Таткото спи на дивана - докога?

  • 41 346
  • 613
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Не е спал на диван. Болни, здрави, 4 години си спахме тримцата на спалнята:)

# 16
  • Мнения: 574
Моят бивш съпруг така спеше на дивана....Прави си изводите сама.

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Че защо спи на дивана? Ааа, сетих се, иска да се наспи блажено, докато ти се превръщаш в ходещо зомби. Я, кръгом марш и обратно в спалнята да смени някой памперс.

# 18
  • Мнения: 489
Аз си спах при жената,местил съм се когато съм болен или когато ме чака много тежък ден,но си мисля че зависи човек какво работи ,защото има много тежки професии(шофьори,строители или някой деликатни професии), които искат концентрация и свежест.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Че защо спи на дивана? Ааа, сетих се, иска да се наспи блажено, докато ти се превръщаш в ходещо зомби. Я, кръгом марш и обратно в спалнята да смени някой памперс.
Тя може да е зомби и лиготии са 'и абсолютно забранени. За него обаче това е недопустимо, както четем в тази и в съседна тема. Той работи, тя гледа сериали на дивана. 😆

# 20
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Че защо спи на дивана? Ааа, сетих се, иска да се наспи блажено, докато ти се превръщаш в ходещо зомби. Я, кръгом марш и обратно в спалнята да смени някой памперс.
Тя може да е зомби и лиготии са 'и абсолютно забранени. За него обаче това е недопустимо, както четем в тази и в съседна тема. Той работи, тя гледа сериали на дивана. 😆
Мда, затова, когато попиташ повечето мъже какво избират- да работят или да гледат детето, без колебание избират първото.

# 21
  • София
  • Мнения: 28 583
Спал е на дивана единствено, когато е беше с някакъв вирус и бебето беше съвсем малко. И на работа ходеше, и нощем ставаше да го храни, да сменя памперси и пр. Това дете е на двамата.
Така е. Който иска да спи спокойно, да не става родител.

# 22
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ама и аз избирам да работя... 😆
Жената трябва да опъва на всички фронтове, иначе няма достойнство, изобщо няма никакви достойнства.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Детската кошарка е направена така, че да може да се долепи до спалнята. Просто си разменихме местата с мъжа ми и аз свикнах да спя на ляво. Така бебето ми беше под ръка, без да е в нашето легло. Пое сутрешното хранене с АМ, а ситната спря да се буди за храна преди да стане на 2 месеца. Никога и не сме помисляли да спи на друго място.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Никога не е спал на дивана. Но и не е ставал да храни, а те ядяха нощем до една преклонна възраст, 6-7 мес мисля.  ooooh! После като по-големи, някъде от 2 до 5-6 год много се будеха с рев. Тогава е ставал да успокоява.

# 25
  • Мнения: 489
Не мога да разбера,защо си гледате само от вашата страна.Да не мислите че на мъжете е по лесно.На мен ми се налагаше да работя и допълнително(събота и неделя),защото парите не стигаха и почети само аз чистих отделно готвех понякога и съм помагал с всичко с което се сетите и трябва да ви кажа ,че повечето мъже сме така ама ако питате жената моята е най-лесна Simple Smile.Наистина повечето грижи за детето ги поемаше жената за това ще съм и благодарен цял живот,но и нашата не е лесна.

# 26
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Да, някои бащи са добри такива, други са И добри съпрузи. Трети нито са бащи, нито съпрузи, а са все горганчовци и то с благословията на някоя или няколко жени покрай тях, чиято мисия на живота им е да им подгъзуват. Като се огледаме и предимно виждаме, че тренда е свежи, оскубани, фризирани и нацепени нежни душички с наврян в задника маникюр е ясно кои преобладават. 😉

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Че защо спи на дивана? Ааа, сетих се, иска да се наспи блажено, докато ти се превръщаш в ходещо зомби.

аз съм карала мъжът ми да иде другаде да спи, но той не искаше.
обаче това не му пречеше да спи блаженно по цяла нощ, докато детето реве в същата стая  Grinning
не се събужда и това е.
трябва да го изръчкам, тогава се събуждаше.
твърди, че не чува рева, а детето ревеше оглушително  Crazy

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз викам оглушително, но това не пречи на мъжа ми да ме гледа в очите и да не ме чува. Имат много удобна избирателна глухота. И нашият не се будеше като ревяха в същата стая.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
3 години. Сега е пак сам в спалнята.

Общи условия

Активация на акаунт