Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 568
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 244


Новое с Бирдже

# 556
  • Мнения: 9 541
Добър вечер Hug



Бирдже и Джан Laughing

Реакцията на Фери Laughing




Останаха по-малко от 24 часа...ще видим кой, кого и защо newsm78


/от архива Laughing/

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 23:00 от lia-martin

# 557
  • Мнения: 33 402
Влизам и Кондьо със заешки уши насреща ми  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 558
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, Кондьо Joy Joy Joy Joy Joy, много му отиват заешките уши, че и погледът му един такъв... Party




Последна редакция: нд, 27 май 2018, 23:53 от lia-martin

# 559
  • Мнения: 33 402
На тоя всичко дето ще го злепостави му отива  Joy балетиста  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 9 541
На тоя всичко дето ще го злепостави му отива  Joy балетиста Mr. Green


Сега пък "балетист" от къде го взе, нали беше Кондьо? Joy newsm78

Лека нощ! Hug smile3524


# 561
  • Мнения: 1 572
Heartpulseохххххххх момичета
казвам ви едно щастливо здравейте вече на софийска почва и на линия за големия финал. днес задачите ми са да изгледам предните 2 серии и около 8 да съм пред тв със затаен дъх.

цяла седмица само ви чета и пиша телеграфно - голяма мъка беше, че даже не си и починах...както и да е надявам се да имам коментар след като изгледам сериите

приятен ден и лека работа на работещите и ще се чакаме довечера Heartpulse

# 562
  • Мнения: 251
Добро утро и хубава седмица!
Настроени ли сте за големия финал? Аз тръпна и чакам хаштага, че барем нещо ни подскаже?
Дали има възможност за отворен финал? Ако се окаже така, сформирам група за нареченските бани Simple Smile

# 563
  • Мнения: 5 442
Добро утро и хубава седмица!
Настроени ли сте за големия финал? Аз тръпна и чакам хаштага, че барем нещо ни подскаже?
Дали има възможност за отворен финал? Ако се окаже така, сформирам група за нареченските бани Simple Smile

Оф, разсмя ме с глас!
Хубава седмица на всички дами!

# 564
  • Мнения: 3 244
мерси луиза , дано се сбъдне пожеланието ти
аз съм на мнение,  4е ще го финализират ,  след щастливото събитие  която показват  на г.г.,
едва ли  ще се впуснат да развиват позабравените  си герой във втори сезон




фери ве4е е сервирал закуската 

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 09:20 от kmaroo

# 565
  • Мнения: 131

 я  любимия ми намък ,колко е щастлив с двете си жени - кой като него
 



  лия , за теб

звезди  Joy  дано не ти се завият  #Crazy  гайките в понеделник , много  се надявам 4е ще е така
Благодаря мила! Дано Joy
Добро утро момичетаа!! Hug
Остават само няколко часа до заветния миг! Да видим "каките" какво са поднесли на любимите герои?! Дано накрая да сме щастливи и ние феновете! Heart Eyes

# 566
  • Мнения: 33 402
Лия, той се занимава с балет тоя  Joy Joy Joy

# 567
  • Мнения: 1 069
Здравейте, момичетаааааа! Kissing Heart
Завърнах се на родна земя, благодаря ви за снимките, които качвахте, както и за коментарите!

Luisa, аз съм за групата за Нареченски бани, пиши ме, ако завърши с отворен финал! Joy

Нямам търпение за епизода довечера! Изгледах фрага сигурно 100 пъти и тъкмо се зарадвах и...видях резюмето и пак се натъжих! Значи каките няма да ни отпуснат пълно щастие и това е! Пак опасности и то този път за Ферхат! Сега ако вземат, че го убият накрая ще ревна, ама не от мъка по Ферхат, а от яд, че толкова се влюбих в този филм и изгледах всички епизоди и фрагмани безброй пъти...не искам да ми пипат Ферхат и Аслъ и бебето им!
Най-доволна ще съм ако и то се роди, защото си представям една трогателна сцена на Ферхат със сина му, която най-вероятно Михре ще му разреши да изиграе перфектно и ще ни стопли сърцата (Ибо имам предвид) !

Ох, липсвахте ми, бе! Не знам какво ще правя като свърши..Ибо и Бирдже ме спечелиха, така че сигурно и след години да ги гледам в някой проект (заедно или поотделно) ще проявя интерес и може пак да се съберем групата да си ги коментираме!

Айде, не остана!

# 568
  • Мнения: 9 541
 Хайде да ни е добър денят! Hug Добре дошли на Попай Hug и на Поли Hug

Кмароо Hug, много искам щастлив финал! Нали гледам след вас направо с превод, ако има лош край, направо ще пропусна финала Mr. Green Stop И няма да направя разходи за Нареченските бани Joy Joy Joy

Помните ли? Всъщност какво ли питам, разбира се, че "да"......


Звазди Hug, все някак ще се справим и с финала smile3527 Flowers Four Leaf Clover

Тери Hug, любопитна съм, Джан /на Бирдже/ балетист или музикален педагог е?

Вики Hug



Може пък с третия си мъж - Джан - Бирдже да е наистина щастлива и да е открила любовта в реала? newsm78

Нова снимка от канал Д:



https://www.youtube.com/watch?v=ZJ9n4YhlyEQ

Припомка: https://vk.com/video200073439_456239381



Последна редакция: пн, 28 май 2018, 12:16 от lia-martin

# 569
  • Мнения: 21 201
Привет Ви Party в деня на големия финал.
Не знам защо, но дори не ми минава мисълта за трагичен финал.
Според мен, ще има иииииии заживели щастливо до дълбоки старини.

Общи условия

Активация на акаунт