Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 29

  • 88 906
  • 766
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 202
Аз съм ползвала дермабленд втория и освен, че цветовете са ужасно розови, но е и толкова тежък/гъст, че за 2 часа страшно се омазнявах въпреки че слагах фиксираща пудра. Същото ми се получава и с фдт на ла рош. Когато го ползвах исках да крия пъпки, но така се разтичах, че изглеждах още по-зле, затова мисля, че е най-добре да пробвате с коректор където има нужда и отгоре малко по-натурален фдт. За сведения, кожата ми е комбинирана.

# 571
  • Мнения: 16
Търся ФДТ подобен на EL Double wear, имам суха кожа. Прочетох, че в Сефора от утре има намаление за ФДТ и спирали, така че искам да ме насочите към 2-3 продукта, които гарантирано са добри.

# 572
  • Мнения: 7 723
Аз съм ползвала дермабленд втория и освен, че цветовете са ужасно розови, но е и толкова тежък/гъст, че за 2 часа страшно се омазнявах въпреки че слагах фиксираща пудра. Същото ми се получава и с фдт на ла рош. Когато го ползвах исках да крия пъпки, но така се разтичах, че изглеждах още по-зле, затова мисля, че е най-добре да пробвате с коректор където има нужда и отгоре малко по-натурален фдт. За сведения, кожата ми е комбинирана.
нямам нужда от коректор, просто си търся хубав ФДТ и бях се спряла като вариант на тези

# 573
  • София
  • Мнения: 202
Преди време имаше едни каталогчета на Виши с тестерчета на фдт-ните им по аптеките, може би все пак го пробвайте , защото за всяка кожа е различно.

# 574
  • Мнения: X
Все още има каталогчета-сдобих се с 2 Мин. Седмица и на тънък слой флуидът на дермабленд много ми хареса. Но пусто-розовее доста. Пробвах dw като бях на 20тина, сега се чудя подобен ли е като консистенция, финиш и покривноср на дермабленд? Искам същия ефект за жълт подтон.

# 575
  • Мнения: X
От къде ги намирате тези каталогчета с тестери? Аз където и да помоля за тестер ме гледат като луда. Преди няколко месеца обиколих сумати аптеки в търсене на тестер на Ла Рош, но навсякъде ме отрязваха, а бях готова да си го заплатя. Просто в нас съм пълна с фон дьо тени, които не ползвам, защото не ми пасват и вече не желая да купувам преди да съм пробвала.

# 576
  • Мнения: X
Взех си 2 каталогчета с по 2 тестерчета от аптеката в подлеза на ЦУМ, даже ми дадоха и за кремчета. Жената ме убеди да не купувам докато не пробвам за седмица, беше много мила.

# 577
  • Мнения: 7 723
вчера в аптека софармаси питах за мостри на виши и ми дадоха това, вътре с 3 мостри и описание на няколко ФДТ, поне има мостри на ФДТ, които ме интересуваха



# 578
  • Мнения: 5 983
В една аптека ми предложиха мостри различни с талончета за 10 лв отстъпка. С някакви кремове и фон дьо тен. Но не харесах нищо. Кремовете не съм ги пробвала, де. Само фдт, който не ми допадна изобщо и хидратиращ лосион, който не знам дали ми допада, трябва да помисля.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз харесвам кремовете на Виши,пробвала съм само от мостри.Текстурите им са доста приятни,но ме спира единствено,че съдържат алкохол.За доста хора обаче това не е проблем,приятелката ми ми казва и какво като съдържа като ти се отразява примерно добре.Но аз избягвам.

# 580
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
При мен флуида Slow age беше ок, както и крема от Idealia, но са ми твърде парфюмирани сякаш.

# 581
  • Мнения: 31 420
Никога нищо не ми е харесало от Виши и не пробвам вече дори.
Аз нямам никакъв проблем с алкохол в продукти, но просто тази марка не е за мен. А и всичко ми прави кир ефект.

# 582
  • Мнения: 5 983
Виши много ми харесваха преди 20 години. Тогава използвах серията им Нормадерм и много добре ми действаше. Но относно анти-ейдж продуктите им-изобщо не ми допадат. И изобщо май нищо не ми допада от така наречената медицинска козметика, която се продава навсякъде, не само в аптеките.

# 583
  • Мнения: 31 420
Аз имам попадения от Ла Рош и съм доволна. Юриаж също харесвам някои продукти.

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
При мен флуида Slow age беше ок, както и крема от Idealia, но са ми твърде парфюмирани сякаш.
Харесвам антиоксидантния им слънцезащитен.Други кремове техни съм нямала пълноразмерни,само мостри.За моята кожа са хубави,последно пробвах някой кремове на Сисли,ми не ми харесаха категорично! От кремовете на Диор пък съм безкрайно разочарована и дори не ги поглеждам.Всичко е до кожа.Харесвам Nuxe,Ла Рош твърдо не,само фдт им харесвам.Голям фен съм на бялата козметика на ЕЛ,както и на Филорга.Хидра Филъра им е разкош.

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 15:21 от Bright Crystal

Общи условия

Активация на акаунт