Новите съседи - в очакване на новия сезон

  • 56 279
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 423
Да, и на мен ми е правило впечатление това, че има несъответствия, но все пак е комедиен сериал.
За Юдит ме е яд, ама много. Доста по-наситен образ, отколкото Барбито, която в последните сезони е само за пълнеж. Не се разбра какво стана между нея и синът на доня Фина. Ей така изведнъж се разделиха, не разбрахме как. Нали уж намери принца в негово лице, пък то какво стана. Тръгна си от Китай и дотам.
За Хави ще ме е яд, но явно на него му е писнало от непостоянството на Лола. Нещо ми се върти из главата, че на актрисата ѝ са предложили участие в друг проект и затова и Хави напуска.
Явно си изтървала частта с раздялата между Ракел и него. Той се върна от Китай с намерението да остане в Испания и да й предложи брак. Ракел не знаеше за намерението му да остане в Испания, мислише, че ще й предложи брак и ще я помоли да живее с него в Китай. А тя мразеше идеята да живее там. Отивайки на вечеря, Хосито отново тръгна да сваля Ракел, стана скандал между него и синът на Фина и Ракел доста глупаво и незряло започна да обяснява, че не може да излиза с мъж, който проявява такава агресия и т.н., за да си спести истинската причина поради, която иска да се разделят.
Все пак, накрая си призна, че не иска да ходи в Китай. Каза нещо от рода, че вече не вярва в голямата любов и не би рискувала да тръгне към Китай. Щяла да бъде нещастна, а покрая нея и той, щели да се разделят и всичко да е било напразно. Ако го е срещнала преди колко години беше, щяла да тръгне, но сега не.
Той не й каза, че иска да се върне в Испания, защото я видя що за човек е и се разделиха. На следващата сутрин й остави пръстена и писмо. Тя хукна към летището, качи се на мотора на Фермин, но падна с тръгването и това е. Тя сама разбра, че това е края и повече не го потърси.

Колкото до последните сезони. На мен все още са ми много забавни и ги гледам с голямо удоволствие.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 14:35 от Paige

# 421
  • Мнения: 15 960
За мен си е още забавен, предният сезон беше много силен. Липсват ми всички, които са напуснали сериала - Серхио, брат му, Кристина, Юдит и т.н., никой образ не ми се е струвал изчерпан.

# 422
  • Мнения: 1 789
Досега последният сезон не ми е по вкуса, твърде много изпростя сценарият, но ще гледам новите епизоди, да видя какво се случва.
Хави и Лола ще ми липсват, Йоли ме дразни и хич не я харесвам, единствено Алба от по-новите персонажи е свежа.

# 423
  • Мнения: X
Скрит текст:
Да, и на мен ми е правило впечатление това, че има несъответствия, но все пак е комедиен сериал.
За Юдит ме е яд, ама много. Доста по-наситен образ, отколкото Барбито, която в последните сезони е само за пълнеж. Не се разбра какво стана между нея и синът на доня Фина. Ей така изведнъж се разделиха, не разбрахме как. Нали уж намери принца в негово лице, пък то какво стана. Тръгна си от Китай и дотам.
За Хави ще ме е яд, но явно на него му е писнало от непостоянството на Лола. Нещо ми се върти из главата, че на актрисата ѝ са предложили участие в друг проект и затова и Хави напуска.
Явно си изтървала частта с раздялата между Ракел и него. Той се върна от Китай с намерението да остане в Испания и да й предложи брак. Ракел не знаеше за намерението му да остане в Испания, мислише, че ще й предложи брак и ще я помоли да живее с него в Китай. А тя мразеше идеята да живее там. Отивайки на вечеря, Хосито отново тръгна да сваля Ракел, стана скандал между него и синът на Фина и Ракел доста глупаво и незряло започна да обяснява, че не може да излиза с мъж, който проявява такава агресия и т.н., за да си спести истинската причина поради, която иска да се разделят.
Все пак, накрая си призна, че не иска да ходи в Китай. Каза нещо от рода, че вече не вярва в голямата любов и не би рискувала да тръгне към Китай. Щяла да бъде нещастна, а покрая нея и той, щели да се разделят и всичко да е било напразно. Ако го е срещнала преди колко години беше, щяла да тръгне, но сега не.
Той не й каза, че иска да се върне в Испания, защото я видя що за човек е и се разделиха. На следващата сутрин й остави пръстена и писмо. Тя хукна към летището, качи се на мотора на Фермин, но падна с тръгването и това е. Тя сама разбра, че това е края и повече не го потърси.

Колкото до последните сезони. На мен все още са ми много забавни и ги гледам с голямо удоволствие.

Сетих за тази серия, но явно толкова ми е била интересна, че съм я пропуснала покрай очите и ушите си.

В новия сезон ще ми бъде интересно как ще се развият Амадор и Майте. С какво ще се издържат и дали някой от тях ще започне работа. Берта се хвана приятелка с Менчу и ми се струва, че ще потъне по-надълбоко.
Енрике и Алба са ми сладки, дано се развие връзката им.
Дъртата май напуска в последната серия от настоящия сезон. Довечера ще видим. Имам някакъв спомен, че синът ѝ я праща в дом, за да я лекуват.

# 424
  • Мнения: 1 865
Йоли и майка ѝ са ми дразнещи.
Поизчерпа се сериала,но аз съм пристрастена и го гледам без значение колко често го въртят.

# 425
  • София
  • Мнения: 2 446
Йоли и майка ѝ са ми дразнещи.
И мен ме дразнят. Но този път преоткрих Агустин, много се забавлявам с превъплъщенията му. Мисля, че е много добър актьор Hands Plus1

# 426
  • Мнения: X
И мен ме дразнеха Йоли и майка ѝ, когато гледах новите сезони първите два пъти. Сега вече не са ми чак толкова противни. Аугустин и Унгомбо също са ми забавни.

# 427
  • Мнения: 335
Мен пък много ме дразят Йоли, Менчу и тоя Онгомбо.

# 428
  • Мнения: 20 168
А мен Августин, неприятен ми е.

# 429
  • Мнения: 15 960
Хаха, на мен никой не ми е неприятен и не ме дразни. Просто всеки си е отделен тип персонаж. Менчу и Йоли са си със самочувствие, безцеремонни и нахални, Аугустин с различните роли, в които влиза е уникален. Дано върнат и братовчедката, че и тя един образ.
Да питам, понеже Амадор и Теодоро все подчертават, че са от Албасете, какви се водят хората от там?

# 430
  • Мнения: X
Мен ми харесват всички от редовните, но някак си Бруно не е така на място както Маури в Старите съседи... Там като гей двойка ми бяха уникално смешни Simple Smile

# 431
  • Мнения: 1 865
На мен Маряно ми беше по - забавен в сравнение с Фермин.Като се замисля Щурите съседи ги харесвах повече.

# 432
  • София
  • Мнения: 2 446
"Старите" съседи за мен е по-слаб сериал. Този също в първите си серии, после вече се развихрят.
На мен Бруно ми харесва, толкова му отива на актьора да е притеснен Scream
Фермин и Естела са ми любимците, следвани от Антонио и Юдит.

# 433
  • Мнения: 15 960
Ах, Фермин...Като върна ожуления и смачкан кемпер на Коке и как му каза - има и добра новина, вече няма да му трепериш...😂

# 434
  • София
  • Мнения: 1 248
Ах, Фермин...Като върна ожуления и смачкан кемпер на Коке и как му каза - има и добра новина, вече няма да му трепериш...😂
О да, Фермин е култов.. мен много ме радват и с жестовете, които правят. Всеки си има особени жестикулации, в това число и Естела беше уникален образ.

Аз сега върху друго се замислям, това не е ли просто продължение на стария сезон,а не новият, нов сезон? Спомням си, че бяха пуснали само половината епизоди от новия или тотално се обърквам вече.

Чуса и тя е .. хахах един път просто.

Понякога се обърквам и кой къде живее.. тази бабката дето прави бели.. реално е купила апартаментът на длъжника, ама той не беше ли по друг начин разположен или вече ми избледняват спомените.

Харесва ми и че на края на епизода, дават как са го заснели..

Общи условия

Активация на акаунт