какво ще купите на момиченцето си зо 1 юни?

  • 2 544
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
Моята мадама иска багер Shocked Много се е впечатлила от това нещо, все взима на момченцата багерите в пясъчника, значи багер ще е. Party

# 16
  • Мнения: 636
Аз ще взема кола, от тези дето се сяда върху тях и се бута с крачета. Малка е още за колело, а триколките-колички не ми харесват. Ето за какво иде реч http://www.bgphoto.net/photos/4926/o632840951501875000.jpg

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз и купих нощничка, че не иска да си обуе вечер пижамата и спи с рокли  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 818
Колело с помощни колела от най-малките Peace

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Поредното ДВД с Франклин и саксия с цветя, за които да се грижи САМО ТЯ:)))) и ако може да не полазва моите  Mr. Green

Ще и ги дам още днес...защото не мога да чакам, пък и е имала открит урок на който не можах да отида и мнооооого ме е яд. И нея много я е яд.

Пратих едно пиле да гледа през прозореца...и то ще ми каже колко е била добра...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 530
 Ами аз и купих рокля, когато ходихме в Хиполенд и това ще и е подаръка.
На самия ден само почерпка.

# 21
  • Мнения: 306
и аз купих рокля, но трябваше да я подаря още вчера, че при нас търпението е кът  Laughing
иначе отдавна съм обещала и комплект динозаври  Crazy, "от най-големите", които мога да намеря  Rolling Eyes, ама те си остават за първи юни, че "мама дълго събира парички за тях"  Laughing

# 22
  • Мнения: 303
аквариум с рибки

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На баткото велосипед, а на дребната днес й купих GSM - играчка, толкова много му се радваше, че не го пусна и за секунда, сега спи с него. Ами така е - големи деца големи подаръци и обратно, но и двамата им се радват мноооого. На 1-ви съм замислила да ги изведем някъде.

# 24
  • Мнения: 356
Аз пък си мисля да и купим една от тези сгъваемите къщички.
Ама дали ще си играе в нея? newsm78

# 25
  • Мнения: 641
Колело. Мислех триколка с дръжка, ама щели да ги пуснат след две седмици, та май ще е обикновена триколка.  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 561
Благодаря, много интересни идейки има, но днес реших и влязох в магазина за играчки и избрах пикаещо бебе, дано да го хареса, ако ли не още една играчка в огромния кашон.....Скоро тлябва да започна да подарявам от тях....

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз и купих нощничка, че не иска да си обуе вечер пижамата и спи с рокли  Laughing Laughing Laughing

 Joy  Shocked Това е и моята идея (още не съм купила), защото от около седмица насам Мони не иска да спи с пижама,  а с "окличка" Crazy.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз и купих нощничка, че не иска да си обуе вечер пижамата и спи с рокли  Laughing Laughing Laughing

 Joy  Shocked Това е и моята идея (още не съм купила), защото от около седмица насам Мони не иска да спи с пижама,  а с "окличка" Crazy.
Голямо обикаляне падна докато открия детска ношничка, дано в Бургас намериш лесно  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 530
В крайна сметка към роклята добавихме метална касичка, за да си слага капиталите детето и ... полицейска кола  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. За последното водих преговори, но уви момата иска да става полицайка Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт