Лежащи мами 41

  • 60 501
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 75
Miss_V ,честито щастие! Нека имате само щастливи и спокойни дни с малкото човече ! Бъдете здрави Heart

# 361
  • Мнения: 1 238
Честитооооо!!!!!! Много здраве и да ви радва!!

# 362
  • София
  • Мнения: 56
Miss_V...честото много вълшебни моменти с малката госпожица и бързо възстановяване Simple Smile

Относно утрогестана слагам от около месец къде вагинално къде го пия(че освен него слагах антобиотик, лактажин и гиназол). На следващия ден воднисто течение от него, но не успява да излезе цялото количество..като си поставям на следващия ден имам още остатъци...предния път като ми земаха МБ даже го пих 2 дни и пак се видяха остатъци. Моята докторка настоява за вагиналното поставяне, че се усвоявал по- добре. Според мен гъбите ми се появиха след антибиотика, а не от утрогестана.
Това което ме мъчи как да дам стерилна урина без да спирам вагиналното поставяне на утрогестана за два дни. Вие като давате стерилна спирате ли глобулите?

# 363
  • Мнения: 683
Докато лежах в АГ ВАРНА, докторите казаха ,че утрогестана повлиява контракциите и кара шийката да набъбне.
Аз го ползвам вече месец и се надявам наистина да помага Simple Smile
Ти как си?Как премина престоя в АГ?Как се чувстваш сега болките спряха ли?

# 364
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Благодаря ви !
Родих в АГ , 7 етаж с избор на екип !
Не мога да спра да благодаря на всички тук ! Изключително съм доволна от всички и всичко !
Стискайте кълки и си стойте на дупетата ❤

# 365
  • Мнения: 75
Докато лежах в АГ ВАРНА, докторите казаха ,че утрогестана повлиява контракциите и кара шийката да набъбне.
Аз го ползвам вече месец и се надявам наистина да помага Simple Smile
Ти как си?Как премина престоя в АГ?Как се чувстваш сега болките спряха ли?
Miiii , не забелязах някаква промяна след като ме изписаха . Не вярвах ,че ще го кажа,но в болницата бях по-спокойна . Болките си продължават както преди и си признавам ,че психически се чувствам зле Sad Сякаш времето е спряло .....
Страхувам се ,че няма да успея да разбера кога да бягам към болницата и това допълнително ме влудява.
Изписаха ме в петък ,а във сряда отново ходих към спешния кабинет с менструални болки и стягане,но не ме върнаха вкъщи ,защото нямам разкритие

# 366
  • Мнения: 683
Виж ти от толкова много време ги имаш че до сега да си родила.Но въпреки всичко си ходи профилактично.Шийката мерихте ли?

# 367
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Мисс честито бебче да сте живи и здрави и много да се гледате и слушате.

Аз от снощи съм с болки, но при уриниране. Днес ходих до болницата вляха ми но шпа и ми казаха да си ходя. Понеже съм приета в болницата до утре наобяд заради болничен не мога да ида никъде другаде, а тук няма дежурен гинеколог няма уролог абе ужас. Утре ако съм пак така зле и отивам в Пловдив, защото една евентуална уроинфекция не е шега работа. За стерилна урина и аз се чудя как да дам то постоянно изтича, а и това течение дето го имам постоянно мъти урината оффф май с катетър ще е вземането. И като се замисля няма кво да чакам ми направо да си ходя утре в Пловдив и поне ще ми пуснат изследвания и ще ме закрепят а и шийката ще проверят и бебка ще видя....май май и аз ще ходя

# 368
  • Мнения: 9 196
На стерилната урина не и пречат течения от утрогестан. Дори не е нужно да е стерилна, за да се засече инфекция. Все пак тази урина се анализира химически, не на външен вид - мътна ли е, не е ли.

# 369
  • Мнения: 683
Мисс честито бебче да сте живи и здрави и много да се гледате и слушате.

Аз от снощи съм с болки, но при уриниране. Днес ходих до болницата вляха ми но шпа и ми казаха да си ходя. Понеже съм приета в болницата до утре наобяд заради болничен не мога да ида никъде другаде, а тук няма дежурен гинеколог няма уролог абе ужас. Утре ако съм пак така зле и отивам в Пловдив, защото една евентуална уроинфекция не е шега работа. За стерилна урина и аз се чудя как да дам то постоянно изтича, а и това течение дето го имам постоянно мъти урината оффф май с катетър ще е вземането. И като се замисля няма кво да чакам ми направо да си ходя утре в Пловдив и поне ще ми пуснат изследвания и ще ме закрепят а и шийката ще проверят и бебка ще видя....май май и аз ще ходя
Ей затова тия уж влизания в болница за болничен хич не съм им превърженичка гледай как се е случило сега много гадно.Дали прече утрогестана за стрилна урина по добре да се пита лекар или в лабораторията да се звънне  за по сигурно.

# 370
  • Мнения: 1 238
НЕ ПРЕЧИИИ!!! Аз си пускам и съм питала няма общо и ако инфекция си се засича. Пускайте си и не го мислете.

Мисс честито бебче да сте живи и здрави и много да се гледате и слушате.

Аз от снощи съм с болки, но при уриниране. Днес ходих до болницата вляха ми но шпа и ми казаха да си ходя. Понеже съм приета в болницата до утре наобяд заради болничен не мога да ида никъде другаде, а тук няма дежурен гинеколог няма уролог абе ужас. Утре ако съм пак така зле и отивам в Пловдив, защото една евентуална уроинфекция не е шега работа. За стерилна урина и аз се чудя как да дам то постоянно изтича, а и това течение дето го имам постоянно мъти урината оффф май с катетър ще е вземането. И като се замисля няма кво да чакам ми направо да си ходя утре в Пловдив и поне ще ми пуснат изследвания и ще ме закрепят а и шийката ще проверят и бебка ще видя....май май и аз ще ходя
Ей затова тия уж влизания в болница за болничен хич не съм им превърженичка гледай как се е случило сега много гадно.Дали прече утрогестана за стрилна урина по добре да се пита лекар или в лабораторията да се звънне  за по сигурно.

# 371
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Оффф чакам с нетърпение утре на обяд да видя как съм и пайдьом за Пловдив. Сега и както лежа ми се подмокря отдолу и се забърсвам.

# 372
  • Мнения: 199
Честито!!!
Да сте здрави и много щастливо!
Минавам само да се отчета !
Понеделник 09.07 с планово секцио се роди моята дъщеря, 2930гр ., 49см.
Вечерта преди секциото ме почнаха контракции нерегулярни и не толкова непоносими и по малко изтичане на води. Отидох си по план в 7 сутринта в болницата .
Всичко мина доцре , само при махане на серклажа прокървих много ! Лекарката каза, че от контракциите вечерта конеца е врязъл в шийката Sad Тушира кървенето с една марля и като бръкна всъщност усетих адската болка и много виках Sad Това е най-ужасното нещо от цялото ми раждане Sad
Днес ни изписват , кърмим се и сме щастливи !
Успех на всички !

# 373
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Честито ❤❤❤🎉🎉🎉

# 374
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Честито!  Живи и здрави да сте!

Общи условия

Активация на акаунт