Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На море - Равда 2018/19/20 - Мнения

• 22 769
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
Преди 3-4 години имаше автобусче, много симпатично на два етажа, отгоре отворено. Желаещите обаче са много и беше неприятно за чакане и после много се блъскат хората.
Паркирането е трудно, както навсякъде по черноморието в сезона.

# 61
Побутвам темата и аз. Запазихме там, но никога досега не сме били. Има ли влакче или рейсче до Несебър? Трудно ли е с местата за паркиране там?
Равда и Несбър са слети Simple Smile Има централна улица, успоредна на плажа, по която се движат колите, от едната страна са паркирани кола до кола, на някои от хотелчетата по нея виждам и място за паркиране, но иначе е фул Pensive Предполагам има автобуси, които са от Равда към центъра и Стария Несебър, по спирките има хора. Има и такъв открит автобус, който вероятно е атракция и прави обиколка м/у Равда и Несебър.

# 62
  • Пловдив
Здравейте, ние края на миналия месец бяхме там и честно казано,може би няма да повторим. Имаше прекалено много хора, много повече от капацитета на селото. Плажовете бяха претъпкани, нашият апартамент беше близко до южния плаж и да ви кажа честно, повече време прекарахме на басейна отколкото на плажа. В 9 и 30 свободната зона беше претъпкана, чадър до чадър, за мен това не е нормална почивка ... Вечер по центъра в 20ч.никъде не можеш да си намериш места. Добре ,че има и много приятни заведения, които не са в адската блъсканица, а остават по настрани.
Ходихме и до Несебър, на 10-15 мин.особено около 17ч вървят атракционни автобуси по 3лв.без покрив към Несебър. Хващат се от центъра на Равда, на спирката срещу шадраванчетата с конете. Хубаво е, но съвета ми е най-късно да тръгвате от Несебър в 20ч.,защото след това са претъпкани.... Може би ако нямаше толкова много хора, щеше да е много по-добре, но явно тази година навсякъде е така по южното черноморие...

# 63
  • София
В Равда винаги е било така, понеже плажовете са много тесни и няма място за всички. Преди 5 години ходихме, няма да повторим.

# 64
Побутвам темата и аз. Запазихме там, но никога досега не сме били. Има ли влакче или рейсче до Несебър? Трудно ли е с местата за паркиране там?

Има автобуси сравнително на често, освен тези атракционните, за които говориха по-горе.

# 65
Благодаря много за отзива. Ще се запътим на друго място, понеже планирам морето около 6ти септември, а тогава ще е фул. Продължавам с търсенето на по-големи плажни ивици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт