Новите съседи - в очакване на новия сезон

  • 56 498
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 740
Да, губи се ефектът. И е факт, че преди го даваха от 20ч. и нямаше цензура. Сега сигурно ще излъчат всички серии и чак тогава ще дадат новите епизоди. Ще си почакаме Smiley

# 631
  • София
  • Мнения: 8 163
Почти съм сигурна, че и миналия път имаше такава цензура в началото. После изчезва Simple Smile

# 632
  • Мнения: 1 153
Почти съм сигурна, че и миналия път имаше такава цензура в началото. После изчезва Simple Smile

Че то в някои епизоди ще слушаме основно бибипкания Laughing

# 633
  • Мнения: 423
Никога преди не е имало цензура по бтв комеди. Може сама да се убедиш като си пуснеш вчерашната серия в интернет и отидеш на конкретните моменти.

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Почти съм сигурна, че и миналия път имаше такава цензура в началото. После изчезва Simple Smile
И аз имам такива спомени. И същото се коментираш тук, че като дойде Пака, ще слушаме само бипкане 😂😂😂 После се оправих нещата.

# 635
  • Мнения: 423
Това сигурно е било, когато го даваха по главната телевизия(бтв).
След малко ще ви пусна вчерашната серия, излъчена преди време по комеди, за да видите, че го излъчваха без цензура.

https://24box.bg/watch/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1% … SBewGtnHsFk5.html
06:13 - 06-14 мин.; 06:23 - 06:24 мин.; от 71:36 мин. нататък. Няма цензура тук.

Ето ви още един линк. Давам и този, защото тук емблемата на бтв комеди е различна, по нова е, което означава, че това е едно от поредните повторения на сериала, които пускаха през времето. И тук няма цензура.
https://www.themagictv.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5- … B9_7f794f17e.html

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 20:57 от Paige

# 636
  • Мнения: 611
защо се оплаквате изобщо по БТВ комеди като го излъчват няма сигнали а като го излъчват по БТВ в национален ефир винаги ще има звуци когато се спува иначе Сем ще ги глоби понеже са главен канал а не дъщерен

# 637
  • Мнения: 423
Оф Боже, нали сега го дават по комеди и сигнали ИМА. Което е абсолютна простотия. Аз не помня да е имало друг път такива по комеди и дадох два линка от два различни периода, в които няма цензура по нея.

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 19:59 от Paige

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Опитвам се да се сетя,когато си заминаха Крис и гея кой се нанесе в апартамента й?

# 639
  • Мнения: 423
Ракел, а после и нейна приятелка и Нинес.

# 640
  • Мнения: 335
Честито, идва краят на Мирадор де Монтепинар. Сградата ще бъде съборена, защото през нея трябва да мине бъдещ околовръстен път. И новия девиз на кооперацията е "Мирадор де Монтепинар, където нещастията стават реалност".
https://www.telecinco.es/laqueseavecina/vecinos-mirador-montepin … pCFbldtZDaN1YMj2c

# 641
  • Мнения: 11 432
и тва Премиера ме уби... каква премиера на сериал от 2007 дето ги дават за n-ти път...
Много ще е кофти с цензура, то като се появи Пака Пачеко само ще бибкат значи :/

Премиера е версията с цензура, хахахахаха Grinning Grinning Grinning Grinning

# 642
  • Мнения: 1 469
Еха бащата на Енрике един от любимите ми епизодични персонажи.

# 643
  • София
  • Мнения: 1 328
Еха бащата на Енрике един от любимите ми епизодични персонажи.
Велик е да, толкова палав и непукист... въобще целият актьорски състав е много добре подбран. Винаги когато си го пусна и настроението ми драстично се подобрява. Уникално добър сериал.

# 644

Общи условия

Активация на акаунт