Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 5

  • 50 224
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 673
Djiji, благодаря! Успех! Стискам палци! Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 23 214
И на мен този тест ми изглежда положителен. Виждам го от телефона дори.
Особено за 16 ден от трансфер.

На Djiji и sisi успех.

# 677
  • Мнения: 2 673
Сиси, твоята цел каква е? Да направиш повече ембриончета и след това да връщате или ...?

За 2 в 1 аз нямам никакво съмнение!

Джижи, успех и да извадите тлъсто Я!
Да, за да имам по-голям шанс.

# 678
  • тук-там
  • Мнения: 5 848
2 в 1, чертата е по-наситена от предния път. Там нещо вътре набира скорост!

# 679
  • Мнения: 1 191
Две в едно, защо избърза да спреш прогестерона, почвай го пак и утре веднага се обади в клиниката. Този тест е положителен, както и да го погледнеш. Може кървенето да е от отпадането на едно от ебриончетата или отлепяне.

# 680
  • тук-там
  • Мнения: 5 848
На мен с щерката ми кървя като при цикъл и то точно на датата на М. И аз бях решила, че ми е дошъл М и чертата също беше много бледа (на 18 ден от О). Оказа се нисък прогестерон. Започнах прием на дуфастон и кървях още няколко пъти. През цялото време бях с болки като преди М. Така че при пожителен тест нищо не отписвайте!

# 681
  • In transit
  • Мнения: 12 037
Две в едно и аз виждам втора черта! Не се отказвай моля те!
Сиси, Джиджи, успех момичета!

Я да ви питам, че се обърквам...искате да кажете, че ако има имплантиране, но ти е нисък прогестерона може да се получи кървене като при цикъл ли? В смисъл обилно и продължително?

# 682
  • тук-там
  • Мнения: 5 848
Аз съм имала и при трите си Б кървене - при успешната беше най-оскъдно, при БХ си беше цикъл, а при кухото яйце организмът започна да се чисти преди ембразиото.

# 683
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не съм имала кървене като МЦ и при трите ми бременности.
Първата ми закъсня и тогава разбрах, ме съм имала никакви проблеми но и не съм се задълбочвала да търся, бях на 20. Младежа се роди една седмица след термин.
Втората  - кухо яйце не съм имала кървене и в 10 седмица направих медикаментозен аборт. Имах положителни тест няколко дни преди датата за МЦ.

Третата е инвитро, не съм имала кървене на датата за МЦ, получих в 9 седмица и тогава казаха, че е хематом. Имах положителен тест преди датата за МЦ. малчо се роди точно на термина.

# 684
  • Мнения: 1 680
Две в едно, не се отказвай до последно,  че иначе след време ще се чудиш  "дали не е имало нещо все пак"
СисиДжиджи- успех и от мен!

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 17:08 от puh4e05

# 685
  • Мнения: 2 673
Благодаря ви, Мики, Пухче! Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 1 146
mtz, sisi345,  бамба, mikkey, пухче - благодаря Ви момичета 😃😃😃

# 687
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сиси, Джиджи и аз искам много много да ви пожелая успех !
Време е вече и в нашата тема да потръгнат нещата.

Някой от вас пил ли е Клостил и по каква схема с какъв резултат ?

# 688
  • Мнения: 1 278
Втората ми стимулация беше с Клостил:
от 2-ри ден  2x1 за 5 дни;
Merional 150 на 3-5-7-ми ден,
(лигавицата преди пункция 5.5, на трансфера 8.5)
после Мерионал 75 сутрин, а вечер  Мерионал 150+цетротид
Резултат: 5 Я, 5 оплодени Е
ЕТ на 3 бр на 3-ти ден - един имплантиран, мисед в 8 г.с.
Зет на 2 бр. бластоцисти - отрицателен

# 689
  • Мнения: 1 191
Три поредни месеца градското ми АГ ми изписваше клостил, като спермограмата на мм, пак той я “прави”, на микроскоп и го изкара със 75% оплодителна способност ( за протокола, после се оказа с олигоастератозооспермия, коригирахме я до астенотератозооспермия и 37% ДНК фрагментация). Но още бяхме начинаещи в репродукцията. Всичко това без цветна снимка, което е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, без мокробиология, без изследване на хормони, тогава не знаех, че съм с намален резерв. Иначе резултата беше трагичен по две, три яйцеклетки (аз си правя по толкова с всеки препарат, с който съм стимулирана) но лигавицата, направо избухваше, все едно е втасала с мая.
Две в едно, без цветна снимка не започвай, каквото и да било! Това, че си имала бременности и си раждала, към днешна дата нищо не означава! Колкото и да е добра клиниката, какво всъщност правят за вас?! Преодоляват само първата стъпка и натам те оставят, каквото Господ реши. Моля те не искам да те разстройвам, още по-малко да те обидя или нараня! Ако можеш утре отиди до клиниката, настоявай, чакай пред вратата докато те приемат, звъни им по телефона, ако не можеш, но не се предавай и не мисли сега за други стимулации. Теста е положителен и трябва да направят, всичко по силите им за теб! Прегръщам те силно, не се предавай!

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 23:52 от Salilinda

Общи условия

Активация на акаунт