Перилни препарати и омекотители – 53

  • 65 634
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 237
Може да ми пишете и на мен по мейл.....да си похортуваме Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 2 296
А, че не ни стигаш тука, тета  hahaha

# 62
  • Мнения: 69 237
.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 22:00 от teta75

# 63
  • Мнения: 5 209
Допускам с голяма степен на вероятност, че препоръките ще се отнасят я до паралелен внос, я до нечуван супъ-дупъ био органик швепс препарат.  Mr. Green Безпощаден към петната, нежен към кожата  Joy
Ако и зъбите не можеш да си измиеш с него, не ми го хвали.

# 64
  • Мнения: 14 979
Аз да попитам нещо Пишещите в темата : Прочетох , че си обменяте някакви коментари за Денкмита с бебока отпред , който е на 6,99. Два дни поред ходя в ДМ и се изкушавам да си го купя , но понеже пишете с недомлъвки Joy / очевидно е обсъждано отпреди да ви следя/ , та - да купувам ли ? Бебоци не ми се намират наоколо. И за бяло ли е , или става и за цветно?
ПП- Тезори -то го няма нито в ЛИЛИ , нито в ДМ. Влизах и в един магазин за паралелен внос , и там - нъц.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 330
Допускам с голяма степен на вероятност, че препоръките ще се отнасят я до паралелен внос, я до нечуван супъ-дупъ био органик швепс препарат.  Mr. Green Безпощаден към петната, нежен към кожата  Joy
Ако и зъбите не можеш да си измиеш с него, не ми го хвали.

Ааа, аз имам една био паста, с която да си чистиш тоалетната, а и зъбите  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 69 237
Тайс, за бяло е Денкмит прах ултра сензитив. Много е добър, но след като му вдигнаха цената към 10 лв..го отсвирихме. Ползвала съм го много преди. Сега просто карам на Денкмит за бяло.
Мислех по мейла да ти помогна с тази информация, ама хайде...тук го написах. Ако ми кажеш какви петна ще мориш точно, ми пиши ...по пощата. По бг пощата...на хартия в плик Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 67
  • Мнения: 14 979
Тайс, за бяло е Денкмит прах ултра сензитив. Много е добър, но след като му вдигнаха цената към 10 лв..го отсвирихме. Ползвала съм го много преди. Сега просто карам на Денкмит за бяло.
Мислех по мейла да ти помогна с тази информация, ама хайде...тук го написах. Ако ми кажеш какви петна ще мориш точно, ми пиши ...по пощата. По бг пощата...на хартия в плик Stuck Out Tongue Closed Eyes
Сега , то е ясно , че за пред Ората пишете едно , а по пощите си пращате Убавините .
За петна се подсигурих с каквото оттук прочетох , за всеки случай Joy. Само за петната от пот не намерих , но го   няма , овършах навсякъде. Но пък видях , че има на друга фирма в ДМ-то , не го взех , щото у нас стана пренаселено с нещазавсекислучай. А този с бебето не става ли за дърти ? Щом цената е добра , не мога да се въздържа Flushed

# 68
  • Мнения: 69 237
Тя цената и по-добра можеше да е....ама хайде. Върнаха му просто предишната цена...
За големи - само ако си с чуФствителна кожа и тЕло...Stuck Out Tongue Winking Eye
 Шегичка....става, има кислородни избелители, пере си и избелва. Няма аромат. Гес каза, че са му махнати съставки, които са алергезиращи.
То и аз, ако стигна до ДМ, че ми е далечко, мога да си взема едночко:joy:

# 69
  • Мнения: 14 979
Мерси , Тет , а и придружителното писмо на лични ми беше от полза  Joy
Явно е със скрито мастило , ще чета текста с нагряване на свещ.

# 70
  • Мнения: 1 953
Хм... Ясна е работата:


Зимата останах разочарована от Денкмит за деликатни и вълнени тъкани. Определено не е за вълнени, според мен, но за деликатни е хубав: изпрани, миришещи на чисто, без статичен ефект.

# 71
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скрит текст:
Здравейте. Hug
Взех си от Лидл течен препарат за цветно,но чак в къщи видях ,че се води за деликатни тъкани.Това озачава ли ,че няма да изпира добре ежедневното пране? Май нямам деликатни тъкани. Thinking Embarassed
Деля прането на светли и тъмни и винаги съм търсила универсални прахове и течни такива.В грешка ли съм? Дали няма да е по-удачно да пера с препарати за цветно? newsm78
Благодаря. bouquet
От този за деликатни тъкани трябва да слагаш доста по-голямо количество, за да ти изпира добре, защото е разчетен за 2,5 кг зареждане и слабо замърсени дрехи. Тоест, трябва да слагаш дозата за нормално замърсени и да я умножиш по две за 5 кг зареждане. Не си струва. Върни го и си вземи Формил суперконцентрат.
Скрит текст:


Не ми се занимава с връщане и да ме гледат с лош поглед,ще си го изразходвам ,но няма да повторя покупката му. Peace

Благодаря. bouquet

# 72
  • Мнения: 5 209
Няма да те гледат с лош поглед, пък и ти после ще вземеш от другия. След като търговецът ти дава това право, защо да не се възползваш от него?

# 73
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 888
Едва вчера, след като поразчистих другите "чорбалаци" /както казват някои съфорумки/, реших да пробвам подаръка си. До този момент не знаех как мирише, тъй като бутилката е запечатана с алуминиево фолио и сърце не ми даваше да го отворя, без да е дошло времето му да го ползвам.

Е, няма как, налага се да си върна думите назад, които казах за аромата на Ариела.
На практика установих, че Ариел има и друг - чудесен аромат, освен този, който се продава у нас като официален внос.
Доволна съм от изпирането, доволна съм от аромата на прането, доволна съм от количеството, което е необходимо за едно изпиране. След изсъхване прането има много лек, ненатрапващ се аромат.
Не съм се оглеждала дали и тук продават от компактния течен Ариел, но със сигурност има разлика от този, който досега съм използвала за цветно пране.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, праха Ленор в кой магазин го бяха пуснали и на какво цена?

Общи условия

Активация на акаунт