Петна по кожата- псориазис

  • 1 644
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Привет! На 17 години съм и от малка имам псориазис. Имам кръгли бели петна с различен размер по кожата на ръцете и краката, като тези петна на допир са нормални Търсих онлайн дали някой има подобен проблем, но не намирам нищо!Моля споделете вашите мнения по тази тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 488
Не разбрах, установено е от лекар,че от малка имаш псориазис или питаш тук дали имаш псориазис?

# 2
  • Мнения: 5
Не разбрах, установено е от лекар,че от малка имаш псориазис или питаш тук дали имаш псориазис?
Казвам, че от малка имам псориазис

# 3
  • София
  • Мнения: 15 488
Не разбрах, установено е от лекар,че от малка имаш псориазис или питаш тук дали имаш псориазис?
Казвам, че от малка имам псориазис
Има цяла тема за псориазиса, там има доста участници, можеш да попиташ там, за това,което те интересува.

http://old.bg-mamma.com/?topic=943610

# 4
  • Мнения: 146
Здравейте,
Майката на една моя приятелка овладя псориазиса с етерични масла. Ето тук може да видите един бюлетин, в който се разказва точно за нейния случай: https://www.facebook.com/HealthyYouBG/posts/371633049950983

# 5
  • Мнения: 3 865
псориазисът не са бели петна нормални на пипане, а розова лющеща се кожа. Дали не става дума за витилиго?

# 6
  • Мнения: 5
псориазисът не са бели петна нормални на пипане, а розова лющеща се кожа. Дали не става дума за витилиго?
Имам и друг проблем като зачервени места по кожата на лицето, но не е проблем, и съм чела точно за бели петна от псориазис, за това питам. Не е витилиго.

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
и съм чела точно за бели петна от псориазис, за това питам.

твърдиш, че имаш псориазис от малка, сега питаш дали е това?!
защо не идеш на лекар?

белите петна от псориазис са насъбрана много плака, но тогава не са нормални на пипане, а са грапави. изглежда като люспи пърхут на едно място.

ти имаш нещо друго, иди на дерматолог.

# 8
  • Мнения: 18 029
Аз също имам бели петънца, от няколко години, знам, че не са опасни, но и мен ме дразнят

Общи условия

Активация на акаунт