СПАМ Тема (за готини хора от "Семейни отношения" и други места)

  • 31 312
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
П.П. С месинджъра ми се случват такива работи... Пиша си аз с едни дружки, уточнявам, в жегата, лятоска. Коя къде, какво прави, колко горещо, ама си пиша и със сина, за ремонти, обзавеждане.... и едното, другото едното, другото, накрая почвам аз описателнои напоително да списвам как точно се гологзя и какъв кеф, че децата не са при нас в момента, че така и онака.... и поствам. и продължавам да си чета разни другости... по едно време диво цвилене от месинджъра. Аз съм писала на сина. Laughing
Уф, олекна ми! Не само аз, значи, правя такива муньовщини. И уж се кокоря, гледам къде какво пиша, пък... Добре, че снимки не съм разпращала погрешка... засега, де.

# 1 006
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз муньовските изпълнения ги правя на Месинджъра когато ползвам ФБ на настолния комп. Понякога се оказва, че се зарежда като активен разговор №2, вместо този отгоре, който е първи. И с тия малко икони-аватари не виждам кой кой е...добре, че не съм писала някакви щуротии. Или майка ми да получи съобщение как ще я скъсам, примерно  Joy


И аз не обичам много къси рокли. Клин?
Много манговски ще изглеждам, а и ще пукна от жега. Евентуално мога да сложа черен тънък чорапогащник вместо бежов, но скривам крачетата Flutter

# 1 007
  • Мнения: 2 049
Абе, толкоз ли сме скучни, че 2 дена се говори за някакъв си доктор, който дори не е част от темата? Вместо да обсъдим комичните теми из форума, се занимаваме с любовните трепети на Джул, а в същото време не можем с нищо да й помогнем.

Освен да й изпратя една от моите рокли и да се приключва?

# 1 008
  • Мнения: 15 619
Абе, толкоз ли сме скучни, че 2 дена се говори за някакъв си доктор, който дори не е част от темата? Вместо да обсъдим комичните теми из форума, се занимаваме с любовните трепети на Джул, а в същото време не можем с нищо да й помогнем.

Освен да й изпратя една от моите рокли и да се приключва?
Е, що питаш? Давай въпроса, темата... Ний за какво сме!? Grinning

# 1 009
  • Мнения: 2 049
Абе, толкоз ли сме скучни, че 2 дена се говори за някакъв си доктор, който дори не е част от темата? Вместо да обсъдим комичните теми из форума, се занимаваме с любовните трепети на Джул, а в същото време не можем с нищо да й помогнем.

Освен да й изпратя една от моите рокли и да се приключва?
Е, що питаш? Давай въпроса, темата... Ний за какво сме!? Grinning

Ами, по-рано е имало опити за повдигане на други теми, но в темата освен манджи и незнаен доктор, друго не се дискутира. Flushed

# 1 010
  • Мнения: 15 619
Ай ся!  Тема на два дни и вече несОгласия!  Grinning
Даже и днес имаше коментари по теми от СО. Ако искаш да кажеш нещо, казвай.
ааа, че си ми на чалъм. Подозирам аз кой коментар са ми изтрили...
Какво беше онова за двойния стандарт. Ония фейс-мъдрости са ми втръснали отдавна. У всяка уста/профил звучи ммм, различно.Grinning

# 1 011
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Абе, толкоз ли сме скучни, че 2 дена се говори за някакъв си доктор, който дори не е част от темата? Вместо да обсъдим комичните теми из форума, се занимаваме с любовните трепети на Джул, а в същото време не можем с нищо да й помогнем.

Освен да й изпратя една от моите рокли и да се приключва?
Хелееее, най-сетне изплю камъчето, че темата не върви по твоя план и не си в центъра Mr. Green И на мен не ми харесва да чета за манджи и да гледам клип след клип, ама какво да се прави. Всеки си има потребности Peace Утре историята с доктора ще мине и ще замине и сдавам поста на придворен шут. Стягайте се и мислете други теми Crossing Arms

Това с пренасянето на някакъв цитат от друга тема и да го обсъждаме тук...няма да го бъде. Друго си е "live" коментари директно под темата. Лудница е там да следим какво излиза и да припкаме тук да отговаряме и така нон стоп.

Ами, по-рано е имало опити за повдигане на други теми, но в темата освен манджи и незнаен доктор, друго не се дискутира. Flushed
Което ще да рече, че темите не са били интересни.

# 1 012
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Аз предлагам да обсъдим книгата на другаря Моделов

# 1 013
  • Мнения: 15 619
Аз предлагам да обсъдим книгата на другаря Моделов
Ми човекът крие и стиска инфото. И къшей не отпуска. Joy Ама ще е секс с поуки.Nerd

# 1 014
  • Мнения: 2 049
Аз предлагам да обсъдим книгата на другаря Моделов

Дай малко инфо за какво става въпрос, де.

# 1 015
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
В началото мислех, че се майтапи, ама после взех да се убеждавам, че човеко е сериозен 😨

# 1 016
  • Мнения: 2 049
Абе, толкоз ли сме скучни, че 2 дена се говори за някакъв си доктор, който дори не е част от темата? Вместо да обсъдим комичните теми из форума, се занимаваме с любовните трепети на Джул, а в същото време не можем с нищо да й помогнем.

Освен да й изпратя една от моите рокли и да се приключва?
Хелееее, най-сетне изплю камъчето, че темата не върви по твоя план и не си в центъра Mr. Green

Когато реша да съм центъра, ще пусна свои голи снимки в темата - за буя и хубавия ми нос ще се говори със седмици, гарантирам. Kissing Heart

# 1 017
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Аз предлагам да обсъдим книгата на другаря Моделов

Дай малко инфо за какво става въпрос, де.
http://m.bg-mamma.com/?topic=1036769
В една друга тема беше загатнал, че ще пише книга за секса.

# 1 018
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И каза, че ще е богато илюстрирана.
Като ви е интересен - ми, поканете го за гост-лектор тук.  Wink

# 1 019
  • Мнения: 6 962
Такъв лИбоФник като Манекена, засенчващ всякакви дон жуановци не смее да си издаде тайните на лИбоФната тактика и рецептите на кексовете ей така.

Аз умрях да видя как някой, твърдящ, че в секса е виждал неща, които са абсолютно недостижими за простосмъртните пише секс като кекс. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт