Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~189

  • 70 172
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 854
това въобще не ми хареса...

# 76
  • Мнения: 41 855

Благодаря! bouquet

Докато гледаме ЗЯ..пуснали фрагмана...


https://youtu.be/UrccwiYC4jk

Цитат
Галина Тильман
Сурея — , это разве не та женщина , в больнице ...Гезде....Фарук - Ты что пытаешься сделать ?....Гезде —Свою работу...По-моему нам обоим надо принести в жертву ( не пойму что или кого ) .Это будет справедливо....Фарук (по телефону ) — Сделай что-нибудь , сделай что-то ..Отправь эту женщину куда-нибудь.. Бывшая жена Гарипа говорит Фикрету....- В этом особняке самый привлекательный ( интеллектуальный ) человек это ты . Очень жаль , что мы не познакомились при других обстоятельствах.....Синем ( голос)..-Акиф мне изменяет Сурейя ... ...Сурейя - Пардон, с кем это ?....Синем — С одной женщиной ..Шепчется с ней.....Кажется голос Адема — Оставь , пусть идет ...Фарук пусть думает ...

# 77
  • AMS
  • Мнения: 6 447


 И на мен  не ми харесва

Последна редакция: вт, 15 май 2018, 00:37 от *** Diva ***

# 78
  • Мнения: 7 044




Добро утро, приятен ден.  Хиляди мили привети.

# 79
# 80
  • Мнения: 3 123
Сиси, "рано пиле, рано пей"! Станала си рано и си ни сервирала кафе, за което много благодаря! Сега пия моето и си мисля за теб и всички момичета! Хубав ден на всички!

# 81
  • Мнения: 41 855
Добро утро! Hug Hug Hug



Дива Hug bouquet

Сиси Hug,благодаря за ранното кафенце!Сега пия реалното,че след дългата сериална нощ имам нужда от много кафе! Laughing

Лу Hug,благодаря че ни напомни за днешния ден! Hug

Фрагманът с руски субт.! Peace
https://vk.com/kyg_club?z=video-78538620_456239945%2Fc45d6dd51ce … pl_wall_-78538620

Голяма реклама на сериала....с тази благотворителна среща...










Приятен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

Последна редакция: вт, 15 май 2018, 10:03 от Zlatina3

# 82
  • Мнения: 41 855
Привет! Hug

Днес не пуснаха новите снимки и озета!Ще чакаме утре! Peace







# 83
  • Мнения: 1 570
Здравейте!
днес дали ще има превод? Но и да няма, нищо...
Боже този фраг ще ни вкара в много ревност. То не само Сю ами и Тейзето ще ревнува Акиф! А това означава, че Акиф се е върнал да работи за Фарук! Сдобрили са се! Слава богу!

# 84
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 854
Здравейте момичета
Ядосах се много със ЗЯ...сега и тук фрага ме отчая...навсякъде облаци на хоризонта.....добре, че реала предлага и хубави емоции.....
за настроение...

# 85
  • Мнения: 7 044




Добро утро, желая ви много красив и влюбен ден.
Нека всички да бъдете обичани ама истински, не като тези приказки, които ни показват с  фалшива любов.

# 86
  • Мнения: 3 123


Да се присъединя към всички Вас, които в този момент си пиете кафето!

# 87
  • Мнения: 1 570
Сиси, Лу Благодаря за кафетата и пожеланията!
Днес дали ще ни пуснат поне снимки? Няма да е лошо. С този фраг останах като разочарована. Искам нещо положително и приятно. Но да видим...

# 88
  • Мнения: 41 855
Добро утро! Hug Hug Hug



Сиси HugЛу Hug,благодаря за ранното кафенце и пожеланията!Аз сега пия реалното,тъй като по-късно ставам и докато закуся...! Laughing

Цитат
Днес дали ще ни пуснат поне снимки? Няма да е лошо.
Ивман Hug,след като вчера не ги пуснаха,ще са днес!Обикновено практиката до сега е такава-вторник или сряда!

От днес започва месец Рамазан!Да видим епизодите вечер дали ще започват на време! Thinking

Много снимки излязоха покрай тази благотворителна среща...







Приятен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose


# 89
  • Мнения: 41 855
Истанбулска невеста - еп.49 Бг.суб.


https://www.vbox7.com/play:1c2013dc0c

Благодаря на екипа! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт