Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 835
  • 624
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 992
В крайна сметка им писах ако фтд е със старата опаковка да не ми го пращат. Отговориха веднага, че е със старата опаковка и го отказах.

# 556
  • Мнения: 432
и най-новия фдт на max factor е на много добра цена, не вярвам да Ви изпратят стар продукт

# 557
  • Мнения: 2 025
Днес си взех поръчката от Нотино, но не съм доволна, олиото за коса на Матрикс биолаж и очната линия на Римел са произведени преди повече от 3 години.

# 558
  • София
  • Мнения: 1 338
Днес си взех поръчката от Нотино, но не съм доволна, олиото за коса на Матрикс биолаж и очната линия на Римел са произведени преди повече от 3 години.

Върнете им ги

# 559
  • Мнения: 2 025
Помислих си го, но ако аз трябва да поема нелепо високата им доставка от 6 лв., няма да си заслужава, общата им стойност е 20 лв.

# 560
  • София
  • Мнения: 1 338
Помислих си го, но ако аз трябва да поема нелепо високата им доставка от 6 лв., няма да си заслужава, общата им стойност е 20 лв.

Изпратете им ги за тяхна сметка, не вие предлагате стара козметика. 

# 561
  • Мнения: 2 613
Искам да поръчам парфюм, но цените са ми високи и в 2та сайта, нотино и парфюми. Намерих го в елинор бг, но никога не съм поръчвал от там,  ок ли са като качество?
Благодаря предварително

# 562
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Elinor.bg са си читав сайт.

# 563
  • Мнения: 2 081
Искам да поръчам парфюм, но цените са ми високи и в 2та сайта, нотино и парфюми. Намерих го в елинор бг, но никога не съм поръчвал от там,  ок ли са като качество?
Благодаря предварително

Нямам съмнение в качествето на парфюмите от Елинор , които съм поръчвала до сега.

# 564
  • Мнения: 2 114
А моето мнение, че цените днес са по-високи на кого не му хареса, та бе изтрито??!

# 565
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз още снощи забелязах, че цените са увеличени. За това ще изчакам.

# 566
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
А моето мнение, че цените днес са по-високи на кого не му хареса, та бе изтрито??!

На модератора/администратора Grinning  Кой друг да го изтрие...

# 567
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Излигавиха се Парфимо много тъпо тоя път и тотално ме загубиха като клиент. Следях един парфюм и компллекта на Олаплекс. Е оня ден и двете ги вдигнаха с по 10лв. Laughing. Днес цената им е с 2лв. по-висока отколкото в сряда-егати намалението. Поръчах и двете от Елинор.

# 568
  • Мнения: 2
Парфюмите от Enzo bg са абсолютни ментета.Първо ми объркаха поръчката и получих съвсем други парфюми от тези който поръчах.За тяхно нещастие единият от тях го имам оригинален от безмитна зона и мога да ви кажа ,че нямат нищо общо!:angry:

# 569
  • Мнения: 3 727
И кой е този парфюм?

Общи условия

Активация на акаунт