  • Мнения: 28
От две години използвам фон дьо тените им - любим ми е Санторини, имам и доста лосиони за тяло и балсами за устни. Имам си карта, събирам точки и на няколко пъти се възползвам от намаление с £5. Така че това определено е хубава новина за мен.Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
За мен продуктите на БШ най-общо са скъпи за качеството си. Намирам новината, че ще отворят физически магазин в България за добра, но дали ще купувам от Дъ Мол зависи от цените, на които решат да продават. От години си купувам някои техни неща отвън. Ползвам най-вече маслата за тяло през зимата. Душ геловете не ми харесват. Кремовете за ръце не са нищо особено, а  цените им са много високи. Скрабовете за тяло са чудесни, но също са скъпи. Белият муск от тоалетните води съм имала и ми харесва.

P.S. Допълвам се. Добавям и още един продукт, който ползвам редовно, много е икономичен и ефикасен - измивното олио с лайка. Ползвам го заедно с муселинената кърпа на БШ и съм доволна от него. Иначе съм пробвала и някои маски за лице, които не ми допаднаха, тъй като са по-мазни, отколкото бих искала.

Последна редакция: чт, 17 май 2018, 11:05 от .♥.Петя.♥.

# 26
  • Мнения: 110
Дами, вижте на каква статия попаднах https://www.edna.bg/moda-i-kozmetika/ti-shte-izpolzvash-li-krem-za-kone-4653099 . The Body Shop имат петиция, за да спрат тестването на козметика върху животни. Че ще си купя някой лосион, ще си купя, та да пробвам, но и определено подкрепям каузата им!

# 27
  • Мнения: 514
Защо ми се струва, че съм видяла преди години козметика на Боди Шоп в някакъв мол в София?

# 28
  • София
  • Мнения: 38 529
Уау, много се радвам! Много искам да им тествам доста парфюми. Иначе все ще си харесам нещо. Не съм ги ползвала от години, но имам добри спомени.

# 29
  • Мнения: 31 207
Имат страхотни аромати, но са ми твърде мазни и за това от години са наказани в един шкаф.
Не е висок клас козметика, но тук ще минава за такава и очаквам завишени цени.
И тук не е висок клас козметика, а цените са фиксирани.


Аз съм голям фен на маслата за тяло и от години не оставям без тях. Скъпи са, но ароматите ме кефят много. Тоалетните води са супер нетрайни. Харесвам серията за коса с банани.
Определено ще съм редовен клиент на магазина предимно на маслата.

Общи условия

Активация на акаунт