Как се book-ва PО в JDE?

  • 1 227
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!

Реших наскоро да си направя регистрация тук след съвети от много приятелки как получават отговор на всякакви въпроси във форума.

От няколко дни съм с нова работа в счетоводната сфера. Имам опит само със SAP, но в новата фирма използват софтуер на име JDE. Някоя от вас има ли опит с тази програма? Малко остаряла ми се вижда на пръв поглед. Назначиха ми човек, който да ме обучава, ама той е в предизвестие и не си мърда пръстите да ми обясни почти нищо, а ми е много напрегнато от целия шум, който се създава от всички в залата. Също така няма да се оплаквам, мъжко момиче съм си, ама са много смахнати колегите ми. Само се кикотят и говорят тъпотии. Работата я оставят сякаш на втори план.

Та...всякаква помощ приемам. Мерси, лека вечер на всички мами!

# 1
  • Мнения: 9 050
Помощ за? Да спрат колегите да се кикотят ли? Ми те са там от години и за тях вероятно букване на РО не е проблем. Та остава време и да си поговорят. Честно, оставам с впечатление, че изобщо не си на мястото си.
Ако искаш помощ, по-добре вземи поговори с тези смотаните колеги. Ти не си нещо повече. Напротив. Понастоящем те са повече. Едни знания за една програма повече. Иди им кажи едно добър ден и изпий едно кафе с тях. Пък кой знае. Като спреш да ги гледаш като "смотани", те пък може да ти покажат как се осчетоводява РО.

Общи условия

Активация на акаунт