Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №62

  • 49 545
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 9 541

Има защо Joy Joy Joy ooooh! До дабавя и другата двойка тогава, поне са заедно в сериал Simple Smile
ПП. Михре много сладка Peace



# 662
  • Мнения: 3 252

Социальный рейтинг за 16 мая по версии #SOMERА 🕊



Социальный рейтинг за 16 мая по версии #KİMOLA







# 663
# 664
  • Мнения: 9 541
Джулс Hug, моля прочети този кратък текст на турски, че преводът е шокиращ, специално един факт, който ме побърка току-що ooooh! ooooh! ooooh!

https://televizyongazetesi.com/siyah-beyaz-ask-dizisi-finale-gid … n-kaldirdi/404572

# 665
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Лиа  Hug кой факт те побърка?

Иначе в тектса пише, че феновете на сериала са побъркали Канал Д с обаждания и съобщения. Основно, че искат финал на сезона, защото много неща са останали неизяснени в сериала, като коя е дъщерята на Шахин Джигал, Йозге-че не е дъщеря на Ферхат, а е игра на Вилдан да речем, не искат бърз и претупан финал просто. Сериалът освен на екран, в интернет се гледал още повече.

# 666
  • Мнения: 9 541
Джулс Hug, мерси. Сега копирам абзаца:

"Yeni bölümde neler olacak?

Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde silahlar çekiliyor; Aslı, Ferhat’ın peşini bırakmıyor!

Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde, gizli gerçekler ortaya çıkar. Ferhat, babası Necdet’in katili olarak bildiği Namık Emirhan’dan intikam almak isterken, onun oğlu olduğunu öğrenir. Bu gerçek, Ferhat’ı yerle yeksan eder ve yıllardır büyük bir yalanın içine sıkışıp kaldığını fark eder. Ferhat, geçmişin intikamını almak için silahını çeker ve ateşler."

# 667
  • Мнения: 131
Тери Hug, сигурно обмисля, къде да заведе Бирзже като свършат снимките Joy Joy Joy



Звазди Hug, не ти трябва такъв човек, който да те защитава от всякакви простаци....те са повече от възпитаните хора Joy Joy Joy Няма по цял ден с такива да се занимавате Laughing Подминавай тези случки с усмивка и не си разваляй настроението Simple Smile
Хубаво е половинката ти да те обича, да те цени, да е до теб, може и без да е тип Ферхат Heart Eyes


Lia Hug така е може би, но моментната мисъл неможах да я спра. В реала, едва ли този герои, ще е с много добро сърце и неизкривен мозък. Ей за това мазал-а и неговея герой много ми харесват! Heart Eyes
А за всички фенове, които са побъркали Канал Д с подобни обаждания - ЕДНО ОГРОМНО БРАВО! Hug Прави са, да не се допуска прибързан финал и неразкрити всякакви неща, които явно са се ползвали само за пълнеж, но феновете си ги искаме сега, като малка основа за втори сезон и още по силна любов на двойката! Heart Eyes Размечтах се, охх айде обратно към работата.

# 668
  • Мнения: 9 541
Звазди Hug, разбрах те. Heart Eyes


# 669
  • Мнения: 3 252
  ако джуню остане "'цял"" , 4е той просъществува безброй  живота- може и да има и 2 сезон
 / аз лично вече съм настроена за финал /

# 670
  • Мнения: 33 435
  ако джуню остане "'цял"" , 4е той просъществува безброй  живота- може и да има и 2 сезон
 / аз лично вече съм настроена за финал /

Mr. Green

# 671
# 672
  • Мнения: 9 541
Кмароо Hug...всъщност и ах бих гледала още 10-15 серии, нищо, че понякога им се ядосвам Joy Joy Joy

Джулс Hug явно има работа сега, затова пускам превод с  google

"Какво ще се случи в новата секция?

При конфронтацията на Ферхат и Намик Емирхан се вземат оръжия; Всъщност Ферхат не изоставя!

В конфронтацията между Ферхат и Намик Емирхан се появяват скрити факти. Ферат научава, че баща му е син на Неждет, когото познава като убиец, търсейки отмъщение от Намик Емирхан. Този факт превръща Ферхат в място и осъзнава, че той е бил в капан в голяма лъжа от години. Ферхат дърпа пистолета си и стреля, за да отмъсти на миналото."

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Излиза, че Йетер има дете от Намък и две от бащата на Намък  ли? newsm78

Скрит текст:
"Yeni bölümde neler olacak?

Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde silahlar çekiliyor; Aslı, Ferhat’ın peşini bırakmıyor!

Ferhat ile Namık Emirhan’ın yüzleşmesinde, gizli gerçekler ortaya çıkar. Ferhat, babası Necdet’in katili olarak bildiği Namık Emirhan’dan intikam almak isterken, onun oğlu olduğunu öğrenir. Bu gerçek, Ferhat’ı yerle yeksan eder ve yıllardır büyük bir yalanın içine sıkışıp kaldığını fark eder. Ferhat, geçmişin intikamını almak için silahını çeker ve ateşler."
------------------------------------------------

 ooooh! сама си се смея, брей този чичко Гугъл аз не мога да го разгадавам и това си е  Mr. Green

Ето какво означавало написаното на турски /нищо общо с моите съждения Sick/:


Последна редакция: чт, 17 май 2018, 14:08 от lia-martin

# 673
  • Мнения: 9 388
Ах, чифлика, конете. Спомени, спомени. Спомени за една мигновена, съдбовно пламнала любов. Ах, сърцето ми не издържа на тази бейзболна шапка и небрежно напъхани ръце в джобовете.  Blush

# 674
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, тия двечките какво усещане ти създават? Laughing



Общи условия

Активация на акаунт