Евровизия (Тема 25)

  • 60 580
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Приятно изненадана съм от избора и се радвам, че ще участваме отново.

# 691
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Представиха логото на Евровизия 2020



https://life.dir.bg/shou/predstaviha-logoto-na-evroviziya-2020

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Знамето ни е в центъра, дано да е на късмет Simple Smile

# 693
  • Мнения: 1 765
Аз сутринта се пулих, но нашето знаме не го видях. Оказва се, че знамената на държавите, участнички са подредени по годините на включване.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 16:48 от Morphea

# 694
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Унгарското, предполагам, тази година ще отсъства.  Grinning

Морфи, оставили са празни места, за да има къде да допълват и отнемат.  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 1 765
Мисля, че празните места са за да покажат, че Евровизия е отворена за нови участници. Simple Smile Да, Унгария се отказва, не знам дали сте го коментирали. Мотивите са, че шоуто е станало много "гей" и това противоречи на техните ценности.

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мисля, че празните места са за да покажат, че Евровизия е отворена за нови участници. Simple Smile Да, Унгария се отказва, не знам дали сте го коментирали. Мотивите са, че шоуто е станало много "гей" и това противоречи на техните ценности.

Както писах миналия месец, испанците обявиха кой ще участва в конкурса. Песента също още не се знае, така че нищо извънземно не се случва и с нашето участие.


Испанците писаха, че Черна гора няма да участва в конкурса догодина. Все още не са потвърдили окончателно участието си Унгария и Молдова.

# 697
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Не знам, Морфи, дали е коментирана Унгария. Аз не съм се включвала в темата от много време, но прочетох новината в тукашен вестник.

# 698
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Аз сутринта се пулих, но нашето знаме не го видях. Оказва се, че знамената на държавите, участнички са подредени по годините на включване.

На по-добър комп оглеждам и си права Simple Smile

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сцената на Евровизия 2020 /дело на немеца Florian Wieder/






Прекрасна е!

# 700
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Еха! Много е хубава и голяма. Това са две платформи нали?

# 701
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Еха! Много е хубава и голяма. Това са две платформи нали?

Две или повече. В материала пишеше, че по този начин изпълнителите се приближават още повече до публиката.

# 702
  • Мнения: 3
Страхотна е сцената наистина, и аз съм впечатлена!

Много бих искала да отида и да видя на живо! Дали ще има някаква организация?

Виктория е чудесно момиче, но се боя от досегашните й пърформанси, че ще бъде скучно и незапомнящо се.
Дано греша!

# 703
  • София
  • Мнения: 15 219
Тя няма да бъде оставена да се оправя сама. Ще има голям екип зад гърба си. Аз съм много силно впечатлена от напредъка й. Надявам се амбицията и страстта към музиката, това, че не се отказва и вярва във възможностите си да й дадат сили и да успее.
Много се радвам за това момиче и много ще й стискам палци.

# 704
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Тя няма да бъде оставена да се оправя сама. Ще има голям екип зад гърба си. Аз съм много силно впечатлена от напредъка й. Надявам се амбицията и страстта към музиката, това, че не се отказва и вярва във възможностите си да й дадат сили и да успее.
Много се радвам за това момиче и много ще й стискам палци.
Аз също много харесвам Виктория още от Х-фактора и изключително много се радвам за нея. На сцената би трябвало да има място и за истинска музика. Съдейки по последната й песен и клип, очаквам екипът й да се погрижи за много добра песен и представяне.

Общи условия

Активация на акаунт