Новите съседи - в очакване на новия сезон

  • 56 315
  • 752
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 056
Карлота обаче много е отслабнала.

# 316
  • Мнения: X
Мен започва да ме изнервя постоянни куцуз, който гони всички. Хави изгуби работата, Амадор и той, на Майте не ѝ потръгна с книгата, Ракел не е подхващала работа от 10 години /с какво се издържа?/, Лола и тя. Кризата отдавна мина. Според мен сценаристите трябваше да са малко по-благосклонни и да ги пуснат да работят, а ние да гледаме простотии, ама от друг тип. Ако отново ги оставят да мизерстват, ще е досадно и банално.

# 317
  • Мнения: 3 961
Направо пресолиха манджата с Хави и Лола последния път. А и Милото с тези нейни разплащания.

# 318
  • Мнения: X
Милото не може да стои мирна. Как изложи Карлота на партито. Ужас.
Наистина се изчерпиха сценаристите, колкото и да не ми се иска да е така.

# 319
  • Мнения: 15 960
Днешният епизод вече много ми хареса, беше в старите традиции, големи майтапи. Дано така продължат.

# 320
  • In transit
  • Мнения: 11 838
Да, и на мен Simple Smile

# 321
  • Мнения: 574
Знаете ли дали и кога ще го повтарят

# 322
  • Мнения: 1 457
Понеделник от 15:00 ч. е повторението.

# 323
  • Мнения: 15 960
Жалко, че не ги повтарят и през уикенда, както преди.

# 324
  • Мнения: 102
кабелната тв няма ли безплатна опция да връщате назад и да гледате минали предавания?Нашата я има от години и би трябвало и другите да я имат ама да не сте разбрали.Иначе дублажа в първите 2 серии е отвратителен.

# 325
  • Мнения: 574
Ние сме на Булсатком и за съжаление я няма опцията

# 326
  • Мнения: 423
Серията беше много яка. Joy
Мислих да напиша два-три лафа от нея, но се смях от първата до последната секунда и ще стане много дълго.

# 327
  • Мнения: 6 727
И на мен последните два епизода ми харесаха. Имаше хубави лафове, а и сякаш дублажа промениха или аз вдигнах, но определено ми е интересно!

# 328
  • Мнения: 15 960
Аз се сетих как Фермин и Висенте върнаха кемпера в окаяно състояние, Коке се отчая, а Фермин го успокоява "Има и добра страна, тъкмо вече няма да се притесняваш да не го ожулиш".Joy Човекът никога не губи присъствие на духа.

И тази серия беше много добра, доста се смях, особено как метнаха Антонио, че има война и той отвлече китаеца.

# 329
  • Мнения: 574
Да попитам, че нещо съм изпуснал защо Бруно беше в болница, какво е станало

Общи условия

Активация на акаунт