Нощна смяна на памперс?!?

  • 4 811
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 910
С наакан памперс независимо по кое време на денонощието не я държа. Кожата й е много чувствителна и лесно се подсича.

# 46
  • Мнения: 64
До скоро сменях, преди да я храня през нощта, но от 1-2 месеца не. Кърмя през нощта и чак сутринта сменям. Нямали сме аварии.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 14 133
Ако се е нааквал през нощта, сменях. Винаги поддържам оптимална температура в стаята и няма опасност да настине.

# 48
Първия и втория месец сменях памперс на 3 4аса.То4но преди ядене,независимо дали е наакан или не.Сега сменям само като се понапълни с урина,а ина4е има ли наакано непременно трябва да се сменя-все пак аканото не се попива като урината в памперса и може да се обрините по дупето.Пък и все пак е близо и до гениталиите и може и там да отиде някоя бактерийка та да стене беля за едното нищо...Сменяй то после пак ще си заспи...

# 49
  • Мнения: 600
ако е наакан пачото - веднага. дребната в началото ядеше на 2 часа и нещо и акаше всеки път(през януари) - сменяхме и не сме я простудили. смело и не се притеснявай. по-скоро нешо да се подсече или възпали, ако я оставиш така.

# 50
  • Мнения: 8 917
мами,
нова мам съм и можете да си представите колко въпроси  Rolling Eyes.......

бебката се храни нощно време и яко цапа памперса, но после заспива и се чудя, да я сменям ли или да я оствям за сутринта, стрх ме е че затоплена ще настине... какъв е вашият опит? благодаря  bouquet
Не съм и не бих я оставила с мръсно дупе Naughty

# 51
  • Мнения: 1 934
сменяла съм ги винаги; за секунди става Peace
Peace

# 52
  • Мнения: 3 932
Сменях всеки път, когат се наакваше детенце, а за настиването-малко вероятно ми се струва, за този период от годината по-вероятно е прегряването.
 Peace

# 53
  • Мнения: 515
Аз сменях памперса след всяко кърмене. Независимо от часа.

За настиване - не съм си и помисляла. Все пак телесната температура на много малките бебчета е по-висока с няколко градуса(доколкото си спомням), така че за настинка изобщо не ми е минавало през ума. Пък и все си мисля, че природата се е погрижила не това да притеснява бебчето, когато се роди.

Помисли кой вариант е по-удобен за вас. Преди или след кърмене да сменяте памперса. Йоана след като се нахранеше (кърмих до 3-тия месец) се наакваше. Аз чаках да се изака и тогава сменях памперса.

 А може и да решите друго, но все пак мисля-  в тези горещини да стои с акото цяла нощ, надали ще е удобно на бебчето.   newsm78

# 54
  • Мнения: 2 040
Акан памперс сменях веднага, а и продълж. да го правя още ...  Peace
Не мога да си представя как ще я оставя да спи акана .. и по два пъти на нощ съм го правила, но иначе немога да я оставя ...

Общи условия

Активация на акаунт