КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 6 ПОЛУФИНАЛ/ФИНАЛ

  • 47 425
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 796
Има, има, ето я и малката Меган Трейнър Relaxed

# 301
  • Мнения: 9 571
Наистина е трудно малки деца да приемат критика. Ние един дърт пръч Коцьо си имаме тук, дето цял сезон го побутват и като не е първи пак гледа злобно. Laughing

# 302
  • Мнения: 14 966
Имаха едно или две солови изпълнения. Иначе пееха всеки с един по-голям изпълнител. Беше много весело, но децата много страдаха, когато не печелеха. Може би и затова не направиха втори сезон.

Най-малкият участник - Фран. Беше на 4 години.



Горкият, пееше фалшиво, но от сърце. Плачеше много, когато получаваше ниски оценки.
Оправи ми деня , Смайли. Голям сладур , направо ме изпълни.
Дам , децата трудно понасят критика. Сигурно е било много сърцераздирателно.
Аз лично не бих си подложила детето на подобно изпитание.

# 303
  • Мнения: 29
На Гери-Никол английският ѝ е потресаващ. Песента беше голям хит, а и текста не е сложен. Млада е, няма оправдание за незнанието и мързела си. Изобщо не си заслужава мястото в 4-та.

Последна редакция: чт, 24 май 2018, 13:40 от AquaCiroc

# 304
  • Мнения: 1 187
На Гери-Никол английският ѝ е потресаващ. Песента беше голям хит, а и текста не е сложен. Млада е, няма оправдание за незнанието и мързела си. Изобщо не си заслужава мястото в 4-та.

И  аз много се шокирах като   каза "следкато погледнах текста и разбрах  за какво се пее"   млад човек, толкова високомерна и надута , пък не знае английски

# 305
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 836
Но на ГН никой не се подиграва, а Софка я правеха на 2 стотинки.

# 306
  • Мнения: 2 751
Но на ГН никой не се подиграва, а Софка я правеха на 2 стотинки.

При Софи направо в другата крайност отиваха журЕто на моменти. При сегашното превъзнасяне, пак ГН гледаше като пребозала, а дискотечния бос направо си мрънка открито, представям си на кофти образите си, ако бяха получили реални оценки какво чудо щеше да е....Носилки, линейки..

# 307
  • София
  • Мнения: 22 788
Утре Коцето е Васил Найденов, а Хранова и Софка ще пеят в дует. Ще бъде интересно.

# 308
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази вечер Маги ще е жури.

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Тази година всички се справят доста добре. Даже Коцето и мисля, че ако не го толерираха толкова от журито, нямаше да ни е така трън в очите, защото не прави лоши образи като цяло.
Довечера се надявам да спечели Славин или Иван.  Последния никак не ми беше симпатичен в началото, но си признавам, че се справя супер!

# 310
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Златка и Боби са в сутрешния блок. Боби ми е все по-симпатичен.

Ето ги: https://play.nova.bg/programi/na-fokus/951527?autostart=true

„На кафе” с продуцента Маги Халваджиян часове преди големия финал на "Като две капки вода"



Последна редакция: пн, 28 май 2018, 17:27 от smileys

# 311
  • Мнения: X
 Ще стискам палци на Иван или на Славин. Не че са ми любимци, но предпочитам някой от тях през Гери-Никол, която може да е на трето място, а на Коцю дори четвъртото място му е много.

# 312
  • Мнения: 15 609
Според мен ГН ще си е на 4-то място. С тази Ники Минаж дето си избра сама си се закопа.

# 313
  • Мнения: X
Според мен ГН ще си е на 4-то място. С тази Ники Минаж дето си избра сама си се закопа.

 Не, Бийонсе избра тя

# 314
  • Мнения: 9 571
Приятно гледане! Дано сме доволни от победителя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт