Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 68 688
  • 1 969
  •   1
Отговори
# 30
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Сценарий за 6ти сезон - 2ра част (първа я слагам в скрит текст)
3 месеца по-късно (щото обичаме такива неща...
Следва трета част с другите герои.......

Това ми оправи денят, че и седмицата! Сценаристите трябва да се поучат!
Чакам трета част!!!

# 31
  • Мнения: 9 055
Росита,ако кажа че ги искам двойката в сериала и занапред,трябва да излъжа Simple SmileКазах за сюжетната линия ,но и актьорите не ме впечатляват.Ами сори и двамата не са ми убедителни,не могат да ме накарат да им повярвам, че изпитват тези дълбоки чувства,за които вие така хубаво говорите тук Simple Smile.За Дияна съм казвала,че има още много да учи и за дикция и друго,Велислав също не съм впечатлена и не защото харесвам Вергов,за мен добри актьори са и Бахаров,Карамазов,Блатечки,Юруков,Кадурин,Урумов и т.н.

Дона,ти още ли не си напуснала работа и не си се  кандидатиралa за сценарист в сериала ? Grinning

Последна редакция: пн, 14 май 2018, 10:58 от *Амбър*

# 32
  • Мнения: 3 732
В анкетата гласувах за Зорница, Тасев и Кръстева.

Тая седмица няма да мога да го гледам и ще разчитам на вашите коментари.

# 33
  • Мнения: 2 282
Аз се надявам следващите епизоди да гледаме ледена Зорница, оставила Марио да си троши главата по Тони, а Супер Марио да се прави, че не му пука, но ние да го виждаме че страда и се влачи по корем.

# 34
  • Мнения: 12 406
Аз се надявам следващите епизоди да гледаме ледена Зорница, оставила Марио да си троши главата по Тони, а Супер Марио да се прави, че не му пука, но ние да го виждаме че страда и се влачи по корем.

Одобрявам Grinning
Зайко, по повод на това, което каза - че се притесняваш, че блудният син ще се завърне у дома, мен повече ме притеснява да не реши, че брат му като се е отказал от Зорница, пътят му е чист и да почне пак да я сваля Joy

# 35
  • Мнения: X
Е стига деееееее, съвсем ненормален ще го изкарате Joy Доцент Валентин Банков ще се наложи да се намеси още в тоя сезон с усмирителна риза за Тони Joy

# 36
  • Мнения: 2 653
Е стига деееееее, съвсем ненормален ще го изкарате Joy Доцент Валентин Банков ще се наложи да се намеси още в тоя сезон с усмирителна риза за Тони Joy

Дона, грижи се за твоя галеник, че заради него всичко се обърка.
Наливай акъл, набивай канчето, каквото сметнеш за добре.
Ние се разболяхме от мъка събота и неделя заради Батко, страдаме вкупом, а Тонката freestyler го раздава.

# 37
  • Мнения: 766
Записвам се да ви следя.

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Жертва - приемайте го като пострадал

# 39
  • Мнения: X
Дона, грижи се за твоя галеник, че заради него всичко се обърка.
Наливай акъл, набивай канчето, каквото сметнеш за добре.
Ние се разболяхме от мъка събота и неделя заради Батко, страдаме вкупом, а Тонката freestyler го раздава.

Ако това ще те успокои, в събота и неделя четох всичко и аз се разболях от мъка вместо него заради някои доста обидни квалификации тук (всеки има право да харесва или не персонажите, знам го това), така, че поне един от нас двамата страда (макар, че Тонката всъщност също страда). Даже си бях казала - не, няма да пиша повече! Ама не издържах, не мога без вас Joy Hug
За Марио и Зорница също страдам - това, че харесвам малкия, не значи, че не ги харесвам и тях - прекрасни са ми и си ги искам заедно!
Освен това уикенда Тони го бих насън - значиии сънувам, че сме един срещу друг, той ме гледа виновно, аз отнякъде събирам яка сила и бааааам - един шамар по бузата! Той затваря очи, после започва да ме гледа гневно, свива ръжете в юмруци и седи така - стиска юмрук и ме гледа. Аз продължавам с як шамар по другата буза - оня пак - затвори очи, не мърда и само стиска ръцете, ама яко гневен!
И тъкмо да отвори уста, че да разбера защо, аджеба, го бих, и се събудих....

# 40
  • София
  • Мнения: 9 558
Дона, усещам, че спешно имаш нужда от една детска театрална постановка Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 653
Дона, грижи се за твоя галеник, че заради него всичко се обърка.
Наливай акъл, набивай канчето, каквото сметнеш за добре.
Ние се разболяхме от мъка събота и неделя заради Батко, страдаме вкупом, а Тонката freestyler го раздава.

Ако това ще те успокои, в събота и неделя четох всичко и аз се разболях от мъка вместо него заради някои доста обидни квалификации тук (всеки има право да харесва или не персонажите, знам го това), така, че поне един от нас двамата страда (макар, че Тонката всъщност също страда). Даже си бях казала - не, няма да пиша повече! Ама не издържах, не мога без вас Joy Hug
За Марио и Зорница също страдам - това, че харесвам малкия, не значи, че не ги харесвам и тях - прекрасни са ми и си ги искам заедно!
Освен това уикенда Тони го бих насън - значиии сънувам, че сме един срещу друг, той ме гледа виновно, аз отнякъде събирам яка сила и бааааам - един шамар по бузата! Той затваря очи, после започва да ме гледа гневно, свива ръжете в юмруци и седи така - стиска юмрук и ме гледа. Аз продължавам с як шамар по другата буза - оня пак - затвори очи, не мърда и само стиска ръцете, ама яко гневен!
И тъкмо да отвори уста, че да разбера защо, аджеба, го бих, и се събудих....

Щом и шамари е имало, значи Антонио е под контрол.
Това, че го пъдим от любовния триъгълник не значи, че не го харесваме, просто да се пренасочи на накъде.

# 42
  • Мнения: X
Дона, усещам, че спешно имаш нужда от една детска театрална постановка Simple Smile

 Blush

Мани, мани, след нея какво ли ще сънувам, незнам Joy

Абе нещо анонс за седмицата? Не стана ли време?

# 43
  • Мнения: 4 059
Донаааааа, плача на сценария на 6ти сезон. Joy Joy плачаа. Колежката до мен мисли, че на нея се смея и вика по мен  да спра. Joy

Викаш да продължавам, а? Joy
Мда, групата на смеещите се на работа Joy
Очаквам трета част!
Групата на бързите пръсти от "Бар Наздраве", смеещи се на работното място. Joy

# 44
  • Мнения: 9 374
Донаааааа, плача на сценария на 6ти сезон. Joy Joy плачаа. Колежката до мен мисли, че на нея се смея и вика по мен  да спра. Joy

Викаш да продължавам, а? Joy
Мда, групата на смеещите се на работа Joy
Очаквам трета част!
Групата на бързите пръсти от "Бар Наздраве", смеещи се на работното място. Joy
Хахаха повярвай ми едва се сдържах да не се разсмея с глас пред хората. Joy

Общи условия

Активация на акаунт