Как да разваля направена магия?

  • 20 572
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте,от доста време изобщо не ни върви на мен и майка ми.Намирали сме доста забъркани неща и оставени на прага ни,на прага стотинки,а сега имам съмнение,че позната е направила магия за здраве и любов.Майка ми има приятел от доста години,но има много хора,които искат да ги разделят.От скоро майка ми не се чувства добре,постоянно нещо и се появява.Ту на кожата,ту някакво главоболие с повръщане.Хвърлихме в течаща вода всичко,което сме намирали до сега,бяха ни казали да правим неща,за да си отключим късмета и тн.Откакто всичко започна поведението на приятелят на майка ми рязко се промени.Преди време срещнах без да искам гледачка,която сама поиска да ми гледа.Каза че имаме направена магия и е стара,но трябва да купя две билки за да се върне хармонията.Билките не мога да ги кажа(по нейна заръка)но не се срещат навсякъде.Тези магий били предизвикали отрицателна енергия.И наистина забелязах,че във вкъщи е като на война,вечно скандали.Как мога да разваля магията,или да изчистя отрицателната енергия?

# 1
  • Мнения: 620
Като не можете да помогнете поне не пишете идиотщини! Аман от хора, дето гледат само собствените си вярвания и се имат едва ли не за светци, пък другите да се оправят както могат. Ама нали не верваме в тея животни, дай да пречим и на другите дето може да изпитват последици от подобни намеси, нали на нас няма нищо да ни стане пък те ще се мъчат. Много ви е лесно отстрани да се правите на професори дето знаят едва ли не всичко, само че забравяте поговорката "Бай бабо, да не ни срещне мечката (или да не ни сполети същото)". Тогава ми е интересно колко ли бързо самите вие ще се разкрещите за помощ ... Ама едва ли - то нали таквиз животни като магиите няма ... 

mel157st:
http://www.bg-mamma.com/?topic=709446.420
Тук има методи за изграждане на собствена защита. Ако решиш, ползвай ги.

http://www.bg-mamma.com/?topic=709446.330
Ритуала към Fire God-a можеш да го ползваш като наказателна акция спрямо тези, които са ти навредили.

А тук има някой неща, които можеш да ползваш както за намаляване на изпълненията, така и за изчистване
http://www.bg-mamma.com/?topic=807570.45

Бих те посъветвал да опиташ с РОНХНУ символа. Нарисувай го на лист хартия, активирай го както е указано там, след това го преактивираш на всеки 3 дни. Това ще уталожи доста сериозно негативите (но няма да ги премахне) и ще ти даде глътка чист въздух да се съвземете и да продължите с останалите неща. Преактивирай го поне 2-3 седмици, като през това време проследиш как се променя обстановката около теб. Ако е в резултат на намеси, то нещата ще отслабнат до 75% като сила и това може да е доказателство, че действително ви е направена магия. Но все пак проверете нещата.

# 2
  • Мнения: 109
Като не можете да помогнете поне не пишете идиотщини! Аман от хора, дето гледат само собствените си вярвания и се имат едва ли не за светци, пък другите да се оправят както могат. Ама нали не верваме в тея животни, дай да пречим и на другите дето може да изпитват последици от подобни намеси, нали на нас няма нищо да ни стане пък те ще се мъчат. Много ви е лесно отстрани да се правите на професори дето знаят едва ли не всичко, само че забравяте поговорката "Бай бабо, да не ни срещне мечката (или да не ни сполети същото)". Тогава ми е интересно колко ли бързо самите вие ще се разкрещите за помощ ... Ама едва ли - то нали таквиз животни като магиите няма ... 

mel157st:
http://www.bg-mamma.com/?topic=709446.420
Тук има методи за изграждане на собствена защита. Ако решиш, ползвай ги.

http://www.bg-mamma.com/?topic=709446.330
Ритуала към Fire God-a можеш да го ползваш като наказателна акция спрямо тези, които са ти навредили.

А тук има някой неща, които можеш да ползваш както за намаляване на изпълненията, така и за изчистване
http://www.bg-mamma.com/?topic=807570.45

Бих те посъветвал да опиташ с РОНХНУ символа. Нарисувай го на лист хартия, активирай го както е указано там, след това го преактивираш на всеки 3 дни. Това ще уталожи доста сериозно негативите (но няма да ги премахне) и ще ти даде глътка чист въздух да се съвземете и да продължите с останалите неща. Преактивирай го поне 2-3 седмици, като през това време проследиш как се променя обстановката около теб. Ако е в резултат на намеси, то нещата ще отслабнат до 75% като сила и това може да е доказателство, че действително ви е направена магия. Но все пак проверете нещата.

Много,много,много ти благодаря!Вече се бях отчаяла,че никой няма да го приеме сериозно!Благодаря!Ще опитам. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 374
Как може в 21-ви век да вярвате на такива такива дивотии?

# 4
  • Мнения: 620
Chloe: А ти в електричеството вярваш ли? След като не го виждаш как тече по жиците, ама все пак лампата ти свети и компа ти работи, нали? Ама иначе не виждаш електроните дето текат по кабела. И там е същото, само че е все още по-трудно доказуемо, отколкото електричеството. И там опира до енергии и програми, заложени също както компютърните програми. И преди съм го казвал - енергията на стихиите е неутрална, както я насочите, така и ще се опита да се прояви. Може да помогне, може и да навреди. също както тока, не го виждаш, ама ако бръкнеш с 2 пръста в контакта ще се убедиш от собствен опит че го има Wink.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 419
Хем с шегувам, хем съм сериозна. Знам малко и за психологията, и за магията. Магията е нещо супер сериозно, ето веднага защитникът й скочи!
Така че се разбива със ... смях. Нещо смешно, което не си правил преди. Да, елементарно е и е лековато и точно това е трика!
Ако щете вярвайте! Но действа.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 374
SenkoTron, дори няма смисъл на отговарям на този меко казано нелеп пример.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 419
Разбира се, че има енергия и ние сме само проводник.
И много хора се запушват сами, като се задръстват със страхове. Като например "някой ми е направил магия". Всъщност това, което сам си направиш, никой друг не може да ти го направи толкова гадно. Номерът е да се освободиш от страховете, да промениш мисленето си, да пренаредиш всичко, така че енергията да тръгне като река. Тогава  никакви магии няма да те ловят. Даже карък се оправя с една щракване на пръстите!

# 8
  • Мнения: 109
Разбира се, че има енергия и ние сме само проводник.
И много хора се запушват сами, като се задръстват със страхове. Като например "някой ми е направил магия". Всъщност това, което сам си направиш, никой друг не може да ти го направи толкова гадно. Номерът е да се освободиш от страховете, да промениш мисленето си, да пренаредиш всичко, така че енергията да тръгне като река. Тогава  никакви магии няма да те ловят. Даже карък се оправя с една щракване на пръстите!
И как по-точно съм си го направила сама?Аз съм оптимист човек.И винаги ама винаги съм мислила положително.Откакто намерих тези бъркочи пред вратата ми всичко тръгна надолу.И пак мислех положително.Но има един момент в които ти писва.Разболяваш се,отиваш на лекар-резултатите са добри.Но не ти е добре,ходиш при друг-отново същото.Имах страшно главоболие.Накрая отидох при гледачка,защото опитах всичко.Каза ми дори буквата на жената,която е направила магията.Е как да не вярваш?Признавам си бях скептично настроена преди да влезна при гледачката.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 419
Значи вярваш, че някой може да ти навреди с яйце и лайно, което ти е полял на прага, а не вярваш във варенето на камъни с черпак? Доообре.

# 10
  • Мнения: 109
Значи вярваш, че някой може да ти навреди с яйце и лайно, което ти е полял на прага, а не вярваш във варенето на камъни с черпак? Доообре.
Това ме развесели! Grinning Не,вярвам в това,че има хора,които чрез това нещо могат да навредят.Както когато даден човек прекалено много дълго време те гледа със злобен поглед и те урочаса...Предполагам че и настроиката е важна,как приемаш нещата...

# 11
  • София
  • Мнения: 38 419
Точно за това говоря, за настройката. Дори когато ти е най-гадно. Защото точно тогава имаме склонността да гледаме само лошото и да трупаме едно лошо върху друго и сами да си доказваме колко сме зле. Това го правим, защото имаме едно нещо, което се нарича Его. А Егото обожава да се храни с проблеми. "Какви големи проблему имам доказва колкосъм важен!"
Да ти е познато?
След малко - още.

# 12
  • Мнения: 109
Точно за това говоря, за настройката. Дори когато ти е най-гадно. Защото точно тогава имаме склонността да гледаме само лошото и да трупаме едно лошо върху друго и сами да си доказваме колко сме зле. Това го правим, защото имаме едно нещо, което се нарича Его. А Егото обожава да се храни с проблеми. "Какви големи проблему имам доказва колкосъм важен!"
Да ти е познато?
След малко - още.
Не,да ти кажа не ми е познато.Срещала съм такива хора,но определено аз не съм от тези,като не ме познаваш лично не си изказвай мнението.Лично не ме познаваш,не знаеш през какво съм минала и тн.Всеки човек има проблеми и никъде не съм писала,че съм МНОГО ВАЖНА...Надявам се да съм важна за семейството и приятелите си...Не съм сз човекът,който ще казва кой какъв е,но нека да не минаваме границата добрият тон?

# 13
  • Мнения: 10 675
Мммм аз няма да коментирам има или няма и какви са ефектите. Питайте мамите дето са водили децата да им баят или леят куршум. Те са патили и по-добре ще ви обяснят има ли ефект, няма ли ефект Simple Smile

# 14
  • Мнения: 109
Мммм аз няма да коментирам има или няма и какви са ефектите. Питайте мамите дето са водили децата да им баят или леят куршум. Те са патили и по-добре ще ви обяснят има ли ефект, няма ли ефект Simple Smile
Патили са от тези които леят куршум?!Не разбрах. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт