Звездни компромати- 363 част

  • 91 947
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Тя май себе си е показала.

# 76
  • Мнения: 2 751
Баба Меркел според мен, вече е изконсумирала бат Бойко.

Ха-ха....явно доволен е останал като гледам какви погледи си мятат.

# 77
  • Мнения: 1 487
Хайди К. и Том Каулиц 🤔

Скрит текст:

# 78
  • Мнения: 6 304
Ивчето Екимова
Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 16 876
Не са ли й много черни веждите за толкова руса коса или аз не разбирам?

# 80
  • Мнения: 1 487
Пак не са толкова зле. Аз си я спомням в един период със светло изрусени вежди в един тон с косата, където изглеждаше много странно.

# 81
  • Мнения: 6 735
Нищо не се вижда от дъщерята на Емилия, наистина себе си е показала.

# 82
  • До морето
  • Мнения: 7 137
Тя нарочно я крие. Затова и е избрала такава снимка, която очевидно е от зимата - хем ги има и двете деца, хем малката не се вижда. За Емилия говоря.

# 83
# 84
  • Мнения: 8 549
..
Баба Меркел според мен, вече е изконсумирала бат Бойко.
Joy
Ще се окаже палавница Меркел
А как гледа Путин, явно така си се държи
http://epicenter.bg/article/Doyche-vele--V-Germaniya-se-mnozhat- … Rusiya/154636/7/0

# 85
  • Мнения: 6 304
Тя нарочно я крие. Затова и е избрала такава снимка, която очевидно е от зимата - хем ги има и двете деца, хем малката не се вижда. За Емилия говоря.
Ами то изобщо не е задължително да качва снимки, щом не иска да се показват децата. Да качва само на себе си и готово. А така - хем я крие, ама пък и снимки и се иска да пуска...

# 86
  • Мнения: 39 594
Иска да накара наш Баце да ревнува, м даааа!

# 87
  • До морето
  • Мнения: 7 137
Тя нарочно я крие. Затова и е избрала такава снимка, която очевидно е от зимата - хем ги има и двете деца, хем малката не се вижда. За Емилия говоря.
Ами то изобщо не е задължително да качва снимки, щом не иска да се показват децата. Да качва само на себе си и готово. А така - хем я крие, ама пък и снимки и се иска да пуска...

Ами нали Денят на майката отбелязва, малко тъпичко ще е да пусне само нейна се снимка 😀 То не, че е задължително въобще да пуска снимка, ама мода, ко да прайш 😀

# 88
  • Мнения: 39 594
От кога в България е тоя ден на майката?

# 89
  • Мнения: 7 848
От кога в България е тоя ден на майката?
Е, ти па, Мари. Откакто е и Хелоуин!😁

Общи условия

Активация на акаунт