Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 559
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 21 201
 wavey
Линк за серията с руски превод.
Пуснах за секунди за да проверя дали излизат субтитрите и всичко е ОК.
https://vk.com/feed?q=%23SiyahBeyazAsk&section=search&z= … t_-124442073_4662

# 286
  • Мнения: 9 388
Наде, не ме заведе до видео твоя линк. Затова слагам линк и към превода на другата група.
https://vk.com/siyahbeyazaskperevod?z=video77283171_456239050%2F … l_wall_-111132277

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 14:24 от Дданни

# 287
  • Мнения: 21 201
Дани, не знам защо не ти е активен линка, Thinking както писах аз го проверих и попаднах на сцената между Йетер и Хандан когато й казваше истината.
На Ханданката й призля, Laughing а Абидин се наложи да приседне на стълбите. Joy

# 288
  • Мнения: 9 388
wavey
Линк за серията с руски превод.
Пуснах за секунди за да проверя дали излизат субтитрите и всичко е ОК.
https://vk.com/feed?q=%23SiyahBeyazAsk&section=search&z= … t_-124442073_4662
Много интересно. Копирах линка и го пастирах в полето и тръгна видео. С директен клик ми отваря нещо друго. Сори, Наде, явно нещо е шашнато, но ще се оправим, няма страшно! Grinning

# 289
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, копирам, не копирам, линковете на Надето Hug са табу за мен, все искат да се логвам Joy Joy Joy Joy, а аз не искам Laughing

31 еп. с буквички /на руски/: https://vk.com/videos77283171

До довечера ще има какво да гледам, ако не съм сдала багажа от нерви без Интернет Sick

Джулс Hug, как пък ти дойде това на акъла, че Михре диктува музиката за сериала? Joy Joy Joy Joy И разрешава едно, а забранява друго? rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Това все едно да се вдигнеш на работното място на мъжа ти и да разясняваш на шефа му какво разрешаваш и какво не мъжът ти да изпълнява Laughing Може, ама ако си много, много богата, да диктуваш музиката Joy Joy Joy Ако е така, Ибо за какво се трепе да снима изобщо?



# 290
  • Мнения: 9 388
Лия, ако щеш вярвай, и аз започвам да мисля, че има външен натиск, за да станат сцените и целувките им толкова плахи и вяли. Честно казано, в тяхната връзка страстта напълно изчезна. И според мен това става незабележимо, като режисьори усещат, че актьорите са неохотни за определени сцени и затова не ги натискат, защото може и така, и така. А защо актьорите стават неохотни, това вече е друг и интересен въпрос. Може би защото у дома има недоволна жена. Аз започвам да подозирам това.

Не може двама души, между които стои нещо голямо, когато са близко един до друг и постоянно изпитват нужда другия да е до тях, в един миг да имат нужда само да се докоснат като срамежливи ученици при първа целувка. Във всички турски сериали детската градина е пълна. Ако мъжът ми ме целуне, дори и след 20 години брак, аз ще реагирам по-енергично от Аслъ! Ако пък ми измъкне лодката от водата, първата ми работа ще е да му се хвърля на врата! Въпреки че Аслъ го раздава самостоятелна и независима, ама хайде де, малко нежност, малко плам. Детска градина и това е!

# 291
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, точно така е, както си го написала! Peace Онова, с което ни зарибиха, беше най-вече невероятната химия в играта на Бирдже и Ибо Peace Heart Eyes
Но не ми влиза в главата, че съпруга на някого би могла да повлияе по такъв категоричен начин на сценарий ooooh!
По-скоро го отдавам на умора, толкова много се стараха АсФер и нищо...тези смени в сериала също оказват влияние. Обръщаше се прекалено внимание на страничните неща, турските зрители явно не са толкова омагьосани от тях, незнанието - ще има ли втори сезон или не, кога ще е финалът също влияе...да отиде една Михре да подменя режисьори, сценаристи и т.н., да определя сценарий, някак ми се вижда смешно newsm78 Ако тя има толкова голяма власт, би могла да спре Ибо от участие в сериали въобще...това исках да кажа в предишния си пост.

За сметка на това, друга моя любимка - Дениз Чакър вече играе в EDHO 104 епизода!!! и хората все още проявяват интерес newsm78 Thinking


Скрит текст:
Главные герои сериала "Мафия не может править миром" Октай Кайнарджа и Дениз Чакыр получили множество подарков от своих поклонников. Актёры поделились в соц сетях фотографиями с подарками и поблагодарили фанатов.

Явно на нашата любима двойка нещо им куца - PR-а ли, антирекламата ли, хейтърите ли, но само Михре сама е невъзможно да направи така, щото сериалът да свърши другата седмица Stop

# 292
  • Мнения: 4 706
Ох, момичета последните ви постове много ме натъжиха... за външния натиск, за буквата М... щом всички мислите така, а не само аз това ме убива повече.

Не искам да го гледам тоя Ибрахим повече, ако героят му ще го играе импотентен....
Защо е станал актьор ... доста е атлетичен може и модел да бъде. Или само да развъжда кучета..   ' баси дет се вика.
Даже джу и жу се прегръщаха на дивана, а тези пак се завиват с одеало..  ужасно ми е тъжно. Cry Cry
А първите серии без да се докосват във въздуха имаше такова напрежение, че с нож да го режеш. И как само я гледаше, изяждаше с поглед.
Много ми е мъчно, затова напоследък все си припомням стари сцени ... даже спомена за гюзлеме с котка повече ме развълнува. Cry

# 293
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А първите серии без да се докосват във въздуха имаше такова напрежение, че с нож да го режеш. И как само я гледаше, изяждаше с поглед.
Много ми е мъчно, затова напоследък все си припомням стари сцени ... даже спомена за гюзлеме с котка повече ме развълнува. Cry
Ето това казвам и аз.....

МорелкаHeart Eyes

Лиа  Hug , аз не казвам, че диктува музиката, но си има вербално влияние, сигурна съм, няма как.
Скрит текст:
Особено ако е с акъла, който описва Тери. Иначе аз съм казвала и друг път, харесвам личността с М като външност, много си подхождат с Ибо, вече вътре как са, не знам. Тяхна си работа. Не исках пак да отварям темата, но ми писнаха тези “студени” серии, особено сега, като свършва.

Ето, и Дани го е казала добре. Данииии,  Hug

# 294
  • Мнения: 1 069
Лия, ако щеш вярвай, и аз започвам да мисля, че има външен натиск, за да станат сцените и целувките им толкова плахи и вяли. Честно казано, в тяхната връзка страстта напълно изчезна. И според мен това става незабележимо, като режисьори усещат, че актьорите са неохотни за определени сцени и затова не ги натискат, защото може и така, и така. А защо актьорите стават неохотни, това вече е друг и интересен въпрос. Може би защото у дома има недоволна жена. Аз започвам да подозирам това.

Не може двама души, между които стои нещо голямо, когато са близко един до друг и постоянно изпитват нужда другия да е до тях, в един миг да имат нужда само да се докоснат като срамежливи ученици при първа целувка. Във всички турски сериали детската градина е пълна. Ако мъжът ми ме целуне, дори и след 20 години брак, аз ще реагирам по-енергично от Аслъ! Ако пък ми измъкне лодката от водата, първата ми работа ще е да му се хвърля на врата! Въпреки че Аслъ го раздава самостоятелна и независима, ама хайде де, малко нежност, малко плам. Детска градина и това е!

CryCryCry
И все пак аз ако съм шеф бих ги натискала! Никого не бих питала колко му е охотно вкъщи, щом предварително се е решил и е подписал договор с мен.
И най-кофтито е, че тук не говорим за някакъв пъпчив хлапак, дето по цял ден играе на компютъра и сега ще му изгрее звездата пред мацките, като го дадат по телевизията!
Говорим за мъж, които доста усилия е вложил, за да изглежда така "продаваем" и който аз (дето  не съм особен тв маняк) вече съм го гледала в поне 3 филма, в които си имаше доста разгулни сцени.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 16:25 от Poli_Mircheva

# 295
  • Мнения: 21 201
Щом Дани на която винаги всички и всичко й харесва и намира начин да разбера защо, как и т.н. не е доволна значи работата е сериозна. Joy
Загледах сериала заради Ибо както съм писала неведнъж, впоследствие ми харесаха като екранна двойка с Бирдже, ноооооо откакто заприиждаха локуми след локуми и главните едва ли не станаха второстепенни спрях да следя сериала, дори и АсФерската магия изчезна за мен.

# 296
# 297
  • Мнения: 4 706
Хахяхях "И все пак аз ако съм шеф бих ги натискала!"
+1 Поли хахаха и аз съвсем буквално даже хахаха

Съгласна, щом и Дани е съгласна с това... съвсем се сдухах...

Фраг лиии? Попааай

# 298
  • Мнения: 9 541
Наде Hug, искам да изчезва магията, че ако беше останала, няма цяло лято да боледувам заради тях  Mr. Green
Джулс Hug, права си, ако има такава намеса....жалко, човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи Sad

Аууу, докато пишех фраг Heart Eyes, Попай Hug bouquet

# 299
  • Мнения: 33 400
 Rolling Eyes от фрагито

Общи условия

Активация на акаунт