''Гледаната'' жена

  • 52 163
  • 1 214
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: X
Абсурд, архивирай, архивирай и гледай да не заспиш, че да изтървеш нещо.

Сирен, какво готвене? Или и там фишваш, защото не знаеш нищо?!
Исках да пусна снимки на интериора да си припомниш, че нямаме бежово, но файловете ми са по-големи от разрешеното и така.

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 11:23 от Анонимен

# 1 171
  • София
  • Мнения: 5 884
Kристина е готина,недейте така.

Към кого се обръщате всички в множествено число?
Единствената захапала грозно и безпричинно е Контесата.
Или към нея на Ваше височество?


Записването на акото е култово. И престижно, като строителството.
Нали строителите бяха най-желаните ергени след програмистите? JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 1 172
  • Мнения: X
Елица, тази пък! Кого съм захапала?
Или осмислянето на писмен текст не ти се отдава чак толкова, или искаш да кажеш нещо, а не ти се получава?!

Престижно е ами. Иначе как ще можете да си ходите на работа и някой да ви отглежда децата и строи домовете/у-щата/пътищата и прочие докато вие симулирате, че работите в петък сутрин?

# 1 173
  • Мнения: 30 802
Аз ще кажа на моя програмист да почва да пише програма за изкуствен интелект, анализиращ формата и консистенцията на бебешкото и детско ако. И да праща нотификейшъни на родителите.

# 1 174
  • Мнения: X
Аз ще кажа на моя програмист да почва да пише програма за изкуствен интелект, анализиращ формата и консистенцията на бебешкото и детско ако. И да праща нотификейшъни на родителите.
Има апп вече и за това. Закъснели сте Simple Smile

Как това ще помогне за да станеш по-гледана жена обаче? Това вече няма да е патентен продукт, та се залавяйте с друго. Може би робот за почистване на къщи и за отглеждане на деца. Там ще има търсене.

# 1 175
  • Мнения: 10 999
Благодаря на защитниците. Много сте мили.
Значи ако бях мома ще търся програмист, дори и да е ерген втора употреба. И сина бутам да става програмист.

# 1 176
  • София
  • Мнения: 24 839
Абсурд, архивирай, архивирай и гледай да не заспиш, че сда изтървеш нещо.

Сирен, какво готвене? Или и там фишваш, защото не знаеш нищо?!
Исках да пусна снимки на интериора да си припомниш, че нямаме бежово, но файловете ми са по-големи от разрешеното и така.


Няма, не бой се.
А, за файловете- ами, всяка снимка можеш да смалиш, колкото си поискаш.
Да ти обясня ли набързо как става? Joy

# 1 177
  • Мнения: 30 802
Аз ще кажа на моя програмист да почва да пише програма за изкуствен интелект, анализиращ формата и консистенцията на бебешкото и детско ако. И да праща нотификейшъни на родителите.
Има апп вече и за това. Закъснели сте Simple Smile


Аз пък си представям работещата майка с поне пет звънящи месинджъра и нотификейшъна, и в разгара на работния ден телефонът звъни на пожар - Златното Яйце се изака! с описание на консистенцията.

То вярно, че по месинджърите се разпраща шит, ама чак буквално все още не...

И както е замаяна, препраща месиджа на шефа си...

# 1 178
  • Мнения: X
А, сакън, Абусрд! Недей се коси да ми обясняваш.
Така и така няма да го схвана, недей се тормози и си разваля кафе-пиенето заради  моята особа и невежество.

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 13:40 от Анонимен

# 1 179
  • Мнения: 30 802
Не, сериозно, спомям си как всеки месидж от училище и градина ми изправя косата, и се чудя какво толкова е станало - та ако ме известяват за свършена голямата работа, ще е направо сюрреалистично. Прескача ти сърцето какво има тоя път - а, нищо, просто детето е акало. Сериозно...някои родителите имат прекалено много ресурси и прекалено много се вторачват.

# 1 180
  • Мнения: 2 837
Нели, като се говори за храна, винаги хвърчи перушина. Само че аз съм старо куче, минала съм през Кърмаческия вече, взела съм, каквото съм взела и все повече се убеждавам, че прекаленото просто си е прекалено. Баща  ми цял живот е маниак на тема здравословно, покрай неговите драми всички останали се поболяваме.
Що се отнася до наднорменото тегло, да взема и аз да се похваля, нищо че не съм нито контеса или друга благородничка, нито сирена, русалка и друго митично същество, а прост разбойник, че от много поколения всички сме по-скоро слаби, някои по-скоро много слаби. Понеже съм живяла в Италия малко,  мога да кажа, че не видях много хора с наднормено тегло, но не видях и много хора, по-слаби от нашето семейство. Ключът не е толкова в това, че се храним здравословно, макар че го правим по моите критерии, но както виждам, по форумските - не; а главно в това, че се движим много и ядем в малки количества.

# 1 181
  • Мнения: X
Румцайс, съгласна съм. Но моите теории за самата мен си са едно на ръка, а съвсем друго е когато се отнася за деца.

 Аз мога и на кафе и цигари да карам ( образно казано), но това не значи, че и детето ми ще яде хляб и мляко само, защото ме мързи да сготвя, почистя и измисля менюто.

# 1 182
  • Мнения: 2 617
Ей това ме изуми: скъпоценната майка, която оправдава безработността и мързела си с грижи по децата, ги оставя, в тяхната несъзнателна или каква си там, фаза сами да се оправят.
Сирен, купете си някой и да ги храни и да ги развежда, тогава не до 11часа, а до 7 вече ще имаш 50тина безценни поста.
И е жалко, че на майки се опитваш да пробутваш неща, на които партньорът ти му оттърва да се връзва.
На почивката ни на море беше пълно със семейства с поне 2 малки деца (нали Сирената реално толкова има през лятото), голяма част от които породени. Майките им не изглеждаха депресирани, а страхотни и дори нямаха бавачки. Бащите обаче активно участваха и нямаше семейства с родители, забили нос пред дисплеи.
За мен, човек с претенции за интелигентност, който прекарва часове и часове от будната час на деня, а често и не толкова светлата, в обяснение на личните си избори и битие, няма шанс да ме респектира. С удоволствие бих говорила с човек без претенции, а реални качества и знания, на всякакви теми.

# 1 183
  • Мнения: 30 802
Аз само да запитам, щото нещо не ми се връзва: Контесата през уикендите релаксира и спи или пътува по вълнуващи места, като например поле с тикви някъде из бежовата канадска тундра, обаче едновременно с това работи на строеж и не е почивала ни един уикенд цяла година?

Tsugumi, бяхме си купили, ама направо се хванах за главата и от храненето, и от извеждането.

Да бе, горките ми деца, че трябва сами да поднесат нарязана праскова до устата си, без да им дишам във врата...много нехайна майка съм, значи. И не им броя парченцата, колко нутриенти са поели. Дори не знам какви хранителни вещества има прасковата...състои се...ми от праскова...

# 1 184
  • Мнения: X
Ко речи? Кога спя и релаксирам? Аз съм бот Simple Smile

Почивам през уикенда когато няма друга работа за вършене, а 2 години имаше мнооого работа и тъкмо свърши за година и хайде пак. Като ни писне от работа или има нещо за купуване заминаваме на пътешествия из полетата.

Такъв ми бил късмета! Като не си взех програмист, ехей какви неща щях да правя сега, а аз строежи и препродавания на имоти и прочие щуротии.


Аха, и праскова се включи в менюто от ябълка, хляб и мляко. Има напредък Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 13:41 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт