Пъпките

  • 3 853
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Кожна лекарка ми изписа много ефикасни хапчета, които при мен действат безотказно Dermabion. При мен резултата е видим след първата седмица още, но  се пият 3 месеца: 1 месец по 3 на ден, 2-ри по 2 на ден и 3-ти по 1 на ден.  Една опаковка съдържа 60дражета и струва около 5 лв по аптеките. Ако те интересува мога и да напиша какво съдържат.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
Извинявам се, ама нещо не зацепвам Embarassed какво общо имат пъпките с тази анкета?

# 17
  • Мнения: 260
На мен ми излизат главно подкожни някакви гадости, стоят поне седмица преди да избият, болят и не се махат от нищо...не знам какво да ги правя! Като малка ми беше излязла една на челото, дето хората ме питаха къде съм се ударила та имам цицина Sick сега са малки но пак ме вбесяват. Някой знае ли какво се прави с такива?

# 18
  • Мнения: 8 917
Извинявам се, ама нещо не зацепвам Embarassed какво общо имат пъпките с тази анкета?
Shocked И аз това се опитах да свържа по някакъв начин Shocked, но засега не успявам Wink

# 19
  • Мнения: 6 618
и каква последно е връзката м/у темата и анкетата? Shocked

# 20
  • Мнения: 1 986
 Да,за анкетата и аз не разбрах къде трябва да се включа newsm78
 За пъпките-всяка кожа е различна,причините за появата на пъпки-също,така че бих ти препоръчала първо да отидеш на дерматолог и след това да купуваш кремчета Wink-това,което е помогнало на едни,не означава,че и при теб ще има ефект.
  И аз имах проблемна кожа,излизаха ми пъпки -и кожни,и подкожни Wink,преди и след цикъл-абе,ужасна работа,но отидох на лекар,изписа ми Зинерит-много ми помогна,след това започнах да посещавам веднъж месечно козметик и така вече 4 години не съм видяла пъпка по лицето си Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 3 797
ами, май няма общо.Важно е да се гласува rotfImao

# 22
  • Мнения: 3 091
ползвам цинкова паста - преди да си легна се намазвам. на сутринта няма и следа...

# 23
  • Мнения: 6 155
Много интересна анкета  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 473
На мен ми излизат главно подкожни някакви гадости, стоят поне седмица преди да избият, болят и не се махат от нищо...не знам какво да ги правя! Като малка ми беше излязла една на челото, дето хората ме питаха къде съм се ударила та имам цицина Sick сега са малки но пак ме вбесяват. Някой знае ли какво се прави с такива?

Подкожни или вътрешни (както аз си ги наричам) - те са и моят кошмар Close!
Третирам ги с лосиона и тоника на Биотрейд, но полза няма, поне 10 дни минават докато зарастнат и оставят белези Sick Tired
С другите, гнойните пъпки някакси е по-леко, не че и те не ме дразнят, но поне по-бързо минават.
Ще следя темата, дано някой даде вълшебна рецепта и за този случай Praynig

# 25
  • Мнения: 32
Както написах по-рано Dermabion Grinning При мен бяха същите. Успех  Laughing

# 26
  • Мнения: 213
Цитат
На мен ми излизат главно подкожни някакви гадости, стоят поне седмица преди да избият, болят и не се махат от нищо...не знам какво да ги правя!
За тези майка ми казваше - "избива ти мозък". Още ги мъча - последно пробвах на Манхатън едно кремче против пъпки ама и то нямаше ефект.

# 27
  • Мнения: 4 621
Появява ми се по някоя друга пъпка преди цикъл #Cussing out
А анкетата нещо не можах да я разбера newsm78

# 28
  • Мнения: 101
Както написах по-рано Dermabion Grinning При мен бяха същите. Успех  Laughing
Кажи повече за тези "Dermabion"?На билкова основа ли са или не?Как се приемат - по схема ли или...?Само дерматолог ли може да ги изпише? newsm78

# 29
  • Мнения: 95
При мен доста помага Dalacin T- във формата на дермален разтвор,с който се маже самата пъпчица и след като изсъхне нанасям Imex maz.Много съм доволна-преди имах доста пъпки,а откакто се мажа с тези неща-все по-често ми казват ,че съм се разхубавила нещо и ме питат какво правя,а то просто пъпчиците са ми по-малко.Направо се усеща коренна разлика Hug Mr. Green Laughingа и дори да излезнат нови то след като ги намажа те мн бързо преминават-не остават и белези дори.Дано да не се появяват отново много ooooh! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт