💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 28 549
  • 550
  •   47
Отговори
  • Мнения: 11 049
ЕДИН ЗА ДРУГ - сезон 5
Нова телевизия: петък-неделя 20.00 ч.

"Един за друг" е телевизионно предаване, базирано на израелския риалити формат „Power Couple“, добил популярност в Бразилия, Южна Африка, Португалия, Китай, Индия и други държави. Българската версия стартира на 22 февруари 2020 г. по Нова ТВ.

Водещи: Емил Чолаков и Мария Игнатова



В рамките на предаването участниците ще трябва да покажат колко добре се познават двойките и дали ще се променят отношенията им. "Един за друг" ще „провокира техните взаимоотношения, ще разбие клишетата за мъжете и жените, ще постави темите за доверието и любовта и ще провери колко е важно да познаваш добре партньора си“.
Двойката, която победи на финала, може да спечели от 50 000 до над 100 000 лв


ДВОЙКИТЕ В СЕЗОН 5:

Галена (28 г., Лъв) и Петър (32 г., Овен) - ВИЗИТКА


Гергана (29 г., Везни) и Светозар (30 г., Везни) - ВИЗИТКА


Дарина (24 г., Риби) и Денис (31 г., Телец) - ВИЗИТКА


Елизабет (23 г., Близнаци) и Йордан (28 г., Козирог) - ВИЗИТКА


Ивана (46 г., Везни) и Ивайло (30 г., Рак) - ВИЗИТКА


Йоана (35 г., Лъв) и Румен (38 г., Скорпион) - ВИЗИТКА


Кристина (27 г., Козирог) и Емилиян (31 г., Везни) - ВИЗИТКА


Маргарита (33 г., Риби) и Кристиян (35 г., Водолей) - ВИЗИТКА


Михаела (29 г., Телец) и Венцислав (33 г., Телец) - ВИЗИТКА


Петя (24 г., Стрелец) и Дилян (37 г., Стрелец) - ВИЗИТКА


Сияна (30 г., Рак) и Светослав (33 г., Везни) - ВИЗИТКА


София (30 г., Лъв) и Тихомир (34 г., Риби) - ВИЗИТКА


Христина (44 г., Скорпион) и Ивайло (37 г, Близнаци) - ВИЗИТКА


ОФИЦИАЛЕН ПОДКАСТ "ЕДИН БЕЗ ДРУГ"

НАЗАД КЪМ ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3 и ТЕМА 4

РЕЗУЛТАТИ ОТ АНКЕТА "Коя от двойките искате да стане призрачна и да загуби състезателни права?"
Скрит текст:
Йоана и Румен - 36.1%
Маргарита и Кристиян - 27.2%
Сияна и Светослав - 13.6%
Михаела и Венцислав  - 6.0%
Петя и Дилян - 5.6%
София и Тихомир - 5.6%
Дарина и Денис - 4.6%
Галена и Петър - 1.3%

(извадка: 181 гласа)


Все още можете да гласувате в тази анкета тук

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 23:14 от diziler

# 1
  • София
  • Мнения: 7 030
Благодаря за новата тема.
Гласувах за настоящите двама водещи.

ДонРуцеви искаха да станат призраци, върколаци, но не ги огря.

Следващата игра пак ще нажежи обстановката, може сглобката да се счупи, всички ще са на нож, дано само не се изпозаколят...Предупредиха ги, че ще има нови провокации, но ще се получи насъскване.

# 2
  • Мнения: 2 514
Благодаря за новата тема! 😊
Не знаех, че имам право на два гласа в анкетата и първосигнално гласувах за Мария (не погледнах текста със * 😉). Перфектно пасна на предаването. После изтрих гласа си и гласувах за Мария и Емо. ❤️

# 3
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Този сезон ще има ли "върнати" в играта двойки или този роля изиграха Иво и Ивана?

Дано следващата отпаднала е Сиси Боата (Сиана демек), все по-неприятна ми става, а и мъжа и намазва покрай нея...

# 4
  • София
  • Мнения: 11 592
Водещите ми допадат този сезон. Не показват пристрастия и не пускат просташки шеги.

Полицаите много слабо днес, нито стрелянето беше на ниво, нито другото. Други жени не са стреляли никога, но бяха по-добри. Поне залагат интересно, а  Румен с неговите залози беше изключително скучен като играч, освен, че ми идваше простотията им в повече.

# 5
  • Мнения: 11 049
Аз гласувах за Емо и Стаси в анкетата.
Радвам се, че Мария не е същият лигоч като в Господари на ефира и се справя много добре тук.
Краси Радков категорично не ми харесва.

# 6
  • Мнения: 1 513
Благодаря за новата тема 🌹
Гласувах за Мария, в началото на сезона никак не бях доволна, че са я поканили, но няма да си кривя душата-много е обрана и спокойна,това е нейното предаване. Емо малко отегчен ми се струва този сезон, за това няма глас от мен 😂
Този Йордан щеше да я убия тази жена Мария, тя кротко застанала да си топли ръцете, той като подивял кон 😂😂много се смях
Много се радвам, че семейство Злобили си тръгнаха. Дано се поосъзнаят сега като се гледат отстрани, колко селско и просташко поведение имат. Не че Марго и Крис ги харесвам, но тези злобари много ме дразнеха. Като за полицаи, много зле физически, то срамота направо.
Иначе играта ми хареса, дано имат повече такива до края.

Допълвам се:тази Сияна е мега зле. Паника, ужас, изобщо физическите игри не са нейните. Нещо да дефилира да, но толкова. Изключително ограничена. А е симпатяга, ако се напъне малко, ако почете малко, може и да е приятен събеседник. Мъжа й го съжалявам, моята прогноза е, че тези двамата няма да останат заедно.

# 7
  • Мнения: 1 865
Аз изключително много се радвам на Мария. Най-мило ми стана като отиде и прегърна Галето след като се хвърли направо почти на бетона. Изключителна просто. Или пък как на мъжката игра си седна с другите женоря и си коментираше с тях все едно и нейния участва там хаха

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 795
Уля ля ля дон Руци ще си ходи у дОма! Уля ля ля взе си и противната жена. В игрите те представяха се зле, но в интригите бяха добре. Клетата ми коалицийка, горката тя днес осиротя. Двамата селтаци днес са вън и спокоен ще е моят сън. Полицаите горките, пак пуснаха в ход сълзите, а перничаните подмолни, не са особено доволни. Сиянка - отровната боа, пак се тръшка, плака и злобя, мъжът й днес не издържа, и нарече я овца!

Дизи, благодаря за темата! 🤗

# 9
  • София
  • Мнения: 5 763
Благодаря за новата тема! Още не съм пуснала глас, но и от мен ще имат настоящите. Не помня много първите сезони - Емо сам ли водеше?

# 10
  • Мнения: 2 347
Ееехааа! Много поетично, в рими Joy
Браво!!!
На мен полицаите са ми по- неприятната двойка. Но и тези е ок Stuck Out Tongue Winking Eye

# 11
  • Мнения: 11 049
Не помня много първите сезони - Емо сам ли водеше?
Миналата година водеха Емо, Стаси и Краси Радков

# 12
  • Мнения: 9 664
Доволна съм от днешния развой. Тази мега простотия, която сипеха двамата от Трявна, беше умопомрачителна. Никакво толериране на злобни простаци, гордеещи се с псувните си...

# 13
  • София
  • Мнения: 5 763
Не помня много първите сезони - Емо сам ли водеше?
Миналата година водеха Емо, Стаси и Краси Радков
Миналата година го помня, но първите сезони не съм гледала. Мен чак много не ме дразнеха Радков и жена му, но ми е по-добре без тях. Интересно сега се подвизават пли конкуренцията.

# 14
  • Мнения: 8 844
Тишо е зодия Риби, сега разбирам как е предал командването на Софи. Днес отърваха кожата да не са пред телевизора. И София отстреля 'приятелите', тия мъже, защо не прочетоха условието на жените си, и Крис докато прочете, и полицайката стреля като картечница...
Елизабет и нейния, с тия 1000 лева въобще не промениха класирането, толкова мразеха Крис, че взеха от него, пък и той си тръгва, да не му се сърди някой. Всъщност номинираните бяха точно тия, които трябваше да бъдат.
Полицаите обаче не говорят с някои двойки. Само със свои.

Общи условия

Активация на акаунт