Кой продукт за комфортно и нежно бръснене Batist искате да изпробвате?

  • 21 695
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
    Бих искал да пробвам пяната за бръснене.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 304
Бих искала да опитам - Грижа и мекота - Лосион след депилация/епилация. Кожата ми след депилация/епилация много ми е суха и започва да се люпи. Проченох, че този лосион успокоява кожата след обезкосмяване, тонизира епидермиса и балансира PH на кожата.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 175

Искам да пробвам Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist, за да видя дали наистина има такова действие!

# 33
  • Мнения: 1 040
Бих искала да пробвам крема за контрол и забавяне на растежа Batist, за да намаля окосмяването и честотата на епилиране.

# 34
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Бих изпробвала Лосион след депилация/епилация,защото кожата ми чувствителна.

# 35
  • София
  • Мнения: 20 083
Бих пробвала крема за контрол и забавяне на растежа, защото не съм ползвала подобен продукт до момента, а звучи много интересно.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 098
Със сигурност Душ гелът за бръснене и измиване Batist е полезен и много функционален, но Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist е нещо напълно ново за мен и бих искала да пробвам дали действа.

# 37
  • София
  • Мнения: 803
искам да пробвам крема за забавяне на растежа, чудно ми е дали има ефект Simple Smile

# 38
  • Мнения: 394
Бих пробвала олито, крема за забавяне растежа на космите и лосиона след епилация.

# 39
  • Мнения: 182
Бих искала да изпробвам пяната за комфортно бръснене.

# 40
  • Мнения: 2 405
Интересни са ми кремът за забавяне на растежа и олиото. Първото, защото ще ми помогне по-рядко да правя процедурите по бръснене, а на олиата Попринцип съм им фен. Така че и 2та продукта бих пробвала.

# 41
  • Мнения: 578
Ще се радвам да използвам Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist, по принцип използвам само крем депиланти и ми е любопитно от описанието колко дълго трае действието му.

# 42
  • Мнения: 4 594
Би ми било интересно да изпробвам кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist, тъй като съм малко скептично настроена към подобни продукти и едва ли бих си го купила самостоятелно.

# 43
  • Мнения: 242
Бих пробвала крема за контрол и забавяне растежа на космите Batist, защото забавя растежа на космите и образуването на нови космени фоликули.Интересно ми е дали наистина действа

# 44
  • Мнения: 910
Бих искала да пробвам олиото за Свежа хидратация, защото кожата ми доста се исушава, след епилация.

Общи условия

Активация на акаунт