Перилни препарати и омекотители – 53

  • 65 539
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 207
В едно магазинче видях от тези
Скрит текст:

кутийката е миниатурна, явно се върви към компакнти версии вече, няма да се мъкнат големи кутии
Това е продукт от скандинавските държави, където P&G преотстъпи марката на друга компания.

Здравейте! Изи за цветно има ли добавка против смесване на цветовете?
Не. Но затова пък има избелител на кислородна основа и активатор, ако изобщо може да се вярва на опаковката и на информационния лист.

# 136
  • Мнения: 2 286
Благодаря ти, Гес. Аз веднъж съм взимала Изи за бяло, но не помня конкретно дали ми е харесал или не.
От Персила https://www.google.com/search?newwindow=1&client=firefox-b&a … rc=vDttg7QUvF7Y8M:  за цветно, 360, съм много доволна.

# 137
  • Мнения: 19 019
В едно магазинче видях от тези
Скрит текст:

кутийката е миниатурна, явно се върви към компакнти версии вече, няма да се мъкнат големи кутии
Това е продукт от скандинавските държави, където P&G преотстъпи марката на друга компания.


Ама хубави ли са?

# 138
  • София
  • Мнения: 3 851

И аз. За мен това е най-хубавия прах на българския пазар.

# 139
  • Мнения: 5 207
Да. Сега-засега си е с качеството на Ариел.

# 140
  • Мнения: 376
Чуда се(не знам,дали е коментирано преди),каква е разликата между праховете в картонени кутии и в найлонови тоби!?

# 141
  • Мнения: 68 753
В какъв смисъл?
Коментирали сме, че Ариел откакто го направиха в картонени кутии, е по-неудобно. По-трудно се затваря кутията, след като е отворена, и по-лесно може да се овлажни праха например. А плика като се навие и защипе със щипки е някак по-удобно.

# 142
  • София
  • Мнения: 12 006
Дали в картонена кутия или плик, не мисля, че е от особено значение - може след отваряне да бъде пресипан в кутия, която се затваря добре или в найлонови пликове за фризер, които се затварят отогре с нещо като цип.

# 143
  • Мнения: 5 207
Чуда се(не знам,дали е коментирано преди),каква е разликата между праховете в картонени кутии и в найлонови тоби!?
Никаква разлика няма. Просто различен вид опаковка.

# 144
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скрит текст:

И аз. За мен това е най-хубавия прах на българския пазар.

Днес му се чудих,но тъй като не харесвам аромат на лавандула взех този

Кой е по-добър от двата? Усеща ли се аромат на лавандула?

Взех си и този
Скрит текст:
  Мисля,че и него хвалехте.

# 145
  • Мнения: 5 207
Еднакви са, само миризмата е различна.
От никой Персил при мен не остава каквато и да е миризма.

# 146
  • Мнения: 1 953
Качеството на препарата не зависи от аромата. Имам и двата, с лавандула не ми харесва, но след изсъхване няма аромат.

# 147
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря,Гес. bouquet
Радвам се,че съм направила добър избор. Peace


Ясно ми е ,че качеството на изпиране не зависи от аромата,но не съм толкова наясно с перилните препарати и си мислех,че има и друга разлика между двата освен аромата. Peace

# 148
  • Мнения: 68 753
И аз не понасям лавандула.
Този ариел горе що е в плик....да не е накой стар?

# 149
  • Мнения: 5 207
Не е стар. За Полша, Чехия, Словакия и Унгария е произведен. В Бургас го има в едни магазини „Дени 90“. Към 7-8 лв. струва.

Общи условия

Активация на акаунт