Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 580
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 33 414
Първо Ферхат трябва да стане Емирхан, а той никога няма да го направи. Едва ли ще вземе наследство от Намък, макар че е работил и извършвал престъпления за да се натрупат тези пари и ги заслужава. Да не говорим, че не съм сигурна, че Ферхат ще си даде фамилията на Йозге. Наследник е сина му😂😂😂😂

# 376
  • Мнения: 5 723
Очаквам Намък да му е прехвърлил имущество ,както на Йетер  ,но знае ли се ?!?!?!

# 377
  • Мнения: 5 465
Очаквам Намък да му е прехвърлил имущество ,както на Йетер  ,но знае ли се ?!?!?!
[/quote
Съмнявам се да го вземе.

# 378
  • Мнения: 5 723
Очаквам Намък да му е прехвърлил имущество ,както на Йетер  ,но знае ли се ?!?!?!
[/quote
Съмнявам се да го вземе.

Възможно  е ,въпреки че е придобито и с неговия "труд" ,по-точно ЖИВОТ !!!!!

# 379
  • Мнения: 94
Добър ден и честит празник  bouquet
 И според мен фери не би взел това наследство пропито с кръв ,вече има нов път в животаи семйство -което не и имал до сега

# 380
  • Мнения: 5 723
Имах предвид какво би спряло Хандан , ако тя  е скалъпила #2gunfire бащинството .

# 381
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен Hug ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!


Бързам да напиша нещичко, да не се разпадне връзката....уж сега е по-стабилна Wink Проблемът с лаптопа измъчи бая професионали….значи последният update за Windows 10 има при разписването на програмата нещо, което блокира връзката с рутера ooooh!, нещо като взаимно изключване/несъвместимост. Не съм специалист, но сега уж направиха така, че поне по 30 мин. да се стабилизира тази пуста връзка и уж следващият update щял да оправи този update ooooh!

Такааа...през нощта изгледах серията...амиииии много малко неща от цялата серия ми харесаха Wink Някак глупава, наивна, недомислена ми се стори.... И за какво беше това криене на истината? ......за да има ненужна драма. Пък и продължава да се мълчи....Гюлсюм пази тайната за болестта на Йетер от братята си... нещо цялото развитие на нещата ми е глуповато, дори целувката край реката и това "обичам те" на Ферхат ми беше вяло, ни в клин, ни в ръкав, просто някакво трупане на минути, за да стане серия Mr. Green И финалът...чок комик, целият диалог, реакциите на Аслъ, ох, всичко ooooh! Stop

От Инстатори на Бирдже:



Това май е колаж newsm78



Да не забравя да честитя годишнината на Ибо и Михре  bouquet и да им пожелая те да се разбират Flowers Four Leaf Clover, да се обичат Two Hearts, пък другото е бошлаф работа фенове-менове и там други разни Joy Joy

# 382
  • Мнения: 4 706
Това е истинска снимка от хисторито на Бирдже. Не е колаж. Ето

# 383
  • Мнения: 4 706
Има селфи Heart Къде сте? Ей така е още по-красиво! Важното е че се снимаха

# 384
  • Мнения: 94
Мори,  Лиа  Hug
Нещо Ибрахим е позабравил да сложи чаровната усмивка ( която има на снимката с бебето),за разлика от колегит си

Последна редакция: чт, 24 май 2018, 14:53 от k_maroo

# 385
  • Мнения: 1 242
   Честит 24 май!
  И добре заварила, Дани!

Най-накрая подарък за феновете.. Обща снимка с Ибо и Бирдже ... Като за финал... Едва ли Фери го интересува името Емирхан или богатството .. След всичко, което просъска на майка си, е явно, че не това са  или ще бъдат устоите в живота му... Каквато и да е предпоследната серия, тя асоциира с психологическата настройка и състояние на Ферхат.. Изгубен, объркан, опитващ се да разбере и проумее ситуация, която не е предполагал дори насън, че може да е истина... Няма как да очаквам да подскача от любов и радост, защото всяко нещо изисква време... Хареса ми сънят му с баща му в гората.. И наяве, и насън, Аслъ е винаги до него.. Мнимото убийство на Намък и съжалението за това, че все едно е предал, зачеркнал и "убил" любимия си баща Неждет.. Или по-точно наследеното от него благородство и добрина... Неща, които благодарение и на Аслъ, успяха да вземат надмощие над чернилката в душата му, и да оставят Намък жив... Жив, но сам в самотата си, достоен единствено за презрението и омразата на собствения си син... Какъв край за един Намък Емирхан! Жалък, но напълно заслужен!


ПП Ибо и така ми харесва на снимката... Не е нужно да е усмихнат, за да е чаровен.. Hug

# 386
  • Мнения: 9 541
Изчетох ви, много хубаво пишат всички тук smile3521

Мъри Hug, здрасти Simple Smile Вики Hug, за съжаление и аз така ги виждам нещата като теб Sad
И сякаш АсФер играят по вяло, с по-малко желание...тия двамата дадоха всичко от себе си, вероятно и тази борба за нов сезон, която нямаше как да е с добър край при този сценарий, ги е обезсърчила донякъде newsm78

Морелка Hug, мисля да си почина малко от турските сериали, твърде много ме е яд на такива тайни, дето ги влачат по десетки серии, просто не е моето верую Mr. Green Ийит изплю тайната за Намък от зор, Фери да не убие момчето, просто ужас Stop Аслъ мълчи, щото Йетер и там други са и казали да мълчи ooooh! А действията на Йетер са ми направо като турския Joy Joy, напълно неразбираеми ooooh! Това не е моето виждане за живота  no

# 387
  • Мнения: 94
Мьри + 1,такъв ще е икрая на ""мама"" йетер  двамата с любимия и  ще си кукуват сам сами ,дали ще посети намък затвора или не - той и  тя  получиха  вече най тежката присъда - презрението на фери ,това от което се страхуваше най много се случи, загуби го без да го е и имал






# 388
  • Мнения: 9 388
Това е истинска снимка от хисторито на Бирдже. Не е колаж. Ето

И дребния, но важен детайл - " иииии @ibrahimcelikkol41" - специален реверанс към партньора. Браво, Бирдже! Трогателно. Името на партньора е въведено с фанфари под формата на удължено "и".

# 389
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Това е истинска снимка от хисторито на Бирдже. Не е колаж. Ето

И дребния, но важен детайл - " иииии @ibrahimcelikkol41" - специален реверанс към партньора. Браво, Бирдже! Трогателно. Името на партньора е въведено с фанфари под формата на удължено "и".
И след името му една Селуфка,  Heart Eyes
Сладури, зарадваха ме с тази снимка,  Heart Eyes

Момичета, аз съм при свекитата, чета ви, и много ви гушкам, ще се включвам като мога,  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт