За отворените прозорци

  • 4 923
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Абсурд е да го оставя сам на отворен прозорец Naughty - на 14ет. сме, а той се катери като коза навсякъде  #Crazy ooooh!
Оставям отворени само тези, които се отварят вертикално, другите - само когато спи.

Ей го какво прави, щом се обърна  ooooh!
http://www.4coolpics.com/show.php?id=55520

# 16
  • Мнения: 7 474
  newsm44  Имам фортички!!  newsm44

# 17
  • Мнения: 6 155
  newsm44  Имам фортички!!  newsm44

Ъ, кво имаш  newsm78 Laughing

# 18
  • Мнения: 7 474
Малки прозорчета горе в ъглите на прозорците. Не съм сигурна точно как се пишат newsm78

# 19
  • Мнения: 2 732
Малки прозорчета горе в ъглите на прозорците. Не съм сигурна точно как се пишат newsm78
Да , добре сте сетили да си направите такива

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Малки прозорчета горе в ъглите на прозорците. Не съм сигурна точно как се пишат newsm78
Да , добре сте сетили да си направите такива

Фортучка ли се казва ?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 474

Малки прозорчета горе в ъглите на прозорците. Не съм сигурна точно как се пишат newsm78
Да , добре сте сетили да си направите такива

Фортучка ли се казва ?  Mr. Green
Аз го изтипосах като фортичка и имаше    newsm78 newsm78        Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 14 654
аз също много се притеснявам да оставя детето на отворен прозорец. където играе е затворено,ако и  аз не съм там. живеем на 9 ет . постоянно му обяснявам че не бива да ходи до прозорците и въпреки че ме слуша и е внимателен,не се знае какво ще хрумне на един 3-годишен хлапак след 2 минути-така че-следя го и не го оставям без надзор

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, радвам се, че не сме само ние с мъжа ми побъркани параноици Mr. GreenПо-добре на задух, отколкото на тротоара размазан Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
И аз се страхувам от прозорци.
Под единя прозорец в хола е нашата спалня. Рядко отварям този прозорец, и то когато ни няма. Ако съм отворила този прозорец и Дияна е в хола, само крещя "махни се от там", "не ходи там". Обикновено отварям другия. За сега й е доста висок. няма на какво да се катери.
В кухнята имам малко прозорче и вентилатор, високо горе.
Балкона на детската е с решетка. Там не затварям, но и няма страшно.

# 25
и аз много се притеснявам,добре че прозорците са високи,а терасата е с каменна стена и също е висока

# 26
  • Мнения: 7 821
Страхувам се, разбира се. Отварям прозорците по хоризонтала или отварям балконските врати, но моите не излизат на балконите без разрешение!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 300
И аз се сетих за сина на Ерик Клептън като прочетох темата. И за едно друго детенце, неуспяло да навърши 2 год. миналата година в Редута Cry Много е страшно...
И аз знам за такъв случай - преди около 4 години в Обеля детенце на 1,4 г. пада от 7-ия етаж.

При нас сме решили въпроса - всички отваряеми части на прозорците се отварят на долна ос - т.е. само се открехват горе за проветрение - чиста работа  newsm10

Такива са ни в офиса, но след като се откачиха 2 пъти не посмях да сложа вкъщи, добре, че ги отваряше мъжа ми и успя да ги удържи, много са тежки, внимавай, могат да смажат човек ...
Хм, проблемът по-скоро е в механизма и монтажа на прозорците, а не в този тип прозорци като цяло. Ние сменихме дограмите преди 4 години, малко преди синът ми да навърши годинка и досега не сме имали проблем, а прозорците непрекъснато се отварят и затварят.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Камък ми падна на сърцето, докато четях темата.
Чудех се дали не превъртам и нормално ли е да ме е страх да оставям 4-годишно дете само в стая с отворен прозорец.

# 29
  • Мнения: 2 353
  И аз ужасно се срахувам от прозорците, особено когато малката е при свекърва ми. Предложих на мъжо да сложим решетки, а той ми показа блоковете срещу нас и каза: "Посочи ми поне един с решетка на седми етаж". Някои от прозорците ни са отварят наполовина, но се чудя докога. Не ми изглеждат супер-стабилни. Мрежите - струват ми се измамна преграда, може и да не са.

Общи условия

Активация на акаунт